Szkoła średnia

Wszystko o lokalnych placówkach oświatowych
KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 03.11.2005, 07:58

Palarnia to powinna być dopiero na studiach i tak jest. Ale uważam ze palacze ze szkoły sredniej to mlodzi gówniarze i gówniary które szukają wrażen i chowają sie za hotelem i palą na szybko. Kible napewno tez zadymione ale jak nauczyciel spyta czy ktoś palił to kązdy nie ma odwagi sie przyznac i kłamie w zywe oczy. Bardzo to przykre ze celem mlodziezy jest zdobycie kasy na fajki czy piwo niz zabranie np. dziewczyny do pubu czy do kina.
Karamba - tylko szczerość

<Gohan>
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: <Gohan> » 03.11.2005, 10:17

No tu sie zgadzam palarnia powinna byc ale dla nauczycieli a nie dla uczniow w koncu to jest szkola i ma wychowywac a nie jeszcze umozliwiac im palenie
ChOĆ.ŻYc!e.c!ąŻy.a.pSyCh!kA S!AdA.N!E.MoGę.s!ę.pOdDać! tO~MoJa~zAsAdA!

Awatar użytkownika
cukiereczek_x
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: cukiereczek_x » 03.11.2005, 15:43

Ale to jest sprawa każdego ucznia czy pali :!: Jeżeli chce się truć to niech się truje. jemu się nie wytłumaczy, że robi źle :?
Hmm u nas w szkole pali bardzo dużo osób, ale nauczyciele i tak wiedzą kto. Kara za palenie to zrobienie czegoś na rzecz szkoły bądź zakupienie np. farby. Ale jeżeli masz kase żeby kupić sobie codziennie paczke fajek za 7 zeta, to dla ciebie żaden problem kupić farbe, a palić będziesz dalej. Kara powinna byc bardziej surowa :!:
Nie pójde do nieba, bo... mam lęk wysokości

LOLA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: LOLA » 03.11.2005, 17:51

jaki niby związek z poziomem /w ZS i tak nieskiego/ kształcenia mają papierochy??? trochę pokręcony wniosek.
.Może i pokręcony,ale należałoby przeczytać dokładniej.Ja napisałam poziom, nie poziom kształcenia,troszke uogólniłeś.Bo istnieją szkoły gdzie jest pewna dyscyplina i niedopuszczalne są pewne rzeczy pod rygorem usunięcia i są szkoły o niższym poziomie gdzie nikt nikogo nie kontroluje.Nie chciałabym tu podawać przykładów,ale są dwie takie szkoły całkiem blisko siebie i jednocześnie całkiem odmienne.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 03.11.2005, 18:47

nie bądzcie smieszni...konczysz 18stke i palisz legalnie...nikt nie powinien cie za to karac ani zabraniac...jedynie wytłumaczyc a decyzje powinienes podjąc sam..bez przesady...a co papierosy mają do poziomu nauczania czy opinii szkoły to nie wiem...bo chyba w Polsce nie ma szkoły w ktorej by sie nie puszczało dymka....
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

<Gohan>
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: <Gohan> » 03.11.2005, 19:19

No sory ale jak palisz no to chociaz w szkole moglbys przestac czy nie palic choc przez te kilka godzin a nie wchodzic do szkoly i jarac jak z kolegami w barze
ChOĆ.ŻYc!e.c!ąŻy.a.pSyCh!kA S!AdA.N!E.MoGę.s!ę.pOdDać! tO~MoJa~zAsAdA!

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 03.11.2005, 19:26

Skończcie już gadać o tym paleniu bo to do niczego nie prowadzi. Odbiegacie w wielu postach od tematu. Jest specjalny dział poświęcony używkom :!: :idea:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

LOLA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: LOLA » 03.11.2005, 21:47

konczysz 18stke i palisz legalnie...nikt nie powinien cie za to karac ani zabraniac...jedynie wytłumaczyc a decyzje powinienes podjąc sam..bez przesady...
z tym się zgodzę.Rzeczywiście to jest decyzja osoby pełnoletniej...
a co papierosy mają do poziomu nauczania czy opinii szkoły to nie wiem...
ale z tym się nie zgodzę,używki a takimi niewątpliwie są papierosy mają wpływ na opinię szkoły w mniejszym lub większym stopniu.
Skończcie już gadać o tym paleniu bo to do niczego nie prowadzi. Odbiegacie w wielu postach od tematu. Jest specjalny dział poświęcony używkom
A papieros to nie używka?

Zmiana 5 min. później:

Małe sprostowanie.
Jest specjalny dział poświęcony używkom
Jeśli jest taka możliwość to można przenieść odpowiedzi na temat używek do odpowiedniego tematu, niestety ja tego nie potrafię.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 03.11.2005, 21:59

LOLA pisze:A papieros to nie używka?
Noo, więc właśnie.
LOLA pisze:Jeśli jest taka możliwość to można przenieść odpowiedzi na temat używek do odpowiedniego tematu, niestety ja tego nie potrafię.
Da się ale na razie nie chcę tego robić bo początek tego wątku rzeczywiście odnosił się do szkoły średniej. Skończcie już z tym.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
cukiereczek_x
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: cukiereczek_x » 04.11.2005, 20:34

Eh... i jutro do szkoły trzeba iść :( ale lipa :(
Ale mam nadzieje, że koło 11 będziemy wolni...

FliP
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: FliP » 05.11.2005, 11:39

Nom do szkoly ale nie macie lekcji wiec luzik no ale sam fakt ze trzeba wstac mnie by sie nie chcialo
ŻyCie JeSt ZbYt kRóTkIe bY mIeĆ CzAs nA zMaRtWiEnIa!

Awatar użytkownika
cukiereczek_x
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: cukiereczek_x » 05.11.2005, 12:30

Nono nawet dużo osób dzisiaj było, nawet pani dyrektor była troszke zdziwiona :P
Ale nawet spoczko było, tak ok 11:30 już byliśmy woli :)
Na sali był mecz uczniowie vs. nauczyciele. Mimo, że nauczycieli grało 3 (ksiądz Mariusz, p. Dziechciarek i p. Kołton) ograli uczniów :lol: moje gratulacje ;) hehe....

FliP
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: FliP » 05.11.2005, 18:45

Hehe a kto gral w ekipie uczniow?? bo skoro taki wynik to chyba sklad nie byl zbyt mocny
ŻyCie JeSt ZbYt kRóTkIe bY mIeĆ CzAs nA zMaRtWiEnIa!

Awatar użytkownika
cukiereczek_x
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: cukiereczek_x » 05.11.2005, 20:07

Grał Bzyku, Adrian R, Pablo, Kocik, Pisi, Mateusz M.
Wydaje mi się, że skład nie był słaby, tylko chłopaki robili głupie błędy :lol:

Awatar użytkownika
Blue79
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Blue79 » 05.11.2005, 20:34

a kto jeszcze grał z nauczycielami :?: :?: bo chyba nie grali w 3
"Życie nie składa się z oddychania, tylko z chwil, które zapierają dech w piersi."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ