MIKOŁAJ

Dowolne tematy dotyczące Poręby
mlody
Stały bywalec
Stały bywalec

MIKOŁAJ

Post autor: mlody » 06.12.2014, 16:16

Ponieważ dzisiaj jest taki dzień jaki jest, wybrałem się na wycieczkę do innej Poręby-bez waśni, swarów i .... Tam gdzie Świety Mikołaj nie czekał, żeby ktoś coś za niego załatwił. Mikołajkowy Szwadron Jurajski z Poręby
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Przyszłość jest prezentem, jaki robi nam przeszłość

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: MIKOŁAJ

Post autor: erni » 06.12.2014, 23:33

słodkie, ale to ostatnie zdjęcie mnie wkurza. jednak postawienie między kopytami tych dwóch małych dziewczynek to skrajna nieodpowiedzialność.

(napisał były inspektor BHP)
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

mlody
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: mlody » 07.12.2014, 09:46

Kunia znam . Jako stajenny jestem po szkoleniu BHP.
Jak chcę aby koń był żwawy, do wody w wiaderku wlewam ćwiartkę nieskażonego spirytusu.
Jak mają być Mikołajki, wrzucam do wiaderka dziesięć opakowań tabletek uspokajających.

PS
Gdyby ten koń mieszkał w innej wsi , byłby powodem do dumy jej mieszkańców. Jego przodek był mistrzem olimpiskim.
Przyszłość jest prezentem, jaki robi nam przeszłość

dumka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: dumka » 07.12.2014, 22:52

Doskonały pomysł!Szkoda,że Szwadron Jurajski nie zawitał do Poręby tej starej,skłóconej. Żałuję,że nie wiedzieliśmy o przejeździe .....Widzów byłoby więcej. Kuratela-to fantastyczny koń.Mikołaj nie pozwoliłby na zagrożenie.Pozdrawiam Mikołajów i miziam koniki po chrapach !

ODPOWIEDZ