MATRIX - objaśnienia

Dział kinomaniaków - wszystko o filmach
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

MATRIX - objaśnienia

Post autor: Matt » 10.09.2005, 15:20

Pomyślałem, że poniższe teksty zainteresują miłośników Matrixa. Dla mnie są genialne i wyjaśniają wiele niejasności :idea:

:arrow: Matrix: Reaktywacja - objaśnienie
:arrow: Matrix: Rewolucje - objaśnienie
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 10.09.2005, 16:02

Niop calkiem ciekawe! Polecam wszystkim milosnikom MATRIXA! 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 10.09.2005, 16:22

Wszystkie 3 części uwielbiam od momentu wyjścia z kina. Doceniam Matrixa nie tylko za efekty specjalne ale przede wszystkim za fabułę. Za to, że zmusza do myślenia jeszcze dłuugo po seansie. Ale tak naprawdę dopiero po przeczytaniu tych esejów zrozumiałem jak genialna jest ta trylogia - no i autor tych tekstów :wink: Wg mnie osoby twierdzące, że dobra była tylko pierwsza część Matrixa po prostu nie zrozumiały dwóch następnych. Tak samo denerwuje mnie gadanie, że Wachowscy nie powinni byli robić Reaktywacji i Rewolucji, że połasili się na kasę itp. Bzdura! - wszystkie trzy części były napisane razem - taki był plan od początku i tylko w ten sposób film ma sens.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 10.09.2005, 18:16

Tak! Tesh uwielbiam matrixa, bylem na kazdym w kinie 8) ale naprawde nie wiedzialem ze fabula jest tak głęboka ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ