Prace remontowe

Czym, po czym i jak jeździmy
Awatar użytkownika
prezesso222
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: prezesso222 » 06.01.2008, 22:51

dzięki Karol a zwracam się z prośbą przez forum a akurat inni radni tak jak mówicie nie są dostępni na forum a szkoda, poza tym byłem w spółdzielni i nic nie mogą wskórać i dlatego pomyślałem że na forum jak się to rozdmucha to może coś w końcu ruszy

syriusz
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: syriusz » 09.01.2008, 15:37

p.Karolu kiedy bedzie położony odcinek dosłownie kilku metrów chodnika przez nieczynne tory obok lodziarni ,sucha nogą tam nie przjdziesz, centrum Poreby ,to samo tyczy sie smietnika obok garaży na os. Chopina ,podrozały opłaty za śmieci, a blocisko jak w korytku u świnek!!!

Awatar użytkownika
damnlolz
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: Prace remontowe

Post autor: damnlolz » 28.11.2009, 21:03

UM powinien zainwestować w lampy, gdzie są nieoświetlone dróżki, ścieżki, chodniki. Takie miejsce znajduje się na chodniku k. basenu, który biegnie w dół do tzw. Żulparku (xD), gdzie kiedyś stały lampy, lecz są albo pourywane lub częściowo zniszczone. Jak już doszedłem do sławnego parku, tam też by się nie pożałowało oświetlenia i ogólnemu remontu i wykurzeniu żulmanów, niech sobie robią libacje w piwnicy... Nie oświetloną ulicą jest częściowo ul. Sosnowa, wystarczyłyby dwie latarnie i po kłopocie. Na Mickiewicza, gdzie znajdują się Korty na wieczór jest tam strasznie ciemno.

Trybek44
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: Prace remontowe

Post autor: Trybek44 » 07.06.2013, 13:37

Bardzo ładnie zaczyna wyglądać szkoła nr 1 w Porębie, jak widać kolejna inwestycja termomodernizacji (po szkole w Krzemiendzie) jest realizowana jak przystało na XXI wiek by dzieci uczyły się w godziwych warunkach. Mam nadzieję, że inne obiekty też w przyszłości będą wyremontowane przede wszystkim Dom Kultury.

ODPOWIEDZ