SMOG!!! SMRÓD!!! Czym palicie w piecach???

Dowolne tematy dotyczące Poręby
krajan
Nowicjusz

SMOG!!! SMRÓD!!! Czym palicie w piecach???

Post autor: krajan » 16.11.2018, 20:04

Mam pytanie do mieszkańców Poręby oraz Niwek. CZY WAM NIE PRZESZKADZA SMOG, SMRÓD W PORĘBIE?!!!! :oops: :oops: :oops: Czy nie przeszkadza Wam to czym Wasz sąsiad pali w piecu???? Przecież Wy, Wasze dzieci i Wasze wnuki to wdychacie!!! Może już wielu z Was ma problemy związane z układem oddechowym, krwionośnym, nadciśnienie, bóle głowy, chore płuca itp Może to być w dużej mierze spowodowane powietrzem w Porębie, a Wasze dzieci i wnuki będą miały te same problemy lub większe za kilka lat :idea: :idea: :idea: Czy Urząd Miasta w Porębie robi cokolwiek w tej sprawie? Edukacja mieszkańców, kontrola... A co z projektem dofinansowania do wymiany pieców? Co z projektem dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne, solary, piece na pelet które tak ochoczo pilotował Burmistrz? Minął rok czasu, ludzie wpłacili jakąś kwotę, a do dzisiaj nikt o niczym nie informuje.
W Porębie nie ma czym oddychać. Ludzie palą w starych piecach lub tzw kozach wszystkim czym popadnie, różnymi odpadami typu plastik, mułem węglowym lub miałem gorszego sortu bo tani, ale na leki będą wydawać fortunę :oops: :oops: :oops:
Proszę Was :? nie bądźcie bierni. To wpływa na nas wszystkich bez wyjątku. Dbajmy o nasze środowisko, a jednocześnie o nasze zdrowie :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

ODPOWIEDZ