Mp3

Sprzęt audio/video, elektronika, komórki, itp.
Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Mp3

Post autor: ZiGi » 03.08.2004, 12:20

Zaczerpnięte z gazety HI...
Philips wypuścił niedawno na rynek odtwarzacze MP3 w formacie breloczka. Są naprawde niewielkie i znakomicie nadaja się do noszenia przy kluczach albo na smyczy. Słuchawki zdradzają ich przeznaczenie i świadczą o tym, że pełne są dźwięków. Zminimalizowane odtwarzacze MP3 to ostatnio największy hit( zwłaszcza w Azji) i tylko patrzeć, jak poczciwe walkmany, discmany, a nawet odtwarzacze mini disców trafią do muzeum techniki. Mały MP3 to wielki hicior!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 03.08.2004, 13:14

A wiadomo jakiej pamięci używają i jaką mają pojemność??? Ja jednak zastanawiam sie na dkupnem odtwarzacza mp3 na CD z radiem. Zdajsie SONY ma taki za ok. 700zł.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 04.08.2004, 13:27

Niestety ani ceny ani ilości pamięci niema(tacy cwani :D) ale myśle, że kiedyś na pewno będzie wiadomo. Myśle że co do kupna masz racje kup tego co planujesz, też bym tak zrobił i być może kiedyś...
PozdrO ALL
Obrazek

Awatar użytkownika
Dj_Can_U_See
Nowicjusz

Post autor: Dj_Can_U_See » 19.11.2004, 12:18

UWAGA !!!

Dla maniaków mp3 mam bardzo dobrą informację. Jeżeli nie podoba się wam rozmiar plików Mp3 a nie chcecie stacic na jakości utworów na rynkui pojawił się nowy standard plików audio.

===>> M P 4 << ===

Tak 4. Te same parametry odsłuchu dźwięku przy nieco mniejszym rozmiarze plików.

Obsługę tego formatu zapewnia mniędzy innymi WindowsMediaPlayer v.10 oraz WinAmp 5.02

Bezapelacyjnie najważniejszą zmianą w stosunku do poprzednich wersji odtwarzacza, jest dodanie funkcji podstawowego enkodowania i dekodowania formatów AAC oraz MP4.

Ze statystyk wynika, że mp4 powoli wypera standard mp3 oraz ogg.

Jak narazie nie mogę znaleść codera czy dekodera dla Mp4 ale wszystko przedemną.

Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 19.11.2004, 12:48

Jeśli chodzi o MP4 to zapraszam :arrow: TUTAJ :wink:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 22.11.2004, 18:11

Ostatnio mój kumpel pokazywał mi przenośny odtwarzacz MP3 Creativa. Odtwarzacz niewielki bo ok. 7cm. Pomejmnoś tego urządzenia wynosiła 256mb. Cena ok 399. Odtwarzacz podpina się do USB, można wgrać do jego pamięci dowolny plik, nie tylko muzyczny.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Dj_Can_U_See
Nowicjusz

Post autor: Dj_Can_U_See » 25.11.2004, 19:20

Co tak drogo. Przecież taki odtwarzacz można kupić już za 250 zł. Oczywiście nie Creativ'a ale też dobrej firmy.

Mnie osobiście nie interesują takie "małe" odtwarzacze tzm. pod względem pojemności.

Teraz mam na oku odtwarzacz właśnie Creativ'a z dyskiem o pojemności 40 GB. To jest to co mnie zadowala. Cana też może nie jednego zaskoczyć. Bo wacha się od 1000 zł do prawie 2500 zł. To nie jest taki prosty wydatek ale jak ktoś ma kase to nie problem :D

Wniosek:

Trzeba grać w LOTTO :)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ