OCENIAMY NAJNOWSZE FILMY

Dział kinomaniaków - wszystko o filmach
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

OCENIAMY NAJNOWSZE FILMY

Post autor: Matt » 13.01.2005, 20:35

Temat zamknięty
Ostatnio zmieniony 13.01.2006, 13:56 przez Matt, łącznie zmieniany 9 razy.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 14.01.2005, 04:31

No to zaczynamy okres testowy naszej nowej listy filmów. Powiedzmy, że do końca stycznia oceniacie filmy, które wybrałem ja. Wy natomiast w tym czasie piszecie tutaj, jakie filmy chcielibyście zobaczyć na liście, która powstanie w następnym okresie. I tak w kółko. Co Wy na to? A może lepiej nie usuwać starej listy a tylko dodawać nowe pozycje? Albo można zrobić archiwum dla starych list na osobnej stronie. Oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje zmian. Piszcie jeśli macie jakieś pomysły. Zgłaszajcie wszelkie problemy z systemem oceniania :!:

UWAGA:
1. Możesz oceniać tylko i wyłącznie te filmy, które widziałeś/aś :!: :!: :!:
2. Jeden film możesz ocenić tylko jeden raz :!: :!: :!:
:idea: Łamanie powyższych zasad będzie karane :!:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Vinc
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Vinc » 16.01.2005, 12:32

Mam takie propozycje:
1. Umieszczenie tej listy w miejscu bardziej widocznym, aby nie trzeba było jej szukać.
2. Umieszczenie większej ilości filmów.
3. Wg. mnie trzeba by było usuwać filmy po jakimś określonym czasie, bo nie zależy nam na zrobieniu TOP 100 (chyba :wink: ), tylko listy akutalnie oglądanych filmów.
4. Starsze filmy mogą przechodzić do archwiwum, tak jak proponuje Matt, które też będzie widoczne.
5. Jakiś sposób na bezpośrednie dodawanie filmów przez forumowiczów? (oczywiście licząc na to, że ktoś nie doda 100 filmów, które oglądał w ostatnim miesiącu :lol: ).

P.s. I
Zagłosowałem 2 x na jeden film, ale to nie była moja wina :wink:
To był pierwszy dzień i coś jeszcze nie tak działało.

P.s. II
Moje propozycje do listy:
1. Cellular
2. Paparazzi
3. Ike Countdown To D-Day
4. The Manchurian Candidate
5. Godsend

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.01.2005, 20:41

Temat ustawiłem jako "przyklejony" dzięki czemu zawsze będzie na początku - będzie lepiej widzoczny :wink: Dodałem filmy zaproponowane przez Vinc'a i myślę czy nie przedłużyć okresu tej listy np. do końca lutego. Jeśli chodzi o samodzielne dodawanie filmów to na razie nie jest to możliwe. Będę jednak nad tym myślał bo od strony technicznej nie jest to proste zadanie :roll: Czekam na następne propozycje 8)

Awatar użytkownika
Vinc
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Vinc » 21.01.2005, 14:01

Czy nikt z forumowiczów nie ogląda filmów :?:
Byłem pewny, że temat spotka się z dużym zainteresowaniem i dzięki temu dowiem się, jakich pozycji mam zdecydowanie nie oglądać (jak np. "Open Water".... temu dziełu mówię zdecydowane NIE!), a jakie mam objrzeć.
A tu totalna posucha :(

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 23.01.2005, 17:56

No cóż... też myślałem, że będzie więcej propozycji. No trudno. Chyba my dwaj będziemy musieli o to zadbać :wink: Pocieszam się jedynie tym, że chociaż niektórzy głosują. :roll: Dodałem 6 nowych filmów i odwróciłem kolejność wyświetlania - ostanio dodane na górze. Przypominam, że do końca stycznia czekam na propozycje do listy na luty (to ta lista co jest teraz). W lutym będziemy zbierać propozycje na marzec.

EDIT:
Dodałem 2 nowe filmy: "Zakochany bez pamięci" oraz "Mean Creek"

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 03.02.2005, 19:33

Proponuje zamiescic "Skarb Narodów" bo film jest naprawde ciekawy..

Awatar użytkownika
Vinc
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Vinc » 06.02.2005, 13:28

Moja propozycja to "Saw"

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 10.02.2005, 14:43

Teraz braqje mi tu trzeciej części filmu "Blade_Trinity"..mialem okazje obejrzec ten film z francuskim dubbingiem ale swietna jakosc filmu.. polecam goraco ten film poniewaz jest swietnie zrobiony..

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 05.04.2005, 10:00

Spoko spoko... Jesli mialbym cos dodac to "Saw" i "Ring 2" chociaz moze nie wszyscy widzieli...
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 05.04.2005, 10:14

Na razie temat ten uważam za martwy i nie będę dodawał nowych filmów do listy. Było zbyt mało chętnych. Polecam strony www.imdb.com oraz www.filmweb.pl - tam są oceny wszystkich filmów.

Zablokowany