Praca w firmie prywatnej czy państwowej?

Dowolne tematy dotyczące Poręby
Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 18.01.2006, 16:41

Karamba nikt ci w to nie kaze wierzyc....twoja sprawa...
ale chyba ja wiem lepiej w jakich warunkach, na jakich zasadach i za jaka kase pracowałem..
wiec nie mów mi ze sciemniam albo cos w tym stylu...to ze prawdopodobnie ty pracowałes u takich ktorzy cie wykorzystywali, byli chamscy, zarozumiali itd to nie znaczy ze ja rowniez...poprostu miałes pecha...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 18.01.2006, 19:33

Karamba chłopie kim ty jesteś???
czyżbyś pracował u wszystkich prywaciarzy że wrzucasz wszystkich do jednej szuflady???
a tak przy okazji dla twojej wiadomości:ja również pracuję u prywaciarza ponad 2 lata i złego słowa nie dałbym o nim powiedzieć więc nie wyskakuj mi z tekstami że wszyscy prywaciarze są źli!!!

P.S.
jeśli wszyscy prywaciarze są tacy okropni to co może powiesz mi że twój mentor i nauczyciel w jednej osobie czyli obywatel Dorobisz jest inny???
twoje kolejne wypowiedzi są coraz bardziej żałosne i niezwykle prowokujące więc może lepiej daj sobie z nimi spokój...!!!
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Cichy
Nowicjusz

Post autor: Cichy » 11.10.2007, 16:48

Dla mnie większość pracy na terenie naszego miasta to dno brak godziwych zarobków a slawex to już wogóle Auszwitz i Brzeźinka w jednym wyzysk fizyczny umysłowy powinno się przed tym budynkiem nakleić nie pracujcie tamtam :cry: Ale wiecie co to my do tego doprowadzamy bo ktoś się godzi pracować za takie pieniądze i w takich warunkach jakby nikt za te pieniądze tam nie poszedł to albo zwineli by interes albo musieli by zapewnić inne warunki popatrzcie na katowice czy tam ktoś chwyci się pracy poniżej 2000 zł a to tylko średnia krajowa a nam wydają się to kolosalne pieniądze
Cichy

Ewa 1000
Nowicjusz

Post autor: Ewa 1000 » 11.10.2007, 17:45

nie wiem dlaczego mówicie tak źle o "prywaciarzach". Ja przez ponad 3 lata pracowałam w państwoej firmie i myślicie że było lepiej, katastrofa. Pracowałam w biurze, zimą temperatura w biurze wynosiła ok. 15 stopni, prezeska jak zobaczyła u kogoś piecyk, to kazała mu sobie go zabrać, bo ona nie zamierza płacić dużych rachunków za prąd, oczywiście nawet długoipis trzebabyło sobie przynieść, no bo przecież koszty są wysokie. Nie mówić już o komputerze który ledwo chodził bo miał kilka lat i nie było mowy o żadnym zakupie nowego. Poza tym stare programy sprzed 15 lat po prostu żyć nie umierać .
Nie mówiąc już otym że ludzie pracują tam po 10 lat i zarabiają 800 zł, a prezeska która dopiero pół roku temu raczyła nauczyć sie obsługi komputera zarabia parę tysiecy, nic nie robi tylko przez 8 godzin maluje sobie paznokcie.
Teraz pracuję w prywatnym przedsiębiorstwie, pracuję w nowoczesnym biurowcu, klimatyzowanym mam najnowszego typu komputer , nie muszę kupować sobie kawy, cukru ani długopisów, dopiero teraz czuję sie szanowana, teraz dopiero wiem że warto było 5 lat się męczyć i stiudiować i to wlaśnie u takiego "prywaciarza"

Awatar użytkownika
szwajcar
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: szwajcar » 20.10.2007, 17:54

No nie przesadzaj że miałaś tak żle w państwowej firmie chociaż czasami sie zdażaja takie żeczy jak piszesz ale nie oburzaj sie jak ludzie piszą właśnie o prywaciarzach nie wszystkich oczywiście bo niemożna mierzyć wszystkich jedną miarą ale jest wielu pseudo biznesmenów którzy właśnie na nas chcą sie dorobić kasy i właśnie powinniśmy o tym pisac . Sytuacja troche sie zmieniła przez ostanie lata dlatego ze ruszył sie troche rynek pracy ale cofając sie troche wstecz było tak ze o swoje zarobione pieniadze u prywaciaża trzeba było się prosić bo nie miał , albo przelew nie przyszedł itd głupie tłumaczenia a teraz takie rzezcy raczej nie maja miejsca bo proste jak ktoś mi nieplaci to ide do konkurencji.

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 21.10.2007, 09:43

Nie przesadzajcie z panśtwowymi firmami ja robie w panstwówce w wojsku i niejest żle heheh biuro to poligon i niema róznicy czy zima czy lata 8)
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

Awatar użytkownika
szwajcar
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: szwajcar » 21.10.2007, 12:14

Stary co ty wogule piszesz próbujesz porównywać robote w wojsku do jakiej kolwiek roboty.Zgadza sie nie możesz narzekać bo raczej tam się za zbytnio nie narobisz bo chyba nie powiesz mi ze robisz ciężko fizycznie po dwanaście godzin i jak wracasz do domu to nie masz siły ani ochoty na nic.Także na taka państwówke to ty niemożesz faktycznie narzekac .

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 21.10.2007, 12:40

ja tylko zazartowałem poco odrazu ta głupia krytyka z twojej strony,niewiesz jak jest w wojsku wiec nie pisz bo niemasz o tym zielonego pojęcia :wink:
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

Awatar użytkownika
szwajcar
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: szwajcar » 21.10.2007, 14:06

W tym rzecz że właśnie wiem ale niema sensu dyskutować na ten temat i może go zakończmy

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 21.10.2007, 14:49

Wiesz pewnie byłeś w zasadniczej i juz myslisz ze wiesz czemu niema sensu jesli bedzie to kulturalna dyskusja to ma sens chetnie poklikam bo wydaje mi sie ze raczej napewno niewiesz wosjko wojskiem zalezy jeszcze jaka jednostka

ODPOWIEDZ