Najlepszy nauczyciel!!!!

Wszystko o lokalnych placówkach oświatowych
Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Najlepszy nauczyciel!!!!

Post autor: ZiGi » 17.05.2005, 18:00

Kto jest waszym ulubionym nauczycielem/lką ? Którego/rą najbardziej szanujecie, cenicie i który był/była lub jest waszym ulubionym/ną? Za co go/ją cenicie?

Przepraszam za te " / " ale inaczej nie mogłem napisac :wink:
Obrazek

Porębianin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Porębianin » 17.05.2005, 23:44

Pani S. od geografii z podstawówki , w porządku babka największa kosa , ale teraz wiem , że wyszło mi to na dobre , będe zdawał geo na maturze.
A z T.E. myślę , że najbardziej Pani U.G. i kto chodził do szkoły to wie :lol: w pierwszej klasie hardcore byłem w szoku :shock: 6 bań i na semestr bania :shock: , ale wiedziała co odemnie wymagać :lol: nauczyłem się przeszedłem przez "selekcje" 1 klase i teraz jest okey żaden nauczyciel do tej pory tak mnie nie zmusił do nauki , jak Pani U.G. szkoda że odchodzi :cry: kto mnie będzie uczył do matury :cry:

P.S. Do pierwszaków i drugoklasistów odwiedzających strone i czytających moją wypowiedź UCZCIE SIĘ I jeszcze raz UCZCIE ten nauczyciel jest najlepszy w swoim FACHU powiem jedno zaprocentuje wam to w przyszłości i będziecie BARDZO MIŁO WSPOMINAĆ P. U.K.G. :D

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 30.05.2005, 17:17

Zamykam temat. Najlepiej będzie jak o nauczycielach będziecie pisać w tematach poświęconych szkołom, w których uczą :wink:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Zablokowany