Komiks

Dział dla zapalonych wielbicieli zdjęć oraz różnego rodzaju grafiki
Tristan
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Komiks

Post autor: Tristan » 05.10.2004, 17:00

Sa jacys milosnicy komiksu? Jak bylem mlodzszy pochlanialem je w niesamowitych ilosciach. Moim ulubionym jest "Thorgal"
A jak z wami?
potestatem obscuri lateris nescitis!

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 05.10.2004, 17:13

Komiksy czytam raczej okazionalnie. Czasem kumpel mi pożyczy a czasem jak w empiku jestem to czytam nowości. Thorgala miałem okazję czytać, ale jakoś do mnie nie przemówił. Z komiksów, które ostatnio czytałem spodobały mi się "Kaznodzieja" i "Sin City". Bardzo dobre, ciekawa fabuła, dobre wykonanie artystyczne (szczególnie sin city).
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 05.10.2004, 20:57

Ja jak byłem młodszy też zaczytywałem się w komiksach. Przeczytałem chyba wszystkie jakie mieli w bibliotece w MOK'u :) Thorgal też się przewinął ale było to tak dawno, że nie pamiętam za bardzo fabuły :( Wiem że bardzo go lubiłem. Moim ulubionym był wtedy jednak komiks, który dostałem na urodziny. Jednoczęściowy, gruby jak cholera. Jak sobie przypomne tytuł to dopisze bo mi wypadł z głowy. Teraz jednak najbardziej lubię komiksy japońskie - manga. Nie czytam ich przeważnie (hmm.. bo są po japońsku :P ) ale za to bardzo uważnie oglądam :wink: 8) :D Większość z nich to istne dzieła sztuki.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Tristan
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Tristan » 05.10.2004, 22:33

Pewnie chodzi ci o komiks "Szninkiel". Pamietam ze bylgruby i czarno bialy.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 05.10.2004, 23:13

TAK, tak to ten :!: :!: :!: Jesteś niesamowity :!: Jak tyś to zrobił :?: Jest tyle komiksów a ty trafiłeś akurat na ten. Czytałeś go :?: Wiem, że był całkiem ostry jak dla mnie wtedy ..erotyka i takie tam.. hehe :D Chyba go jutro wygrzebę bo naszła mnie ochota żeby go sobie jeszcze raz przeczytac :)

EDIT:
Znalazłem na necie kilka stronek o SZNINKIEL'u:
:arrow: http://polski.komiks.to.jest.to/szn.html
:arrow: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/szninkiel/
Wydano ostatnio 3-częściową wersję tego komiksu w KOLORZE :!: :shock: :D Okazuje się, że Szninkiel jest tych samych twórców co Thorgal :D
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Tristan
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Tristan » 06.10.2004, 11:55

Wiedzialem ze chodzici o ten komiks. Jak go czytalem pare lat temu to tez zrobil na mnie takie wrazenie(i ta erotyka :D )Mial niesamowity klimat. Ze byl tych samych autorow tez wiedzialem, fajnie ze wyszedl w kolorze, musze go kupic. Ostatnio przegladalem ten czarno bialy, mam go na plytce, oraz wszystkie Thorgale i pare tam innych( Yans,Daniken, Funky Koval) Moze tez czytales?

Pozdrawiam serdzecznie.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 06.10.2004, 14:13

Niestety reszty tytułów, które wymieniłeś nie znam. Ściągam już kolorową wersję Szninkiela :) Jak skończę to z przyjemnością się podzielę.

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 06.10.2004, 18:45

Lol masz Funky Kovala. Chętnie bym poczytał bo kiedyś miałem styczność z tym komiksem.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 08.04.2005, 17:45

Ooo tak temat dla mnie 8) Uwielbiam komiksy... Przeczytalem po 5 razy dwa pierwsze tomy "Jeremi - strefa śmiechu" a pozniej nie bylo w porebie dalszych serii i bardzo zaluje bo sa to swietne komiksy! W dodatkui uwielbiam komiksy z serii "DK (dobry Komiks)" Kiedys byly Kaczory Donaldy :wink: Z Domu Kultury tez przeczytalem wszystkie jakie byly! Z tamtad to lubilem Tytusa Romka i Atomka :wink: Komiksy sa super i polecam je wszystkim!
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 15.06.2005, 01:35

Jeśli ktoś chce to :arrow: [url=ed2k://|file|sin.city.complete.-.(cc).rar|306108286|71580DA3B9BFBD345F3AB7A4967278C4|/]TUTAJ (292MB)[/url] jest cała kolekcja komiksów SIN CITY w wersji angielskiej. Skany b.wysokiej jakości.

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 03.10.2005, 17:56

Kod: Zaznacz cały

www.losux.za.pl

Polecam naprawde spoko komiks :lol: Tak to jest jak sie trafia do innej szkolki :P
Obrazek

ODPOWIEDZ