Praca w firmie prywatnej czy państwowej?

Dowolne tematy dotyczące Poręby
nowy_lad
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Praca w firmie prywatnej czy państwowej?

Post autor: nowy_lad » 05.01.2006, 12:08

SLAWEX Poręba - praca dla studenta czy wyzysk człowieka?
WITAM WIELU Z NAS PRACOWAŁO I PRACOWAC BEDZIE WIEC MOZE NIECH LUDZIE WIEDZĄ JAK JEST CIO??
troszke tu namące , bo jest nam niezadobrze prawda??

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 05.01.2006, 13:04

Czyli jak jest? Skoro tam pracowałeś to napisz coś od siebie :idea: Rozkręć tę dyskusję. Ja znam parę osób, które pracują tam od czasów Torfarmu czyli już kilka lat i wytrzymują :wink:

P.S.
Wyłącz Caps-Lock :!:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 05.01.2006, 14:54

no własnie..jakie sa wasze zdania na temat pracy w ów zakładzie...
mnie osobiscie odradzano podejmowania tam pracy...podobno mało płacą a dużo rządaja...
wiec jak to jest....
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

nowy_lad
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: nowy_lad » 05.01.2006, 18:06

generalnie przyjmują nie dają umów , tylko z opóznieniem , człowieka maja za nic , mało płacą , szantarzują , mają wielki burdel nic tam nie mozna znaleźć pracują czasem ponad norme a mają płacone normalnie , poprostu współczuć

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 05.01.2006, 18:28

czyli jednym słowem nieciekawie....mam pytanie nowy_lad pracowałes tam czy wiesz to od kogos... :?:
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

nowy_lad
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: nowy_lad » 05.01.2006, 20:43

miałem przyjemnosc pracowac i chciałem zeby inni sie wypowiedzieli:)))

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 09.01.2006, 22:33

słyszałem ze niezły obóz pracy tam jest.czlowieka traktują jak psa a wymagają tyrania po kilkanaście godzin. Ludzie sie godzą bo muszą za coś zyć.Uważam że pracodawcy przeginają - siedzą na dupie i nic nie robią a wymagają ponadludzkich czynów.
Karamba - tylko szczerość

nowy_lad
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: nowy_lad » 10.01.2006, 23:40

powiem wam jedno _ kierownictwo nie jest elastyczne są do dupy!!! nie znaja sie na wielu rzeczach wręcz nie mają zielonego pojęcia i dostają za to kase tam są potrzebni ludzie z jajami a nie tacy obchlaptusy , a co do człowieka nie mają rzadnego szacunku poprostu takich ludzi nalezy zamykać !!!!!!

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 12.01.2006, 21:25

Wypowiadacie sie tak bo was tam niegy nie było. Pomyślcie tez o tych co pracują u prywaciarzy jaki tam jest wyzysk.Slawex to tylko namiastka a co z tymi co robią drogi czy dachy i marzną na dworze.Czy ktoś im współczuje. Napewno nie ten cymbał. Niktnie rozumie co to znaczy mieć odciski napalcach rąk i przemarznięte uszy.Każdy woli w ciepełku grzać tyłek.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 13.01.2006, 13:22

KARAMBA pisze:Pomyślcie tez o tych co pracują u prywaciarzy jaki tam jest wyzysk.Slawex to tylko namiastka a co z tymi co robią drogi czy dachy i marzną na dworze.Czy ktoś im współczuje. Napewno nie ten cymbał. Niktnie rozumie co to znaczy mieć odciski napalcach rąk i przemarznięte uszy.
no nie zgodze sie z tym...nie wszedzie u prywaciarzy tak jest...ja pracowalem u jednego od czerwca do grudnia...tez praca non-stop na dworze...deszcz nie deszcz, sniegi mrozy itd...niekiedy na prawde było ciezko...raz pracowalismy od godz.6 roano do 23 i za to dostalismy premie....szef wypłacił kazdemu...poza tym na swieta rowniez dostalismy dodatkową kase(i to nie mało)....wiec nie wszyscy prywaciaze traktują ludzi zle...nie mozna generalizowac...ale o tym zakładzie o ktorym tu rozmawiamy słyszałem niestety wiele złego..żadnej pozytywnej opini...

nowy_lad
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: nowy_lad » 14.01.2006, 23:13

a słuchajcie studenciaków i magazyn to mają za wielkie bagno z niczym sie nie liczą , kierowniczka jest ograniczona , a dyrektor pustak i zajmuje sie pierdołami!!

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 16.01.2006, 08:47

Browarman to gdzie ty pracowałeś ze Cie tak dobrze traktowali? Z tego co słyszałem to kazdy prywaciarz to przewążnie zarozumialec bądź skąpiec. Zrozum to że kazdy chce zarobić i nie którzy nie patrzą na to czy człowiekowi nie jest zimno czy ma kanapkę lub czy go coś nie boli. Każdy za wszelką cenę chce mieć kase. Jeszcze Cię bezczelnie pogania a sam nic nie robi. A ty mowisz że u prawciarzy jest spoko.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.01.2006, 16:57

A znasz powiedzenie "zadowolony pracownik to dobry pracownik"? Na szczęście są też prywaciarze, którzy o tym pamiętają. Jeśli firma jest poważna, nie nastawiona na wyzysk pracowników i szybkie zakończenie działalności lecz na rozwój to gwarantuję ci, że pracownicy nie będą mieli powodów do narzekań. Niestety bezrobocie w Polsce nadal sprzyja tym gorszym ponieważ dobrze wiedzą, że na miejsce jednego niezadowolonego pracownika czeka kilku następnych.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 16.01.2006, 18:46

Karamba nie podam nazwy firmy o nie chce robic reklamy...ale uwierz ze nie u kazdego prywaciaza jest tak przeje***...
na pewno wiekszosc jest chamskich i zarozumiałych ale sa tez uczciwi..

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 18.01.2006, 15:46

co wy piszecie? którzy prywaciarze są lojalni? Trzeba by chyba być głupcem by w to uwierzyć. To że ci dał na święta kase to o nim wcale dobrze nie świadczy. A ile na tobie zarobił???zadałeś sobie Browarmanie takie pytanie? uważam że sytuacja jest trudna i nie ma w czym wybierać ale jak się czujesz przychodząc przemarznięty mokry a on sobie siedzi w biurze i liczy szmal??

ODPOWIEDZ