ruchy narodowo-nacjonalistyczne

Dyskusje o polityce w Polsce i na świecie
kotek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: kotek » 11.06.2007, 22:26

poczekaj aż bedziesz pełnoletni ,a innych gorąco zachecam do głosowania na partie narodowe i nacjonalistyczne :D warto.

grim
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: grim » 12.06.2007, 10:51

hasło Polska dla Polaków ??
dla mnie partie nacjonalistyczne oznaczają powrót do ksenofobi i nietolerancji ( ogólnie,a nie tylko te polskie)

kotek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: kotek » 12.06.2007, 11:05

partie te nie krzewią tego o czym ty piszesz.poza tym taka partia teraz wygrała we francji -zaplecze sakozego i też mi powiesz że nic nie zrobi?

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 12.06.2007, 22:51

kotek pisze:partie te nie krzewią tego o czym ty piszesz.poza tym taka partia teraz wygrała we francji -zaplecze sakozego i też mi powiesz że nic nie zrobi?
Nie chcę Cię zmartwić, ale w wielu krajach na świecie politycy mają tendencje do wypełniania swoich obowiązków wobec wyborców. Niestety w krajach o niższej kulturze politycznej (do których Polska się zalicza) takie tendencje są raczej egzotyką.
Co do partii Narodowych i Nacjonalistycznych to mam podobne zdanie do Grima. Partie te to przede wszystkim agresja i ksenofobia.
Zarabiasz mało? Wiń żyda i masona nie siebie, ktoś cię okradł pewno "pedał". Ciekaw jestem czemu ta agresja nie gryzie się z wiarą w Boga? Czyżby hipokryzja?
kotek pisze:klops wiedz ze ludzie wywodzący sie z parti narodowo-nacjonalistycznych potrafią zmienic stan w jakim sie polska obecnie znajduje.

No np. członkowie LPR, którzy zamiast naprawiać ten kraj to biorą udział w wyścigu na najgłupsze pomysły i polowaniu na czarownice. Jakoś to nie pasuje do obrazu kreowanego przez ciebie...
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

kotek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: kotek » 13.06.2007, 08:31

a czy myślisz ze lpr to jedyna partia narodowa lub nacjonalistyczna? poza tym małe zarobki wcale nie zależą od osób które wymieniłeś,uwazasz ze o to nam chodzi by ich tepić?. nie masz racji 8)

grim
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: grim » 13.06.2007, 08:59

jak sie nie myle w rosji też większość ma partia rządowa o poglądach zbliżonych do nacjonalistycznych ( np: handel tylko dla rodowitych rosjan a nie dla mniejszości napływowej )

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 13.06.2007, 09:32

kotek pisze:a czy myślisz ze lpr to jedyna partia narodowa lub nacjonalistyczna?
A czy ja gdzieś tak napisałem? Napewno nie jedyna, ale niewątpliwe narodowa lub nacjonalistyczna. No i jakoś nic nie robią. Więc tu mit o tym jakoby narodowe i nacjonalistyczne były najlepsze, pada.
kotek pisze:poza tym małe zarobki wcale nie zależą od osób które wymieniłeś,uwazasz ze o to nam chodzi by ich tepić?. nie masz racji
No to mnie oświeć co tak bardzo w nich wam przeszkadza? Czy może tylko tyle, że są? Czy może potrzeba posiadania wspólnego wroga?
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

kotek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: kotek » 13.06.2007, 13:42

robią ,robią przykładem jest chociażby pomoc dla domu dzieka.po info zapraszam na strone nacjonalista.org.
:) .nie tepimy masonów, a widziałes kiedys bymy tęplii żydów ? homoseksualistów tak.

kotek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: kotek » 13.06.2007, 14:20

wilard masz cos przeciwko partią nacjonalistycznym i narodowym? nawet nie dajecie im szansy by pokazały co proponują by w polsce bylo lepiej :evil:

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 13.06.2007, 15:18

Bo moze lepiej nie probowac? Szukalem troche informacji o partiach nacjonalistycznych i jestem przeciwny. Nie lubie gdy ktos jest rasista czy jest nietolerancyjny...
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr Lato
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Kontakt:

Post autor: Piotr Lato » 13.06.2007, 16:34

Kotek skoncz lepiej z tym promowaniem partii, podaj jakis przykład z waszego programu, bedzie lepiej jak Was wybiorą bo....?W każdym twoim poscie piszesz "dajcie nam szanse" naprawde bez przesady.Poza tym Polska powoli staje sie panstwem tolerancyjnym pod wzgledem wyznania, koloru skóry, orientacji seksualnej, tak jak to jest w panstwach bardziej rozwinietych, a Wasza partie raczej do tolerancyjnych nie zaliczyłbym.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 13.06.2007, 17:16

kotek pisze:nie tepimy masonów, a widziałes kiedys bymy tęplii żydów ? homoseksualistów tak.
No to może zajrzyj na stronę partii, którą chwaliłeś NOP. Po prawej wspaniały plakat "Bomby na Izrael" (w towarzystwie innych nie mniej "świetnych"). No do tego jeszcze zajrzeć można na nacjonalistę.org. Polecam galerie, widać jacy wszyscy tolerancyjni szczególnie transparenty "Każdy inny, wszyscy biali" oraz "Biała siła"
No i na koniec jeszcze cytacik...

Źródło nacjonalista.org
Trochę zaśmierdziało - trudno powiedzieć czy śmierdziały lewackie niemyte ciałka czy też rzucane "śmierdziele". Milicja była całkowicie zdezorganizowana biegiem wydarzeń. Zanim zdołała oddzielić kordonem obie strony na własność nacjonalistów przeszły strzępki lewackich transparentów. Ze strony nacjonalistów wznoszono okrzyki "Biała siła", "Polska cała tylko biała", "Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę", "Polska dla Polaków - HIV dla Afryki", "Biała siła - czarna kiła". [...]

NOP dziękuje wszystkim uczestnikom manifestacji za przybycie i za podjętą walkę z murzynofilami.
Więc przestań waść może opowiadać bajki bo koń jaki jest każdy widzi...
Hunter S. Thompson

kotek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: kotek » 13.06.2007, 20:29

checie zyc w takim zepsutym kraju jakim jest holandia a teraz taka sama staje sie hiszpania. nagonka na homoseksualistów jest uzasadniona,poniewarz jest to nie moralne, odnosnie zydów ,chcecie by oni zajmowali nadal wysokie stanowiska w polityce, i przez to ze są popierani przez usa ,gdy zacznie sie konflikt izrael-iran wtedy to kogo wyslą do pomocy? nasze wojsko,bo jestesmy ich sojusznikami. a to co proponujemy to prosze zajrzec na strony nop,onr i innych parti :) dajcie nam szanse postawcie na nas

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 13.06.2007, 20:54

Ała ała ała :P Ja chce zyc poprostu w wolnym kraju w ktorym kazdy bedzie mial głos nie zaleznie od koloru skóry, wyznania czy poglądów... Z Twoja "partia" jest to chyba nie mozliwe ;)
Obrazek

kotek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: kotek » 13.06.2007, 21:15

zigi chcesz by polska nie byla polska,lub slowiańska? chesz by murzyn byl twoim prezydentem,twoim szefem,lub taki chinczyk Yellow_Colorz_PDT_08 Yellow_Colorz_PDT_08 bleee

ODPOWIEDZ