Książki

Dyskusje o literaturze, poezji, czasopismach
Awatar użytkownika
Piotr Lato
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Kontakt:

Książki

Post autor: Piotr Lato » 06.09.2005, 09:52

Może ktoś ostatnio czytal coś ciekawego?Szczerze to zbyt wiele książek nie przeczytałem :roll: ,ale za namową sięgnołem po książkę Dana Browna "Kod Leonarda da Vinci".Jest naprawde godna przeczytania,polecam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 23.01.2006, 22:15

tez czytałem i tez mi sie podobała...niedługo juz bedzie film wiec bedzie mozna porownac wersje książkowa i filmowa...

poza tym warto przeczytac "My dzieci z dworca Zoo"...ta ksiazka na prawde robi ogromne wrazenie, oparta jest na faktach i rowniez była zfilmowana..jednak w tym przypadku film oddaje jakies 30-40% tego co jest w ksiązce...

ostatnio jakos mniej czasu na czytanie ale pewnie po sesji sie to zmieni..
wiec zaproponujcie cosik
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 24.01.2006, 09:37

"Kod Leonarda" też czytałem i muszę powiedzieć, że książka przednia, Natomiast dla tych, któży mają dużo wolnego czasu polecam serię książek autorstwa Margid Sandemo "Saga o Ludziach Lodu".
Seria obejmuje aż 47 książek ale naprawdę warto poświęcić wolny czas na tę lekturę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 24.01.2006, 09:57

BrowarMan pisze:tez czytałem i tez mi sie podobała...niedługo juz bedzie film wiec bedzie mozna porownac wersje książkowa i filmowa...

poza tym warto przeczytac "My dzieci z dworca Zoo"...ta ksiazka na prawde robi ogromne wrazenie, oparta jest na faktach i rowniez była zfilmowana..jednak w tym przypadku film oddaje jakies 30-40% tego co jest w ksiązce...

ostatnio jakos mniej czasu na czytanie ale pewnie po sesji sie to zmieni..
wiec zaproponujcie cosik

"My dzieci z dworca zoo" - oglądałem film i naprawde ciekawe. Skoro mowisz ze oddaje tylko 30% ksiazki to chyba sie za nią wezme ;) Ciekawe... ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 12.02.2006, 18:59

Ostatnio zaczalem czytac ksiązke Mario Puzo - Ojciec Chrzestny

Tyle o niej slyszalem, myslalem ze to tak o gangserach, mafii i wogole ale to jest cos wiecej ;) Naprawde mi sie podoba. Wlasciwie czytam e-booka bo nie moglem znalezc niegdzie ksiazki, nawet w bibliotece w moku nie bylo bo ktos wypozyczyl :P Naprawde polecam ;) Jestes dopiero na poczatku ale juz zrobila na mnie wrazenie :D Chyba najlepsza ksiazka jaka czytalem ;)
Obrazek

luzia
Nowicjusz

Post autor: luzia » 13.02.2006, 16:56

"Kod Leonadra..." był świetny, ale jeszcze lepsze są "Anioły i demony", mój typ :) . Gorąco polecam, zwłaszcza tym, którym się podobał "Kod" :)

Awatar użytkownika
szwajcar
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: szwajcar » 10.11.2007, 17:52

W związku z tym że nadeszła już jesień może odświerzymy temat czytania jest jeszcze ktoś kto czyta książki piszcie co czytacie lub co czytaliście ja ostatnio przeczytałem W 80 dni dookoła świata , a pużniej oczywiście obejzałem film i powiem jedno film umywa się przy książce.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 12.11.2007, 19:04

Obecnie jestem w trakcie czytania książki - pamiętnika Jasona Christophera Hartley`a "Po prostu żołnierz, rok służby w Iraku".
Mogę powiedzieć ze ów lekturę czyta sie łatwo, lekko i przyjemnie i nawet dla osób które nie są zainteresowane wojskiem może być ciekawa.
A to link do bloga autora - http://blog.justanothersoldier.com/
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Avalon » 12.11.2007, 23:54

Polecam tą stronę http://biblioteka.eksiazki.org/index.ph ... ia:Autorzy każdy coś powinien sobie tam znaleźć. Można szukać wg autorów, tytułów lub serii - jest także cała Saga Ludzi Lodu.
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

Awatar użytkownika
szwajcar
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: szwajcar » 13.11.2007, 15:44

Ja zaczynam czytać książkę którą zawsze chciałem przeczytać ale zawsze to jakoś tak wychodzilo że nie przeczytałem ale teraz napewno to zrobie , chodzi o książke OJCIEC CHRZESTNY zaraz po przeczytaniu postaram się napisać coś więcej o tej książce bo z pewnościa będzie o czym .

patryks
Nowicjusz

Re: Książki

Post autor: patryks » 30.01.2012, 18:28

Mnie interesują głównie książki historyczne, zwłaszcza z okresu II wojny światowej. Jeśli ktoś miałby tego typu pozycje na swoich półkach i już przeczytał to zapraszam do wymiany ze mną. Posiadam kilka ciekawych książek z tego okresu, kupowałem głównie w PWN (księgarnia internetowa).

ODPOWIEDZ