Huligani w Porębie czy nuda?

Dowolne tematy dotyczące Poręby
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 27.06.2005, 19:48

Zobaczcie jak wyglądają ławki koło amfitreatru po pierwszej nocy/dniu wakacji :evil: :evil: :evil:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

...i to wszystko przez to, że młodzież nie ma się gdzie podziać. Nie mają nic lepszego do roboty to proszę bardzo. Gdzie ten cholerny skatepark :?: :? :roll:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

janek
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: janek » 27.06.2005, 22:38

Poco skatepark wystarczy nie chc bedzie basen bo ztego co wiadomo ma go niebyc strach pomysleć co sie zacznie dziać
Zawiścia Chłone-Co??? Rozczarowanie spore???

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 27.06.2005, 23:14

Niby tak ale basen zapewni im zajęcie tylko do wieczora - a jak wiadomo większość debili zaczyna działać dopiero po zmierzchu. Potrzeba właśnie takiego obiektu - prostego, taniego w utrzymaniu - miejsca gdzie będzie można się po prostu wyżyć.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 28.06.2005, 13:07

po co obiekt? dla tych debili roznoszących wszystko w zasięgu wzroku najlepszą opcją bedzie urzadzenie sparingu z oddziałem prewencji:P oczywiście najlepiej z ostrą amunicją :twisted:
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 28.06.2005, 13:52

basen to najwieksza atrakcja lata chya ze rada uwaza na czele z burmistrzem ze mlodziezma przejsc na staw.Nieporozumienie totalne.albo tak albo nie.Panie MAchrzynski powiem tylko tyle - byly z pana czlowieksportu a wody pan zalujesz dzieciom w basenie?tu nie chodzi o zarobek wyzysk czy inne ale o rekreacje i ruch dla dzieci
Karamba - tylko szczerość

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 28.06.2005, 14:02

machuś chciał utopić kilka baniek w basenie krytym--- nawet w Zawierciu nigdy nie ma 100% wypełnienia, a załuje kasę na napełnienie i utrzymanie istniejaceto to jest powaznie CHORE! żal mi ludzi, którzy w czasie wakacji nie będą mieli co ze sobą zrobić, okropność debilizm, krótkowzroczność i ograniczenie w krystalicznej formie! gratulacje!!
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

LOLA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: LOLA » 04.07.2005, 16:29

Uważam że aby było dobrze, czy w naszym mieście, czy w kraju, to koniecznie trzeba zacząć od ludzi. Potrafimy jako naród tylko narzekać i szukać winnych. A może problem tkwi w nas samych? Niektórzy obwiniają policję, że nie może sobie poradzić z wandalami. Obwiniają władze miasta, że to przez basen i brak atrakcji niszczone jest mienie. A może wypadałoby sięgnąć głębiej...Bo ja uważam, że to tylko i wyłącznie wina wychowania."Normalny" człowiek nie zachowuje się w ten sposób.

Azim Edin Basziral Bakir
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Azim Edin Basziral Bakir » 06.12.2006, 15:13

sądzę ze przyczyną chuliganistwa młodzieży sa ich rodzice któży nie poswiacaja mi dostatecznie wiele czasu, albo poprostu nie interesuje ich to co robiaich własne dzieci. na ten przykład który normalny rodzic pozwoli siedziec dziecku na podwórky do 3 w nocy?? i to bez opieki. potem dochodzi alkohol i mamy klasychny przykłąd dewastacji mienia publicznego.

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Avalon » 08.12.2006, 00:23

Azim ma rację, że wychowanie. Mnie nauczono szacunku dla osób ode mnie starszych (nie tylko dla dziadków) i szlag mnie trafia gdy jadę autobusem a nasza "przyszłość narodu" płaszczy dupska, a dziadki stoją obok nich. Kilka razy jadąc z 4-letnim dzieckiem ustępowaliśmy miejsca bo jednemu z drugim się nie chciało stać. Tacy byli zmęczeni jadąc do szkoły lub z powrotem. Niech się nie zdziwią jak za lat 30-40 ich dzieci w ten sposób będą postępować z nimi. Ciekawe czy wtedy też będą zadowoleni z zachowania młodzieży. No chyba, że już dzisiaj wiedzą, że będą śmigać gablotami a nie MPK czy innym tworem.
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

Azim Edin Basziral Bakir
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Azim Edin Basziral Bakir » 08.12.2006, 09:38

zeby walczyc z chuliganstwem trzeba najpierw wbic rodzica do ich łbów ze dzieckem sie zajmuje; inny przypadek ze rodzice sa zapatrzeni we własne dziecki jak w św.obrazek i co by ono nie zroniło tai i tak zawsze jest świete i pokrzywdzone przez ten okrutny swiat.jak sie nie potrafi wychowac dziecka(czesto jest tak ze to dziecko wychowało rodziców) to sie go niema. jestem za wysokimi karami pienieznymi dla rodziców nie poswiecajacym dstatecznej uwagi dziecia. w ten sposób oni sie zaczna interesowac, a moze choc troszke spadnie skala wandalizmu w naszym miasteczku

SilentBob
Nowicjusz

Post autor: SilentBob » 07.04.2007, 22:07

:o Nasi policjanci to nic nie robią zajmują sie nie tym co trzeba!!! nigdy ich nie ma tam gdzie powinni być :twisted:

Rafaelo28ZZ
Nowicjusz

Post autor: Rafaelo28ZZ » 09.04.2007, 19:54

SilentBob dla mnie jesteś cieciem parkingowym który nie wie co mówi. Pajacu.

pol
Nowicjusz

Post autor: pol » 10.04.2007, 19:59

"..i to wszystko przez to, że młodzież nie ma się gdzie podziać. Nie mają nic lepszego do roboty to proszę bardzo". I niebedzie miala bo znalezli sobie zajecie tu cos zepsuc tam cos rozwalic ,najlepiej cos nowego, potrzebnego takiego zeby odrazu mozna odczuc brak tego, puzniej pochwalic sie znajomym jaki to silny ,odwazny jest o ponad przecietnej glupocie a to przeciez niebyleco wkacu czyms musi zaimponowac. Ja mam pomysl ida wakacje jest coraz cieplej to moze zlozymy wniosek do Burmistrza o ustalenie nowego obowiazujacego na terenie calej Poreby prawa np: kto niszczy mienie wlasnosci lub dobra publiczne miasta Poreby podlega obowiazkowi naprawienia wyrzadzonych szkud na wlasny koszt ,podlega kaze do 90 godzin w czynie spolecznym na terenie Poreby jednak niemniej jak 10h i grzywnie do 2000tys zl ,kary te mozna stososowac lacznie. Mozna jeszcze dodac do tego nakaz chodzenia przez tydzien po miescie w specjalnym ubraniu jakims smiesznym i zucajacym sie w oczy :twisted:

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 10.04.2007, 20:59

pol

Jaja sobie robisz? :? To powazny temat...

Naprawianie szkód to nie głupie wg mnie dobry pomysl ;) Ale z tym ubraniem to juz pojechales :P
Obrazek

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 10.04.2007, 21:01

ciekawym które z tzw.'Kozaków' wybiły szybę w bloku na Przemysłowej...chciałbym poznać tych panów...
od razu się przyznaję że nie jestem policjantem....
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

ODPOWIEDZ