Najgorsze filmy!

Dział kinomaniaków - wszystko o filmach
Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Najgorsze filmy!

Post autor: ZiGi » 01.07.2005, 16:22

Jaki film wg was jest najgorszy? Jaki wogole nie powinien byc nakrecony, przy jakim straciliscie tylko czas i przy ktorym nudziliscie sie jak mopsy? Ja ogolnie uwielbiam filmy i chyba zaden tak mnie n ie znudzil, w kazdym probuje zawsze znalezc cos interesujacego.
Obrazek

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 01.07.2005, 18:54

to kwestia gustu każdego z nas.... i tak moim skromnym zdaniem kompletna lipa to:
"władca pierścieni"- wszystkie części :x :x "Harry Poter", a z polskich wszystkie filmy które kręcone są tylko po to żeby nakręcić cokolwiek-mam na myśli: "PanTadeusz" "przedwiośnie", "zemsta" "ogniem i mieczem" i wogóle wszystkie filmy które nigdyby nie zaistniały gdyby w szkole nie kazali na nie chodzić :? :? :?
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Awatar użytkownika
Bass
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Bass » 12.08.2005, 21:38

Wg mnie najwieksza klapa tego roku byla Wojna Światów. moze fajnie sie zaczyna jak na poczatku jest ta "burza" i kosmici zaczynaja rozwalac miasto ale dalej to calkowita klapa !! Ogólnie film przereklamowany :/

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 15.08.2005, 14:26

Większość filmów na podstawie książek. Często pierwowzór jest świetny a wersja filmowa to chała. Do tego polskie filmy na podstawie lektur, których "sukcesy" i duża oglądalność jest efektem przymusowego wyjścia do kina młodzieży szkolnej. No i dorzucę jeszcze masę filmów akcyji w stylu "Szybcy i Wściekli", "XXX", "Torque" itd. Filmy te prezentują miernotę pod względem fabuły z drugiej strony zaś są przepakowane efektami specjalnymi.
Kolejne na mojej czarnej liście :) są filmy z wszelakimi "gangsta raperami", gwiazdami mody i piosenek pop. Uważam, że nie ma ludzi uniwersalnych i jak ktoś coś robi dobrze to niech przy tym zostanie a nie próbuje grać w filmach (zresztą z miernym skutkiem).
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Lord_GAPO
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Lord_GAPO » 13.11.2006, 22:27

ta władca pierscieni to kit??????????????????????????? to ja tu z tego miejsca oznajmaim panu klopsowi ze sie nie zna!! to jest mój ulubiony film i pragne również zauważyć ze dostał 11 ostarów co jest rekordem. ale oczywiscie rzecz gustu ;/;/;/;/;

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 13.11.2006, 22:45

Nie próbuj komuś wmawiać co mu się ma podobać a co nie. O gustach się nie dyskutuje. Przypominam, że 11 Oscarów to nie rekord LOTR ale i Titanica oraz Ben Hur'a :roll:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ