ME 2012 w Polsce?

Wszelakie dyscypliny sportu poza Porębą
Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

ME 2012 w Polsce?

Post autor: BrowarMan » 16.01.2005, 20:24

25 stycznia Rada Ministrów zdecyduje czy poprzeć propozycję Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącą ubiegania się przez Polskę wspólnie z Ukrainą o organizację piłkarskich ME w 2012 roku.Wśród krajów, które zgłoszą kandydatury do UEFA wymienia się Grecję, Hiszpanię, Włochy, Walię i Irlandię Płn. oraz Chorwację (być może wspólne zgłoszenie z innym krajem). 8 grudnia 2006 roku wyboru gospodarza turnieju dokona komitet wykonawczy UEFA.

Źródło: Onet.pl

Co o tym sądzicie :?: Czy Polska jest w stanie zorganizować tak wielką impreze a przy tym konkurowac z Włochami, Hiszpanią czy Grecją :?: Według mnie to zwykła farsa...w Polsce nie ma ani jednego stadionu na poziomie europejskim..poza tym infrastruktura(czyli drogi, komunikacja) jest w beznadziejnym stanie a prezes PZPN-u Listkiewicz wyskakuje z taką propozycją. :D :D ...dla mnie to nierealne a przynajmniej w najbliższym 30-stoleciu...Poza tym jestem pewny że UEFA na pewno nie poprze Polski i Ukrainy...zastanawiam się wiec dlaczego robią z Nas kibiców takich idiotów...bo chyba nikt kto racjonalnie mysli nie wierzy w to że już w 2012 w Polsce odbyłaby sie taka impreza a co za tym idzie powstałyby nowe obiekty sportowe...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 16.01.2005, 20:52

najpierw niech nasz kraj zrobi drogi dojazdowe=autostrady a później bierze się za budowanie stadinów...
zresztą teraz to pokazali stadion narodowy w stolicy na 35 tys.publiczności...kpina!!!
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
Vinc
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Vinc » 16.01.2005, 21:05

Według mnie jest to kolejny przykład zachowania typu "...no wiecie, przecież chciałem, próbowałem, ale tamci mieli poparcie innych..."
Nie ma najmniejszych szans na taką imprezę w Polsce. No chyba, że UEFA będzie poznawać Polskę z folderów reklamowych :wink: Jednak pierwsza ich wizyta w naszym kraju, przejażdżka po naszych drogach i spojrzenie na nasze stadiony zdecydowanie odsunie organizację tej imprezy na rok 2024. Chyba, że Ukraina ma takie obiekty, a my bedzie my tylko wspomagać ich finansowo :?: :twisted:

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 17.01.2005, 12:34

a może Listkiewicz miał na myśli ME-U18 :wink: bo jak miał na myśli seniorów to gratuluje mu wybujałej wyobrażni :roll: Nie mamy szans na taką imprezke bo w Hiszpani czy Włoszech chyba każdy II-ligowy klub ma lepszy stadion od naszego narodowego....... :lol: :lol: a jakby to przeszło to trzeba będzie zawiadomić kibiców w całej Europie żeby przyjeżdżali na rowerach,bo u nas nie ma normalnych dróg :cry: :cry: proponuje żeby finał odbył sie na zajebistym,nowoczesnym mogącym pomieścić 85 tysięcy sympatyków futbolu stadionie......np.Cracovii Kraków :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 25.01.2005, 14:22

Rząd przyjął uchwałę popierającą zorganizowanie przez Polskę wspólnie z Ukrainą piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Kraje chcące organizować mistrzostwa Europy w 2012 roku muszą zgłosić swoje kandydatury do UEFA do 31 stycznia tego roku. W listopadzie zostaną wybrani trzej kandydaci, którzy przejdą do drugiego etapu selekcji.
zródło. onet.pl

nasi na poważnie chyba o tym myślą...czy oni nie zdają sobie sprawy że u nas nie ma ani jednego porządnego stadionu.. :?: :?: infrastruktura to też dno...do tego wszedzie bieda na nic nie ma kasy..a na organizacje ME sie znajdzie.. :?: :?: jakos w to nie wierze.. :shock:
na bank odpadną w pierwszym etapie...i znowu bedzie że prezes PZPN chciał, starał sie ale nie wyszło..niestety...kolejna kompromitacja Polski sie szykuje na arenie miedzynarodowej...
z czym do ludzi.... :?: :?: [/i]
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 25.01.2005, 15:11

BrowarMan pisze:czy oni nie zdają sobie sprawy że u nas nie ma ani jednego porządnego stadionu.. :?: :?:
A może to jedyna szansa, żeby takie stadiony powstały w Polsce. To normalne, że jak nie ma to się buduje i chyba się z tym liczą. :wink: No ciekawe skąd chcą na to wziąć kasę.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 25.01.2005, 15:23

Kpina, kpina i jeszcze raz kpina :lol:
Wlasnie tacy madrzy ludzie, ktorzy chca zorganizowac mistrzostwa europy w Polsce, rzadza naszym krajem, oraz naszym sportem :oops:
W glowie sie nie miesci kto mogl wymyslic cos takiego, ci dzialcze osmieszaja samych siebie a i przy okazji cala Polske. Wyrywaja sie z motyka na slonce, widac, ze chyba woda sodowa im uderzyla do glowki.
Moze i chca dobrze dla naszej Polski, ale przeciez trzeba twardo stapac po ziemi i mierzyc sily na zamiary.
Jestesmy za zachodem jakies 50 lat i niemozliwym jest euro2012 in Poland :wink:
Brak nam stadionow i innych pozostalych waznych czynnikow, niezbednych do przeprowadzenia takiej imprezy :!:
Oby szybko skonczyla sie ta farsa :idea:
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 25.01.2005, 15:47

A może im chodzi o to żeby Polska wreszcie zagrała w ME, bo jak wiemy do tej pory polakom ani razu nie udało sie zagrać w finałach...... a jako gospodarz mielibyśmy zapewniony start bez eleminacji, nic innego mi nie przychodzi do głowy. Przecież oni wszyscy nie są aż tak pojeba.. żeby myśleć że w 7 lat uda się zbudować kilka porządnych stadionów i całą sieć autostrad??? nie nie nie, w tym kraju to nie możliwe!!!!!!

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 25.01.2005, 20:03

klops pisze:oni wszyscy nie są aż tak pojeba.. żeby myśleć że w 7 lat uda się zbudować kilka porządnych stadionów i całą sieć autostrad!!
zwłaszcza że już kilka lat mówi się że nie ma u nas stadionu narodowego, że takowy powinien powstac..ale wszystko kończy się na planach i projektach...skoro od kilku lat nie powstał żaden stadion a wyremontowano jedynie Śląski( i to też nie do końca) to niby gdzie te mecze u nas bedą rozgrywane ....(oczywiscie rozważania czysto teoretyczne bo chyba nie nikt z nas nie wierzy w to że Polska mogłaby być współgospodarzem ME)

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 26.01.2005, 13:06

Trochę więcej szczegółów na ten temat: :arrow: TUTAJ Oni naprawdę poważnie do tego podchodzą. Jeśli wydaje im się, że dadzą radę to czemu miałbym być temu przeciwny. A niech budują te stadiony :wink:
Ostatnio zmieniony 08.11.2005, 12:52 przez Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 26.01.2005, 13:24

napewno cieszył bym się gdyby udało nam się zorganizować te mistrzostwa europy, ale osobiście w to nie wierzę.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 26.01.2005, 13:36

Matt pisze: Jeśli wydaje im się, że dadzą radę to czemu miałbym być temu przeciwny
dokładnie tak...im się wydaje
ja też nie jestem przeciwny...super by było gdyby taka impreza odbyła się w Polsce ale według mnie patrząc na to realnie nie damy rady...każdy wie jak idą w naszym kraju budowy autostrad czy modernizacje obiektów

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 26.01.2005, 13:43

Może nie dadzą rady na 2012 ale później kto wie... Lepiej niech już teraz zaczną się starać.

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 26.01.2005, 15:06

Jesli wypali euro 2012 w Polsce, to mistrzostwa swiata w 2014 powinny sie odbyc w Iraku :twisted:
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 27.01.2005, 17:08

Dalej będę upierał się przy moim poscie że był na temat. Chyba że panie administratorze i panie moderatorze zapronowanie naszego stadionu na finał tych mistrzostw jest nie na temat i nie na miejscu. Ważne że do tego typu imprezy nadaje się stadion sklaniaka kroczyce.

ODPOWIEDZ