Telewizja kablowa w mieście

Dowolne tematy dotyczące Poręby
Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Telewizja kablowa w mieście

Post autor: lukas » 19.01.2007, 16:39

ilu chetnych byłoby na rozszerzenie oferty o jakies ciekawe kanały np.polsat sport :?: . może nawet w zamian za jakies trwam czy tym podobne. pan operator tłumaczył ze nie ma nowych programow, w tym wymienionego jako propozycja, bo poprostu nie ma chetnych. :?: :?: Yellow_Colorz_PDT_18

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 19.01.2007, 20:18

ja bym był jak najbardziej ZA poszeżeniem oferty...bo wsumie nasza kablówka jest delikatnie mówiąc uboga..
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 19.01.2007, 20:22

Nie uboga tylko żałośnie uboga Panie kolego..;]

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 19.01.2007, 20:53

Ja z miłą chęcią zapłacę 10 czy 15 zł. więcej miesięcznie panu Dąbrówce jeśli tylko zaproponuje jakąś rozsądną ofertę programową...swoją drogą jest wiele stacjii typu Tele5 ,TVTrwam, Polonia1 czy Puls na które w ciągu roku przeznaczam nie więcej niż kilka minut (moje osobiste zdanie),a zamiast których obejrzałbym coś bardziej ciekawego...zresztą chyba już najwyższy czas aby pan Dąbrówka 'odświeżył' nieco telewizję kablową w naszym miasteczku...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
konstantinov
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: konstantinov » 20.01.2007, 11:21

Ja też jestem jak najbardziej za poszerzeniem oferty naszej kablówki. Zamiast Trwamu pulsu i tych innych stacji mało potrzebnych to lepiej dać jakieś kanały sportowe najlepiej Polsat Sport :P czy także inne tematyczne Discovery :D
"...I've Got Heart And Theres Nothing I Love More Than This Game..."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr Lato
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Kontakt:

Post autor: Piotr Lato » 21.01.2007, 02:46

Nie zacznę od "Ja też jestem za",ale stacje typu Trwam, puls i inne badziewie, beda w roli zapchaj dziury to poprostu Pan Dąbrówka straci klientów i tyle. Ludzie chcą czegoś więcej panie Dąbrówka, to już nie komuna,co były 3 kanały!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 21.01.2007, 11:02

Piotr Lato pisze:Nie zacznę od "Ja też jestem za",ale stacje typu Trwam, puls i inne badziewie, beda w roli zapchaj dziury to poprostu Pan Dąbrówka straci klientów i tyle. Ludzie chcą czegoś więcej panie Dąbrówka, to już nie komuna,co były 3 kanały!
nie wiem czy wiesz co to znaczy miec na cos monopol- jak dabrowka bedzie chcial to nic nie dolozy a i tak wszyscy beda placic za te kanaly ktore sa... :roll: niestety, ale ceny i ilosc (a przede wszystkim jakosc) kanalow sa smieszne. w katowicach, sosnowcu, czy dabrowie za MNIEJSZE pieniadze maja 25% wiecej kanalow- wiekszosc po polsku. u nas polskich kanlow ktore mozna ogladac jest 6 moze 7 to jakas paranoja, to samo z tivnetem za pieniadze ktore placimy panu Stru******* w wiekszych miastach zaoferowano by nam transfer o ktorym w porebie mozemy tylko pomarzyc...
ale coz mieszakmy gdzie mieszkamy i trzeba sie z tym pogodzic, a dopoki nie beda mieli konkurencji ktora moglaby im zagrozic niestety nic sie nie zmienni a jakosc uslug sie nie podniesie :?
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 21.01.2007, 11:34

Ale właśnie Pan Dąbrówka ma od jesieni konkurencję tylko, że nie wszyscy o tym wiedzą. Jest nią platforma 'n'. Już za 20zł miesięcznie otrzymujemy jeden darmowy pakiet gdzie są wszystkie ważne polskie kanały oraz do wyboru 2 pakiety tematyczne po 10zł każdy. Do tego dochodzi kilkaset darmowych kanałów zagranicznych z satelity. Nie będę się tu rozpisywał na temat dodatkowych możliwości tej platformy i HDTV. Więcej na www.n.pl
Ostatnio zmieniony 21.01.2007, 11:37 przez Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Blue79
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Blue79 » 21.01.2007, 11:36

Z tego co się orientuje w Polsacie też jest tanio i nie trzeba dużo więcej dopłacać za polskie kanały i dodatkowo będziemy mieli kanały sportowe po polsku.
"Życie nie składa się z oddychania, tylko z chwil, które zapierają dech w piersi."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kuntakinte
Nowicjusz

Post autor: kuntakinte » 23.01.2007, 21:51

jakby to powiedziec panie Dąbrowka.... skonczylo sie sranie po gałęziach... jak tak dalej pojdzie to bedzie pan mogł zakładac kablówke na zazdrosci :D

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 25.01.2007, 11:29

czy ktos ma pomysł jak załatwic ta sprawe z panem operatorem bo raczej chyba forum nie czyta :?: moze administracja z mpgkim i spółdzielnia powinna wykazac inicjatywe i cos z tym zrobic dla lokatorów:?: :idea:

heniek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: heniek » 11.02.2007, 18:01

Dzwoniłem do Szanownego Pana Dąbrówki z pytaniem "czy" i "kiedy" coś uzupełni w swojej ofercie. Obiecał, że w lutym będzie pakiet Polsatu Cyfrowego i między innymi TVP SPORT. Ma podpisane umowy z tymi nadawcami.
Ile w tym prawdy a ile obietnic ...........
Może gdyby wszyscy zainteresowani "nękali" operatora TVK miało by to jakiś skutek. No i następne mecze gdzie nasi ogrywali prawie wszystkich w ręczną oglądalibyśmy po polsku a nie fragmentami na DSF-ie

Awatar użytkownika
BABKA KIEPSKA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: BABKA KIEPSKA » 12.02.2007, 12:42

Muszą być porządne kanały bo to co teraz jest w pakiecie to kpina. Zawiercie ma HBO Canal+ a my mamy jakieś niepotrzebne stacje, ktorych nikt nie oglada. Zróbmy ankiete.Panie Matt proszę o zrobienie ankiety czy forumowicze są za poszerzeniem pakietu czy nie.
Wcale nie kiepskie posty.....

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Avalon » 12.02.2007, 14:05

Chętni będą, inna kwestia czy ludzie będą chcieli więcej płacić za podwyższony pakiet bo jeżeli to prawda co obiecał pan Dąbrówka to takie umowy też kosztują. Druga sprawa to ta niby telegazeta TVK-czy naprawdę oprócz pojawiającego się ciągle spisu stacji tv i od czasu do czasu jakiegoś ogłoszenia pan Dąbrówka nie mógł by nam zaserwować czegoś innego, np. sesji Rady Miejskiej na żywo? Kamery były burmistrz zakupił więc chyba nie było by większego kłopotu, a przynajmniej dowiedzielibyśmy się jak zachowują i co mówią nasi radni-sucha relacja (napewno niepełna) we Wspólnych Sprawach to troche mało.
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 12.02.2007, 17:59

realcja obrad rady miejskiej w tvk poreba to chyba raczej nietrafiony pomysł - zwlaszcza jezeli choci o kwestie techniczne. Przeciez kazdy zainteresowany moze sam isc osobiscie a jak tos pracuje to i tak nie bedzie ogladał relacji w tv no chyba ze bedzie ouszczana kilkakrotnie w ciagu dnia...

co do pqakietu toi moim zdaniem jakies zmiany to koniecznmosc bo inaczej nasz operator zacznie tracic kilentow w zastraszajaco szybkim tempie...takze wydaje mi sie ze kazdy kto korzysta z kablowki jest za zmianami i poszerzeniem oferty...moim zdaniem nie ma sensu robic ankiety bo wyniki sa oczywiste...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

ODPOWIEDZ