Klimatyzacja

Wszystko co związane z motoryzacją - samochody, motocykle, tuning
andrety
Nowicjusz

Klimatyzacja

Post autor: andrety » 30.09.2010, 12:43

Witam
Chcialem wszystkich ostrzec przed naprawa samochu w Pseudo mechanikow w warsztacie na Poręba-Górka dokladnie w remizie strazackiej, czlowiek czyli wlasciciel nie ma zielonego pojecia o klimatyzacji, ma tylko maszynke do nabijania i na tym jego wiedza sie konczy, mnie osobiscie sprawdzal szczelnosc klimy w 10 min i powiedzial ze wszystko jest ok ,nabil kilme i na drugi dzien rano czynnika juz nie bylo, ja zajechclem do niego z reklamacja wyjol jakis czujnik ale po paru minutach padly mu w nim baterie i powiedzial ze juz nic nie da sie zrobic, pozniek okazalo sie ze sprezarka nie trzyma cisnienia,ale to juz wyszlo pozniej.Ja osobiscie odradzam nabijanie no chyba ze macie pewnosc ze wszystko z wasza klima jest ok ale i tak bierze duzo drozej za nabicie.Dla mnie facet nie ma pojecie o tym co robi, jak probowal zdjac uszczelke to nie wiedzial jak sie do tego zabrac i poprostu sobie odposcil.NIE POLECAM TEGO "WARSZATU"

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Klimatyzacja

Post autor: erni » 30.09.2010, 22:05

ale i tak bierze duzo drozej za nabicie
Dużo więcej, niż kto? :D Łoj, czuję tu palec konkurencji :-)

Jak dla mnie to oba warsztaty robiące w Porębie klimę są tak samo fajne i żaden nie jest lepszy ani gorszy ani specjalnie przystojniejszy :-)
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

mcdenko
Nowicjusz

Post autor: mcdenko » 09.10.2010, 20:58

A ja tam wymieniałem oleum i jestem bardzo zadowolony. Panowie grzeczni i uprzejmi, cena bardzo przystępna.

Erni: Pozdrawiam sąsiada i kolegę z Żeroma :)

andrety
Nowicjusz

Post autor: andrety » 12.10.2010, 15:07

nie ma tu zadnej konkurencji, zgadza sie obsluga nawet spoko ale nie potrafia sprawdzic co w trawie piszczy tylko nabijaja czynnik do klimy bez jej sprawdzenia, wazne aby kasa sie zgadzala, a to ze maja drozej niz inni to niestety ale nie bede tutaj robil komus reklamy, poprostu znam miejsca gdzie profesjonalnie podchodza do sprawy i przed nabciem klimy konkretnie sprawdzaja jej szczelnosc a nie jak baterie w czujniku siąda to mowai za nic sie nie da zrobic :lol:

ODPOWIEDZ