TVN vs. POLSAT

Wszystko o mediach w kraju i na świecie

Który kanał jest wg Ciebie lepszy?

TVN
18
95%
POLSAT
1
5%

Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 06.04.2005, 12:06

klops pisze:..to co działo sie w telewizji (nie tylko na tvn) przed śmiercią papieża to był wyścig o to kto pierwszy poda tę tragiczną informacj.
praktycznie wszystkie stacje zrobiły z tego wydarzenia rality show...z resztą nie ma sie co dziwic skoro na internecie powstało setki łancuszków...sms-y...itd..widocznie zyjemy w takich czasach...ze smierc kogos sławnego to dobry moment na zrobienie kasy..
klops pisze:.. od momentu śmierci to się zmieniło...pokazują pielgrzymki i nauczanie papieża-to dobrze....
chyba az tak duzo sie nie zmieniło...teraz pokazują "licytacje"gdzie wiecej ludzi przyjdzie na msze...gdzie zapłonie wiecej zniczy..teraz dopiero obserwuje sie cyrk...chocby wspólne msze kibiców...poza tym te wspomnienia pielgrzymek które pokazują doskonale obrazują mentalnosc wiekszosci Polaków - kiedy Papież przemawiał, głosił wazne przesłania to wszyscy spiewali mu Sto Lat albo krzyczeli Dziekujemy...
a teraz nagle po jego śmierci wszyscy zachwcają sie jego słowami, naukami...dlaczego wiec nie słuchaliscie(my) Jego nauk wczesniej, dlaczego dopiero teraz zaczęły trafiac do ludzi... :?: :?:

Odszedł jeden z największych Polaków, głowa Kościoła katolickiego, autorytet moralny dla ludzi różnych wyznań i kultur.To wielka strata ale sami zastanówcie sie nad własnym postepowaniem...nad postepowaniem prasy, radia , telewizji...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 06.04.2005, 13:43

BrowarMan pisze: chyba az tak duzo sie nie zmieniło...teraz pokazują "licytacje"gdzie wiecej ludzi przyjdzie na msze...gdzie zapłonie wiecej zniczy..teraz dopiero obserwuje sie cyrk...chocby wspólne msze kibiców...
nie zgadzam sie z tym,że to jakiś cyrk...naród chyba uświadomił sobie jak wielka osoba od nas odeszła,poza tym zasługi większości wielkich osób są zauważane po ich śmierci,choć moim zdaniem w przypadku papieża tak nie jest....z tymi kibicami to moim marzeniem jest żeby nie jednoczyli sie tylko na czas żałoby po papieżu, ale żeby już tak zostało-czas pokaże już niedługo czy to co robią teraz kibice jest tylko na pokaz czy nie...
BrowarMan pisze:dlaczego wiec nie słuchaliscie(my) Jego nauk wczesniej, dlaczego dopiero teraz zaczęły trafiac do ludzi... :?: :?:
teraz jest żałoba i wielu kieruje sie emocjami, ale czy te nauki trafiły do ludzi okaże sie za jakiś czas-gdy emocjie nieco opadną-wtedy okaże sie czy ludzie sie zmienią na lepsze tak jak teraz wszyscy wkoło zapowiadają czy wrócą do rzeczywistości sprzed 2 kwietnia
P.S. swoją drogą my też zaczęliśmy rozmawiać o papieżu dopiero gdy odszedł, wcześniej ani jednego posta na ten temat...
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 06.04.2005, 14:14

klops pisze:
BrowarMan pisze: chyba az tak duzo sie nie zmieniło...teraz pokazują "licytacje"gdzie wiecej ludzi przyjdzie na msze...gdzie zapłonie wiecej zniczy..teraz dopiero obserwuje sie cyrk...chocby wspólne msze kibiców...
nie zgadzam sie z tym,że to jakiś cyrk...naród chyba uświadomił sobie jak wielka osoba od nas odeszła...
To jest cyrk nad cyrki co się dzieje w tv odkąd stan papieża zaczął się bezpowrotnie pogarszać przed śmiercią :shock: :evil: Nie potrzebuję pieprzonej telewizji żeby mi cokolwiek uświadamiała :? Zamiast tego całego dziadostwa co teraz puszczają z przyjemnością obejrzałbym jakąś komedię na TVN'ie albo serial na TVN7. 24/7 ciągle tylko papież i papież - tak jaby się bali, że ktoś o nim zapomni albo, że zostaną potępieni za emisję czegoś normalnego. Rozumiem, że mogli przerwać program aby przekazać wiadomość o śmierci, potem niech poświęcą trochę czasu w serwisach info i niech nawet na żywo transmitują pogrzeb ale dajcie spokój... szkoda gadać. Nie mogę się doczekać kiedy to powróci do normy. Nagle wszystkie stacje przepoczwarzyły sie w TV Trwam :x Widać wisi im, to że nie wszyscy w tym kraju są katolikami.
BrowarMan pisze:dlaczego wiec nie słuchaliscie(my) Jego nauk wczesniej, dlaczego dopiero teraz zaczęły trafiac do ludzi... :?: :?:
Dobre pytanie. Myślę, że teraz to jest po prostu 'trendy' i tyle...
klops pisze:P.S. swoją drogą my też zaczęliśmy rozmawiać o papieżu dopiero gdy odszedł, wcześniej ani jednego posta na ten temat...
W tym temacie rozmawiamy o mediach (TVN & Polsat) a że wszędzie pokazują papę to o czym innym mamy gadać?
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 06.04.2005, 14:35

TV przesadza z tymi ciaglymi informacjami o mszach i roznych dziwactwach, ktore maja miejsce na calym swiecie, po odejsciu Ojca Swietego.
Uwazam, ze powini przedstawiac jedynie sytuacje w Watykanie i wydarzenia, ktore wlasnie tam maja miejsce, komunikaty, msze itp. Ale oczywiscie, w Polsce musial sie zrozpoczac wyscig szczurow, jak juz pisali moi poprzednicy, gdzie zbierze sie wiecej wiernych, gdzie wiecej swiec i nagle wszyscy sie jednaja-wieje to obluda na odleglosc. Ciekawe jak dlugo wszyscy beda tacy "swieci"?
W TV podobaja mi sie jedynie niektore programy, poswiecone pontyfikatowi Karola Wojtyły(polsat) ogladalem je z przyjemnoscia.

Media wywieraja zbyt duzy wplyw na katolikow, kazdy dojrzaly chrzescijanin, powinien sam we wlasnym sumieniu strawic smierc Ojca Swietego i wg. wlasnego uznania, modlic sie, wyciszyc i prowadzic zalobe po Papiezu!

Media wprowadzaja straszny zamet w glowie
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 07.04.2005, 16:38

Ja sie wyroznie i powiem - POLSAT -

Dlaczego?

1) Lepiej mi odbiera ;]

2) Megahisty, filmy tygodnia i filmowe srody

3) Niektore fajne seriale (nie koniecznie te polskie)

Chciaz wkurzaja mnie reklamy i to ze nawet jak sie pisze u nich na forum (raz pisalem :D ) to nikt nic nie odpisze!

Ale jednak stawiam na Polsat...
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 01.12.2005, 23:42

W listopadzie TVN po raz pierwszy w historii pokonał POLSAT w oglądalności. W ogóle się nie dziwię :wink:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ