Liga Mistrzów

Wszelakie dyscypliny sportu poza Porębą
Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Liga Mistrzów

Post autor: BrowarMan » 28.09.2004, 22:50

Jako że jest tu kilku fanów piłki nożnej postanowiłem założyć ten temat...bedziemy tu pisać o meczach..wydarzeniach boiskowych...swoich typach i opiniach....dotyczących Ligii Mistrzów i Pucharu UEFA..

Dzisiaj Real Madryt wygrał z Romą (4-2)..piękną bramke strzelił Carlos..
mnie natomiast zastanawia dlaczego trener Realu nie dał szans Morientesowi...chłopak jest na gazie..pokazał w pamiętnym meczu z Wisłą próbke swoich umiejętności..o tym co wyprawiał w poprzedniej edycji LM nie wspomne kiedy był wypożyczony z Realu do Monaco...a wam jak sie podobal meczyk... :?: :?:
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 29.09.2004, 08:37

sorry że nie na temat ale Trup na czat bo jest pilna sprawa!!!
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 29.09.2004, 13:25

TRUP pisze: Mysle ze z tym młodym roneyem który wbił 3 gole M>U morze pomyslec o jakimś trofeum..
no dokładnie MU to jeden z moich faworytow na wygranie LM...
co do Realu to też nie przepadam za nimi...to nie jest zespół,drużyna...za dużo tam indywidalności..
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 29.09.2004, 14:07

Ja stawiam na Liverpool (w tym momencie słychać śmiech na sali) no co prawda bez Owena to już nie ten sam zespół, ale może coś pograją.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Blade
Wolny Słuchacz

Post autor: Blade » 29.09.2004, 14:19

Ja osobiście stawiam na Barcelonę. Zobaczymy jak dzisiaj poradzi sobie Ronaldinho z naszym wspaniałym Lewandowskim, który po ostatnim meczu w LM zebrał naprawdę dobre opinie??? Pomimo porazki z Milanem 0-1.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 29.09.2004, 16:10

a więc zacznijmy od początku
zakup Rooneya przez ManU prawdopodobnie okaże się najlepszą inwestycją tego klubu w historii(a już na pewno będzie w pierwszej trójce!)
chłopak jest młody, zdolny, głodny sukcesów,posiada niesamowity ciąg na bramkę i nawet znośną technikę(o czym obawiam się przekonają się Polacy w meczu z Anglią,żeby to nie był kolejny Lineker) tak więc śmiało można zaliczyć ManU do grona faworytów
Na pewno nie odpuści Real(mimo kłopotów) z dobrej strony pokaże się na bank Chelsea i Juventus
jednak zgadzając się z Bladem Ligę Mistrzów wygra Barcelona czego sobie i Wam życzę

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 29.09.2004, 18:08

czyli jak na razie wśród faworytów tutaj na forum mamy
:arrow: Liverpool
:arrow: Barcelone
:arrow: MU
:arrow: Juventus
:arrow: Real M
:arrow: Chelsea

no ciekawy zestaw choć różnie to może być..

kazda z tych drużun ma duże szanse...mnie ciekawi postawa Chelsea w dzisiejszym meczu...wiadomo że Abramowicz wpompował tam w h...j kasy...i teraz nasuwa sie pytanie czy pieniądze wgrają mu ten mecz i cała edycje LM

a co do Polskich drużyn to hmmmm...trzeba poczekać do jutra i obejrzeć ich wzmagania w UEFA...tyle nam zostaje..

a na LM to myśle że musimy poczekać jeszcze troche....

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 30.09.2004, 15:59

ja tam nie jetem takim optymistą jeśli chodzi o mecz z Anglikami...fajnie bedzie jak nie przegramy zbyt wysoko..(tak dwoma bramkami)..
mój typ na ten mecz to 4-0 dla Angli :( :(

Awatar użytkownika
Blade
Wolny Słuchacz

Post autor: Blade » 30.09.2004, 18:02

Zgadzam się z BrowarManem bez dwóch zdań. Anglia jak dla nas to zbyt za wysokie progi. Może za jakieś 20 lat...? Sami widzicie, co pokazuje Wisła z jakąś egzotyczna drużyna jak Dinamo Tbilisi porostu koszmar. Jeśli Janas oprze drużynę na Wisłę, a zawodnicy tej drużyny będą nadal prezentować taka postawę jak po pierwszej połowie dzisiejszego meczu to należy nie tylko obawiać się o wynik meczu z Anglia, lecz równie z Austria i Walią. Lecz z drugiej strony jeśli nie zawodnicy Wisły to na kim należałoby oprzeć skład reprezentacji???

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 30.09.2004, 19:15

To nam Wisła pokazała dzisiaj...masakra..ciekawe czy to tylko spadek formy czy koniec Wisły..choć obserwując ich gre dzisiaj odniosłem wrażenie że nawet 200.000 tyś premi zafundowane przez Basałaja nie zmotywowalo Wisełki...nie ma sie co czarować -grali fatalnie,tragicznie-o ile mozna to nazwać grą...hmmmm....mam nadzieje ze Legia i Amika chociaż awansują...

a w meczu ligowym na Wisłe czeka Cracovia...to bedzie ciekawy pojedynek..raz że to derby Krakowa a dwa że kibice też pewnie zrobią dym...

Awatar użytkownika
Blade
Wolny Słuchacz

Post autor: Blade » 30.09.2004, 19:17

To ma być WIELKA WISŁA??? Mistrz Polski, kandydat do LM??? Pokazali jak się w piłkę nie powinno grać!!! Przegrać w taki sposób z jakąś dziwna drużyną z Gruzji!!! Teraz to już nas wszyscy leja bez wyjątku!!! Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!!!! Porostu brak słów!!! i powiedzcie jak tu człowiek ma być zdrowy??? Jeszcze może cos Amica i Legia zwojuje??? Możemy mieć tylko taka cichą nadzieje?!

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 30.09.2004, 23:50

No i liczyłem na legię i się kurwa jak zwykle przeliczyłem. 1:3 przecież to jest kufa śmiech na sali :[. Chociaż z drugiej strony czemu ja się dziwię?? Przecież to jest polski futball. Co do meczu z anglią to marzeniem by był remis, ale nie daliśmy im rady u siebie to tym bardziej na wyjeździe.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 01.10.2004, 15:00

To co wczoraj widziałem to była jedna wielka parodia...takie egzotyczne drużyny pokazaly nam miejsce w szeregu...
aż strach pomyśleć co pokażą nasze orły...
jedynie Amika zdolała obronić honor polskich drużyn w pucharze...choć jej gra też nie była imponująca...

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 01.10.2004, 19:30

legła farszafa i skisła krakuff- zapraszamy do C-klasy Papuii-Nowej Gwineii!!!
Grarulacje dla Daro Kubickiego za podanie przyczyny przegranej jego zespołu "rywale byli o klasę lepsi"...
Żenujące!!!

Bulba
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Polska miernota w UEFA

Post autor: Bulba » 02.10.2004, 00:31

Jakby ktoś nie wiedział gdzie nasze miejsce w piłkarskiej Europie to nasi kopacze blazy pokazali w ostatni czartek. Wisła i Legia uległy drużynom o najniższym współczynniku w fazie grupowej Dynamo Tbilisi 1,650 a Austria Wiedeń 8,970.
Wstyd Panowie Futboliści.
Amika(16,176) wymęczyła 1:0 i to jest szczyt naszych osiągnięć na europejskich boiskach , podejżewam że to jest max możliwości Amiki.
Pożyjemy :arrow: popatrzymy.
Losowanie grup 5 października, Amika jest w czwartym koszyku a podział jest następujący:
koszyk 1: Lazio Rzym, AC Parma, Feyenoord Rotterdam, Newcastle United, AEK Ateny, VfB Stuttgart, Club Bruges, Glasgow Rangers

koszyk 2: Villarreal CF, AJ Auxerre, Schalke 04 Gelsenkirchen, Sporting Lizbona, Real Saragossa, Besiktas Stambuł, Benfica Lizbona, Lille OSC

koszyk 3: Athletic Bilbao, FC Sevilla, Dinamo Zagrzeb, FC Basel, FC Sochaux, Middlesbrough FC, FC Utrecht, Grazer AK

koszyk 4: Partizan Belgrad, Steaua Bukareszt, Hearts of Midlothian, SC Heerenveen, Alemannia Akwizgran, Amica Wronki, Panionios Ateny, Dnipro Dniepropietrowsk

koszyk 5: Ferencvaros Budapeszt, Standard Liege, Eagaleo, AZ Alkmaar, Zenit Sankt Peterburg, KSK Beveren, Austria Wiedeń, Dynamo Tbilisi.
Amiko Ratuj Imię Polskiej Piłki

ODPOWIEDZ