Drogi

Czym, po czym i jak jeździmy
kundel
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: Drogi

Post autor: kundel » 22.02.2014, 11:41

Potwierdzam maja łatać podobno od marca.

Porebianinn
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Porebianinn » 22.02.2014, 14:21

Trzeba mieć świadomość, że dopiero jest 22 luty. To jeszcze zima, która miejmy nadzieję, że w tym roku już nas nie zaskoczy.

Awatar użytkownika
xinoros
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: xinoros » 06.03.2014, 18:57

No no,jestem pozytywnie zadowolony oraz zaskoczony,dziury zrobione oby solidnie. :
D

Porebianinn
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Porebianinn » 06.03.2014, 22:21

Witam. A nie mówiłem :-) pozdrawiam.

mieszkaniec1
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: mieszkaniec1 » 08.03.2014, 06:03

Nie wybieram = Nie głosuje. Skoro mamy wybory i kandyduje tylko jedna osoba.. Najlepsze czasy Poręby już za nami. Sami pewnie pamiętacie jak burmistrz był w stanie %%% ale ,,coś'' się działo. Było minęło. Straż Miejska sądzę iż Porebianie zapamiętają ten wybór i teraz podejmą inna decyzję. Wszyscy mieli dość Policji jednak sadze teraz za nimi tęsknimy. Panowie Straży Miejskiej pilnują tylko Fotoradaru. jakie było moje zdziwienie gdyż w dzień Wigilii udając się na cmentarz napotkałem sie na fotoradar stojący za koszem na śmieci blisko cmentarza. Oczywiście Pan Komendant czuwał!! Jego słynny pojazd znany z tzw zdjęć na wiocha znajdywał się po drugiej strony ulicy. Wracając do wyborów http://www.youtube.com/watch?v=-gfmKxZi6us

Awatar użytkownika
xinoros
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: xinoros » 08.03.2014, 14:12

Masz sporo racji.

leon
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: leon » 11.03.2014, 11:18

To łatanie dziur w asfalcie na kolana nie powala.Dziury jak były tak są np. na Zakładowej a na ul.Asfaltowej (Górka) :lol: to trzeba slalomem jechać takie sito.

Awatar użytkownika
Makaluak
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Makaluak » 11.04.2014, 23:08

Dziury były i są kosmicznym problemem. Nie trzeba być jasnowidzem żeby się domyśleć, że nowych nakładek to my się szybko nie doczekamy. Czyli zostaje łatanie połatanych dziur.

Będzie obwodnica może będzie mniej do łatania, chociaż najgorsze są drogi lokalne - kultowa ul. Świerzewskiego, końcówka Zakładowej, czy wspominana Asfaltowa.

Pomijam tutaj ul. Baśniową i Niwecką, które wg wszystkich są ulicami powiatowymi, wszystkich oprócz starosty :)

Może Panowie porębscy radni powiatowi cuś by podziałali w tej kwestii. Pomijając już, że w Porębie jest najmniej km dróg powiatowych w całym naszym powiecie:

http://bip.pzd.zawiercie.powiat.finn.pl ... 157092.pdf

Porębscy radni powiatowi to:
1. Leszek Wojdas - bardzo proszę historyków Poręby o info co ten człowiek zrobił pozytywnego dla naszego miasta.
2. Niebywałe ale prawdziwe - Jan Macherzyński - były burmistrz Poręby, prawdopodobny kandydat na burmistrza.

Na 100% podjęli jakieś inicjatywy w sprawie dróg w Porębie. Proszę nie zapomnijcie ich o to zapytać przed wyborami.

rozp
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: rozp » 12.04.2014, 16:01

Co ten biedny powiat mógłby dla tej Poreby zrobic?
Co tacy "nieliczący sie juz lub jeszcze" powiatowi nasi politycy mogli, co zrobili dla Poreby? :roll:
Ano nic :oops: .

Co chodzi o drogi w naszym mieście to tych powiatowych jest naprawde niewiele.
1 budynek Szkoły średniej i cos tam jeszcze... duzo tego nie ma.

Przegladajac prase regionalna, czyta sie bądź słyszy ze nawet w takim powiecie lekko nie mają.
Kłócą się o stołki i jeden na drugiego psioczy.
Mały plus dla radnego powiatowego wf-isty że coś tam "miesza" słownie i nie pozwala na samowolkę innym.
Radny Pan Leszek też coś tam zaczął działać z obwodnicą ale w tylko w tym temacie chyba był aktywny.

heniek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: heniek » 21.05.2014, 10:16

Chciałem pogratulować człowiekowi, który zlecił namalowanie ślicznych pasów na skrzyżowaniu na krawcach (Górna / Wiosenna / Ciemna).
To tak jakby na chorą głowę założyć nowy beret. Bo dziury zostały po staremu. Nadal można urwać koło jakieś 200 metrów od tych białych linijek.
Nie jestem pewien czy środki z fotoradaru nie powinny trafić na poprawę bezpieczeństwa i jakości infrastruktury. A tej poprawy nie widać. Niech ktoś spróbuje przejechać przepisową 50-ką / h przez ulicę Świerczewskiego. pozdrawiam

fryderyk
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: fryderyk » 21.05.2014, 22:22

Widziałem - jak zwykle partactwo. Czyli jak zwykle - no ale to tak jest jak wodza ciągle nie ma !
A o tym jak Burmistrz przeznacza środki z fotoradaru informacje po kontroli NIKu w innym poście.
Myślę że to totalna ignorancja nas mieszkańców !!

kundel
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: kundel » 22.05.2014, 20:38

FRYDERYK ty to masz jakieś skrzywienie na punkcie burmistrza. Wziął byś się zamkną i pisał konkrety. Miałeś pisać o wycieczkach burmistrza i co brakło ci wyobraźni czy co?
Wiesz "Krowa co dużo ryczy mało mleka daje" i tak jest z TOBĄ.

Kandyduj na Burmistrza i uzdrów nasze miasto. Masz teraz okazję do tego.

Stanisław
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Stanisław » 24.06.2014, 11:10

fryderyk pisze:Widziałem - jak zwykle partactwo. Czyli jak zwykle - no ale to tak jest jak wodza ciągle nie ma !
A o tym jak Burmistrz przeznacza środki z fotoradaru informacje po kontroli NIKu w innym poście.
Myślę że to totalna ignorancja nas mieszkańców !!
Burmistrz sam malowałby te pasy lub osobiście stałby nad każdą ekipą?
kundel pisze:FRYDERYK ty to masz jakieś skrzywienie na punkcie burmistrza. Wziął byś się zamkną i pisał konkrety. Miałeś pisać o wycieczkach burmistrza i co brakło ci wyobraźni czy co?
Wiesz "Krowa co dużo ryczy mało mleka daje" i tak jest z TOBĄ.
Facet ma widocznie obsesję. To się chyba leczy.
Ostatnio zmieniony 24.06.2014, 12:36 przez Stanisław, łącznie zmieniany 1 raz.

Nerwowy
Nowicjusz

Post autor: Nerwowy » 01.07.2014, 22:41

Panie Śliwa , kiedy Pan naprawisz wreszcie ul. Świerczewskiego . Ludzie już widzę sami wzięli sprawę w swoje ręce bo przejeżdżałem kiedyś to było jakieś pospolite ruszenie i sami ziemią łatali te Pańskie kratery !!! Gdzie ta poprawa bezpieczeństwa co ?? Jeszcze komuś koło się urwie i zabije kogoś na chodniku , no gdzie no pytam się ?? Chyba tylko przy fotoradarze. Dwie grube bańki zgarnęliście miało iść na poprawe bezpieczeństwa i co ?? dupa znowu ??

A i nie mówcie , że nasranie tego żwiru ze smoła to naprawa ....

rozp
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: rozp » 02.07.2014, 07:15

Na Górce w tzw. "dołku" też jest dziura.
Jedziesz samochodem w kierunku Poręby, niby Ci się wydaję, że asfalcik gładziutki
a tu nagle JEB!!! i przednie prawe koło wpada w dziursko!!!

ODPOWIEDZ