Komisje Śledcze

Dyskusje o polityce w Polsce i na świecie
Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 07.03.2005, 22:15

Tez uwazam, ze powinien sprostac wyzwaniu i stawic czola Komisji. Widac, ze chlop naprawde cos wielkiego musi ukrywac, wkoncu przez 10 lat swojej kadencji mial napewno wiele szans na jakies machloje. Ale piastujac takie stanowisko, chyba jedynie swiety by sie nie polasil na nielegalne profity :lol:
Smuci mnie jedynie ta cala nagonka niektorych politykow, ktora jest przeciwna wszystkiemu i wszystkim, a teraz beda mieli wielkie pole do popisu, gardzac Prezydentem. Znow beda sie przekrzykiwac jak psy wiejskie. Kwachu musi sie jakos zreflektowac, bo inaczej jego rzady przejda do historii jako nieudolne, a to byloby smutne.
Niech staje przed ta Komisja i spowiada sie, bo chyba nie ma innego wyjscia.
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 08.03.2005, 13:06

Tutaj nie co za wiele mówić. Żeby w kraju były afery (Rywin, Orlen, PZU) bez wiedzy prezydenta było by to raczej niemożliwe. Co do jego przybycia przed komisją to ja osbiście w to nie wierzyłem że on się wstawi. Tylko teraz bardzo skarżył się na gardło, ale doszedł do wniosku że najlepsza ochroną jest atak.

SZKODA że mamy tkiego prezydenta. On nas wiele razy okłamał a ludzie i tak na niego głosowali. Ja dzięki Bogu nie i mam czyste sumienie.

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 02.09.2005, 19:40

a co myślicie o tym co teraz wyprawia komisja ds. PKN Orlen??? te wszystkie pomówienia względem Cimoszewicza, sprawa Anny Jaruckiej??? myśle że kampania wkroczyła w faze w której zaczyna rzadzić prawo dżungli, osobiście nie jestem za Cimoszewiczem ale myśle że ktoś bardzo chce by on nie wygrał wyborów i stąd te pomówienia.
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 04.09.2005, 12:57

orlenowa komisja wogóle jakimś dziwnym trafem przestała się zajmować właściwą 'aferą' tym do czego została powołana a skoncentrowała się na osobie marszałka i jego akcjach, które jak każdy człowiek ma prawo posiadać, doczepili się błędu w jego zeznaniu i wałkują ten temat juz ponad miesiąc... długo nie zapomnę zadowolonej mordy giertycha kiedy odszukali Jarucką... cóż te łajzy w lpr i po trochę się skompromitowali chcą zrobić zadymę wokól Cimoszewicza, faktycznie zaczyna się nieczysta gra. pamietam jak podczas ostatniej kampanii wyborczej krzaklewski zaczął emitować spoty, w których ukazywał kwasa jako strasznego antychrysta bo robili sobie jaja z papieza ;-)... cóż teraz jest widać podobnie, tyle że zastasowano inną broń, łącznie ze spec służbami :/. ciekawe jak to się skończy,ale robi się wesoło :D
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

ODPOWIEDZ