Straż Pożarna (OSP & PSP)

Dowolne tematy dotyczące Poręby
Awatar użytkownika
paramedic999
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Straż Pożarna (OSP & PSP)

Post autor: paramedic999 » 04.06.2005, 00:48

Jest juz o policji pogotowiu dziewczaynach i nowym supermarkecie to moze teraz o OSP bo jak tak dalej pojdzie to jej niebedzie a mogło by być całkiem fajnie.

Janekibm
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Janekibm » 10.08.2005, 23:20

Na górce z OSP zrobiła się fabryka wikliny, mebli i ławek strażacka zaradność to jest to:D
Pozdrawiem

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 11.08.2005, 12:43

Na krzemiendzie OSP dziala ;) mozna sie zapisywac 8) mam kolege ktroy w tym jest i mu pasuje, mowi ze fajnie. W remizie dziala takze klub mlodziezowy
Obrazek

Awatar użytkownika
paramedic999
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: paramedic999 » 15.08.2005, 23:23

Straż na górce faktycznie zamieniła sie w zakład ławek. Pamietam że mieli żuka w tym garażu ale teraz go nie widać. Najlepiej działającą straża w porębie to Niwki i krzemienda. Niwki mają spoko 2 samochody dużo młodzieży natomiast z tego co wiem to krzemienda ma starego stara, chwali sie to że działaja tak super w porównaniu z OSP centrum gdzie nic sie nie dzieje i nie ma chetnych. Gdyby było troche młodych odsób to można by spoko rzeczy porobic a forsa na 100% by sie znalazła. Zawody imprezy ćwiczenia, tylko że nie ma chetnych co jest bardzo ciekawe. W innych miastach tej wielkości w OSP jest nawet do 50 młodych osób w porebie zaledwie 5.

Awatar użytkownika
paramedic999
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: paramedic999 » 21.08.2005, 19:44

zgadzam się z toba traktowane jest to jak obcjach a naserio mozna zrobic duzo dobrego i jeszcze spedzic jakos czas przeciez to nie tylko wyjazdy ale duzo innych fajnych imprez obozów zawodów.

Awatar użytkownika
ratownik_999
Nowicjusz
Kontakt:

OSP Blachownia i okolice:)

Post autor: ratownik_999 » 06.09.2005, 19:15

Ja też jestem za tym, aby w Porębie wreszcie zrobiono porządek z tą OSP i wywalili tą PSP. U mnie jest fajna remiza i sprzęt ale nic poza tym. Ludzi owszem dużo, radzą sobie nieźle ale słabo wypadają na zawodach za to gmina Cisie podbija powiat swoimi zwycięstwami. Mają nawet dziewczęcy oddział , który jest bezkonkurencyjny nawet z niektórymi chłopięcymi :lol:
Może jak już OSP Poręba obudzi się ze snu z chęcią się do niej zapisze, prawdopodobnie nie będę przy każdym wyjeździe ale na zawody z chęcią pojadę. Pozdrawiam Anię J., Anię F., Kasię, Roksanę, Beatę, Krzyśka, Mateusza, Michała, Tomka, "Pecia" i wszystkich, których znam:)

Awatar użytkownika
pisi
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: pisi » 06.09.2005, 21:42

A co do OSP na Krzemiendzie to nie wiem czy cos tam jeszcze funkcjonuje poza tym ze raz na jakis czas jada na masze do kosciola :!: :!: :!: No moze jeszcze tak raz na dwa lata wyjada gdzies do pozaru. A co do osob ktore tam naleza to wiekszosc ma powyzej 35 lat :P :P A wedlug mnie chocby nawet zaczely funkcjonowac wszystkie OSP w Porebie to i tak w Niwkach byla by najlepsza bo tam jest jakas organizacja i ma kto tym zadzic :!: :o :o
"Mówić można z każdym. Rozmawiać z mało kim."

Awatar użytkownika
paramedic999
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: paramedic999 » 07.09.2005, 00:16

Ja mogę tylko powiedzieć że w niwkach niema co robić dlatego jest to jakaś rozrywka:) ale tak naprawde to podziwiam ich za to co stworzyli i co osiągneli. Mnie marzy się cos takiego w Porębie ale jesli młodzierz woli spedzić czas na ławkach w parku pijąc tanie wino a nie reprezentować miasta na zawodach to jest jak jest. To nie jest obcjach należeć do OSP według mnie to zaszczyt a jak by nas było wiecej to byśmy wywalili tych co pija i zrobili prawdziwą straż. Dlaczego jakaś Wierbka czy Pilica maja być lepsze od Poręby co tu niema wysportowanych ludzi młodzierzy. masakra przemyślcie to a może coś zadziałamy razem.

Awatar użytkownika
pisi
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: pisi » 07.09.2005, 16:39

W takich sprawach najwazniejsza jest organizacja :!: :!: Ktorej w Porebie brakuje tu sie tylko duzo mowi :( :(

Awatar użytkownika
paramedic999
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: paramedic999 » 07.09.2005, 19:29

a co można zrobic jak brakuje ludzi mlodych co sie z robi z osobami starszymi duzo gadasz to sie zapisz do osp:)

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 08.09.2005, 20:04

a moze poprostu młodzież woli inaczej spedzac czas...to ze ciebie sie podoba OSP i cała zabawa w te sprawy nie znaczy ze wszystkim musi sie podobac...niektórzy wolą np isc na trenning piłki noznej albo siatkówki....bądz mają jakies inne pasje którym poswięcają czas...

P.S a gdzie młodzież pije tanie wina na ławkach...ja sie z takowym zjawiskiem nie spotkałem od dawna....a nawet bardzo dawna....hmmmmm...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 08.09.2005, 21:43

BrowarMan pisze:
P.S a gdzie młodzież pije tanie wina na ławkach...ja sie z takowym zjawiskiem nie spotkałem od dawna....a nawet bardzo dawna....hmmmmm...
To gdzie Ty masz oczy????Otwórz je...Wystarczy iść albo pod grzybek albo na amfiteatr albo wieczorem koło ławek za mokiem i ujrzeć gówniarzy pijących tanie wina.Pytanie tylko co robią wtedy patrole? Czy czasem oby nie wpieprzają hamburgerów w tanich barach?
Karamba - tylko szczerość

Awatar użytkownika
cukiereczek_x
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: cukiereczek_x » 08.09.2005, 22:33

KARAMBA pisze:To gdzie Ty masz oczy????Otwórz je...Wystarczy iść albo pod grzybek albo na amfiteatr albo wieczorem koło ławek za mokiem i ujrzeć gówniarzy pijących tanie wina.Pytanie tylko co robią wtedy patrole? Czy czasem oby nie wpieprzają hamburgerów w tanich barach?
Zgadzam się z Tobą. Pod grzybkiem to nie wiem, ale na amfiteatrze praktycznie codziennie albo przynajmniej od piątku do niedzieli można zobaczyć "nawaloną" młodzież :( na ławkach za mokiem, albo gdziekolwiek na ławkach :!: A patrol często widze jak jedzie do SPARa, hmm ale nie wiem po co :P
Nie pójde do nieba, bo... mam lęk wysokości

Awatar użytkownika
paramedic999
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: paramedic999 » 08.09.2005, 23:07

Nie chodzi o picie bo alkohol jest dla każdego ale w normalnych ilościach tylko o to ze nic się nie robi tylko opowiada ze wszedzie nudno.Skoro wolisz iśc na trening piłki czy innego sportu to nikt ci nie zabroni tylko pamietaj ze w straży też są organizowane zawody piłkarskie nie tylko zawody strażackie tylko że narazie Poręba jest na końcu bo niema chętnych w Porębie nawet żeby sobie w piłke pograć i reprezentować miasto może nie miasto bo wiekszość ma gdzieś Porębe tylko żeby reprezentować nas młodych.Narazie z nami wygrywają wszyscy i tak bedzie dalej jak się nic niezmieni. :?

Awatar użytkownika
pisi
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: pisi » 09.09.2005, 18:09

paramedic999 pisze:duzo gadasz to sie zapisz do osp:)
A mam pytanie do Ciebie czy Ty nalezysz do OSP. BO ja nie a miedzy innymi ze u mnie nie ma czegos takiego a np. do Niwek lub Poreby nie bede dojezdzal bo mam duzo wazniejszych spraw :!: :!:

ODPOWIEDZ