Sieci komórkowe

Sprzęt audio/video, elektronika, komórki, itp.

Której z ofert sieci komórkowych obecnie korzystasz?

Era
4
25%
Era Tak Tak
1
6%
Orange
3
19%
Orange Go
0
Brak głosów
POP
4
25%
Heyah
2
13%
Plus GSM
2
13%
Simplus
0
Brak głosów
Sami Swoi
0
Brak głosów

Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Sieci komórkowe

Post autor: Matt » 31.01.2006, 00:24

Jestem ciekaw, których sieci używacie i jakich taryf. Podzielcie się też swoimi opiniami na ich temat. Czy zamierzacie w najbliższym czasie przejść na inną i jeśli tak to dlaczego? Ile obecnie płacicie za rozmowy i SMS'y? Ja jestem od 1999 r. w Tak Tak'u z taryfą Happy Taniej i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie rozmowy mam po 59 gr z 1-sekundowym naliczaniem i wszystkie SMS'y po 16 gr.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 31.01.2006, 01:15

Ja korzystam z dwóch sieci Heyah i Era. W Erze mam 6o min+10 sms gratis a abonament płacę ok 50 zł. Jak wydzwonię darmówki to zmieniam karte na Heyah :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

wojtek1981
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: wojtek1981 » 31.01.2006, 11:26

Plus GSM!!!
Udalo mi sie wyciagnac b.dobry tel za 1zł. abonament ok 91 zł brutto w tym 125 min do wszystkiczch operatorow i 600min co miesiac do Plusa i na stacjonarne.

I to juz rok temu.

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 31.01.2006, 13:07

Ja od czterech lat korzystam z Ery i jestem bardzo zadowolony!! W obecnej chwili za abonament w wysokosci 60 zlotych mam 80 minut do wszystkich z naliczaniem 1-sekundowym (to juz standard u wszystkich) i wymienne na sms'y, oraz 2 tysiace minut do trzech osob z sieci, Heyah oraz osob posiadajacych telefon stacjonarny !! Taki abonament mi bardzo odpowiada..Do tego wszystkiego przy przedluzaniu umowy wyciagnalem SE k700i za grosze :)

Ps. tez juz minal prawie rok :wink:

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 31.01.2006, 15:29

Ja od kilku lat mam POP'a. Płacę 80 gr za minutę i 20 gr za SMS'a mógłbym zmienić sieć ,ale szczerze mówiąc nie chce mi się przeglądać ofert, promocji itd. Poza tym nie korzystam aż tak namiętnie z telefonu i nie muszę mieć super naliczań itd. Być może jestem leniwy :)
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 07.03.2006, 19:12

<center>Czwarty operator ruszy w czwartym kwartale

Obrazek
http://www.project4.pl</center>
Czwarty operator komórkowy - P4 zacznie świadczyć swoje usługi w IV kwartale 2006 roku. Skupi się na klientach indywidualnych i współpracy z Netią.

"Zamierzamy ruszyć pod koniec 2006 roku, prawdopodobnie w czwartym kwartale. To zależy od tempa rozbudowy sieci, zdobywania zezwoleń, stawiania masztów. Na razie ten proces okazuje się dość trudny" - powiedział PAP Chris Bannister, prezes P4.

"Początkowo P4 skupi się zdecydowanie na kliencie indywidualnym. Na pewno będziemy oferować usługi głosowe, wiadomości tekstowe i pewne usługi skrojone na miarę polskiego klienta, muzykę, wiadomości" - dodał.

P4 zacznie od świadczenia usług w największych miastach i dzięki swojej innowacyjności i świeżości oferty spodziewa się średnich miesięcznych przychodów od klienta (ARPU) na poziomie o 20- 25 proc. wyższym od uzyskiwanych od obecnych operatorów.

Centertel miał ARPU na poziomie 60 zł na koniec roku, a PTC- 56 zł.

Bannister potwierdził, że P4 chce mieć ok. 17-25 proc. rynku telefonii komórkowej w ciągu 10 lat.

"To oznacza, że będziemy obsługiwać każdy typ klienta: indywidualnego, małe i średnie przedsiębiorstwa, a po jakiś dwóch- trzech latach, także średnie i duże firmy" - powiedział Bannister.

Największą inwestycją P4 ma być 600-650 mln złotych w infrastrukturę. Firma finalizuje także wielki kontrakt informatyczny, warty miliony euro, spodziewa się jego podpisania w ciągu tygodnia. Zatrudnienie w P4 wzrośnie z 100 osób obecnie do 500 na koniec roku.

www.wirtualnemedia.pl
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ