Radio przez internet..

Wszystko o mediach w kraju i na świecie
Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Radio przez internet..

Post autor: BrowarMan » 06.10.2004, 16:59

Jeżeli słuchacie radia przez internet to polecam następujący programik..jest prosty w obsłudze i dużo stacji do wyboru...jedyny minus to to że wersja 1.3 jest 15-stodniowa a nie znalazłem do niej cracka..
ja odtwarzam z wersji 1.2 bo do niej mam cracka...

ja jestem zadowolony z jednej opcji-otóż słuchane piosenki można nagrywać ( zgrywane są jako mp3)..
a tak sie ten twór nazywa..

3aLab iRadio v 1.2 lub 1.3

łatwo go znależć na necie..jeżeli ktoś go zna niech sie odezwie..
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 08.10.2004, 23:08

no cóż poszłem za kolegi radą i postanowiłem bliżej przyjrzeć się temu "tworowi" w tym celu oczywiście całkiem legalnie wszedłem w posiadanie tegoż programiku i muszę przyznać że jak na początek jest całkiem niezły swoją drogą to jest nas już para więc mam nadzieję że wspólnymi siłami z biegiem czasu wejdziemy również w posiadanie cracka do ver1.3 w tym celu rozpoczynam zakrojone na dużą skalę poszukiwania i jeśli będą tego jakieś rezultaty to natychmiast dam znać
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
Blade
Wolny Słuchacz

Post autor: Blade » 09.10.2004, 11:26

Ja również testowałem ten programik i przyznam ze jest całkiem całkiem !!!
Ja posiadam wersie 1.3, która prawie niczym nie różni się o d 1.2.
Jednak, jeśli ktoś chce korzystać z tej wersji oto kody, które należy wpisać w odpowiednie pola.

Name: jB / FFF

Company: Fighting For Fun

Status: FE0BA6ACC18DA6ECBA77

Jeśli będą jakieś problemy polecam z korzystania z wyszukiwarki cracków na stronie

www.astalavista.box.sk/

Życze miłego słuchania :D :D :D

Bulba
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Bulba » 28.03.2005, 23:47

Trafiłem ostatnio na prościutki programik radiowy z kilkudziesięcioma stacjami wtym polskie, program dostępny jest na stronie http://www.screamer-radio.com/
Screamer Radio v0.3.6 ma wbudowaną nagrywakę mp3 i bardzo prostą obsługę w języku polskim.

Polecam
Ze świata każdy ma tyle, ile sam sobie weźmie.

ODPOWIEDZ