Zdechł mój SB Live z 98r :( Co kupić audigy czy audigy 2??

Sprzęt audio/video, elektronika, komórki, itp.
Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Zdechł mój SB Live z 98r :( Co kupić audigy czy audigy 2??

Post autor: Cpt_Willard » 28.08.2004, 20:52

Nadszedł czas kiedy mój wysłużony SB Live dokonał żywota. Mam zamiar teraz kupić SB Audigy 1 lub 2. Nie wiem czym się te karty tak naprawdę różnią bo czytając opisy to zbyt wiele się nie można dowiedzieć. Czy ktoś może się w tym orientuje?? Bo nie wiem czy wydać te 120 zł więcej na Audigy 2 i czy się to opłaca?
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 28.08.2004, 21:57

Audigy 2 jest kartą, której zalety poznasz głównie podczas oglądania filmów DVD. Posiada certyfikat THX (certyfikat dawany przez firmę Georga Lucasa tylko najlepszemu sprzętowi audio spełniającemu różne b.rygorystyczne warunki :P ). Otrzymujesz też dekoder dźwięku 7.1 Dolby Digital EX. Posiada więcej różnego rodzaju wyjść. Tak więc jeśli nie zamierzasz oglądać na kompie oryginalnych DVD i nie posiadasz sprzętu audio obsługującego DD EX to weź Audigy 1

P.S.
Ja bym brał Audigy 2 :wink:
Ostatnio zmieniony 29.08.2004, 20:32 przez Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 28.08.2004, 22:28

Heh sprzęt jaki posiadam to 2 głośniki + radio-wzmaczniacz :) Unitra. Odtwarzacza DVD też nie mam :/. Kusi mnie to Audigy 2, ale jeszcze się waham. Problemem jest cena 329zł na allegro :? No ale dowiedziałem się co to jest to THX :) bo nie mogłem znaleźć w internecie.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 29.08.2004, 01:23

Zobacz to :)
LINK
THX wymaga podania odległości (co do centymetra) oraz kąt każdego z 8 głośników systemu :D To chyba będzie moja następna karta dzwiękowa :)
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ