Wódka w instytucjach publicznych !

Dowolne tematy dotyczące Poręby
andrzej2
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Wódka w instytucjach publicznych !

Post autor: andrzej2 » 06.12.2014, 10:06

http://www.umporeba.pl/news/1960

Czy to akurat nie jest zakazane prawem ! ? Dyrektor MOKu pozwala na picie alkoholu w sali intytucji publicznej !
To chyba jakiś żarcik. To co że NESTOR - ale to nie speluna u gabrysia tylko MIEJSKI DOM KULTURY do jasnej ciasnej !!
To że za śliwy urząd kultywował picie wódy na różnych imprezach w tym urzędowych nie oznacza ze dyrektor MOKu ma też na to pozwalać !
Widać dyrektor ma gdzieś obowiązujące prawo no i zastanawia mnie tutaj postawa radnego Hadrycha ? widzi i nie widzi że tak nie powinno być.
A tak na marginesie ile kosztuje wynajem sali ?
a może ktoś użyczył za darmo ?
kolejne nieprawidłowości w MOKu ?
Neszczyński w Zawierciu w MOKu też tak jest ?
porażka !
No i kolejny kult wódki urzedników z UM - co prawda nie w obiekcie publicznym ale na stronie miasta fota z morzem wódy na stole !! :
http://www.umporeba.pl/news/1959
z nudów nie ma ją jak się chwalić tylko tym że spotkanie jest ze sponsorem imprezy WÓDĄ !
ŻENADA !

mandarynka3
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: Wódka w instytucjach publicznych !

Post autor: mandarynka3 » 06.12.2014, 12:02

Drogi andrzejku2. Chłopie :!: Proszę Cię. Nie idź Tą drogą :lol: . Mam wrażenie, że pisząc ten post sam za dużo wypiłeś, więc informuję Cię że najbliższa instytucja zajmująca się leczeniem zdrowia psychicznego i uzależnienia od alkoholizmu znajduje się w Zawierciu przy ul. Piłsudskiego. Oj chłopie. Poleciałeś....... :roll:

arachne66
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: arachne66 » 06.12.2014, 15:42

Twój post jest żenujący!!
Gdzie byłeś wcześniej, jak Dyrektorem MOK nie był PAN NESZCZYŃSKI ( nie pozwalam sobie na poufałość jak ty, ponieważ nie jestem z Panem Dyrektorem na TY ) i budynek MOK słynął z zakrapianych imprez i nie tylko!!
Gdzie byłeś jak za sprawą uwczesych władz MOK budynek popadał w ruinę? Ponieważ każdy myślał tylko o jednym - nie mam na myśli kultury !
Ja ci radze andrzeju zastanów się co piszesz, pijąc kolejny kieliszek wódki !

Godfather
Nowicjusz

Post autor: Godfather » 06.12.2014, 18:04

A ja myślę, że andrzej2 pisząc to jest trzeźwy. Trzeźwy pierwszy dzień od wielu lat i dlatego jego postrzeganie rzeczywistości jest troszkę ... wypatrzone.

Nawet nick sugeruje, że chłopina ma kompleksy. andrzej2, dlaczego nie andrzej1? Całe życie być drugim. Ciężko. No to może po pięćdziesiąt Yellow_Colorz_PDT_09

Wlodi
Redaktor

Post autor: Wlodi » 06.12.2014, 22:08

Piszę ten post bo zdenerwowałem się co pisze „andrzej2” a mnie się też „oberwało” że zamieściłem te zdjęcia.
Po pierwsze kiedyś Dom Kultury, był instytucją gdzie odbywały się nie tylko imprezy kulturalne ale też zabawy karnawałowe poszczególnych wydziałów z FUM Poręba, sylwester a także dyskoteki czy tzw. „ubawy” przy muzyce i był sprzedawany nawet alkohol.
Po drugie obecnie w MOK odbywają się od lat np. spotkania z jubilatami z okazji „Złotych godów” z tradycyjna lampką szampana, spotkania noworoczno – opłatkowe czy tez zabawa z okazji Dnia Seniora i zabawa andrzejkowo – barbórkowa emerytów. Przecież wiadomo że jak jest taka zabawa to nie będzie nikt pił tylko lemoniady. Z tego co wiem to było wpisowe po 20 zł za gorący posiłek (kolacja). Pozostałe potrawy czy napoje „wyskokowe” to były przyniesione przez poszczególnych uczestników tej zabawy. Dla wszystkich uczestników była jeszcze kawa lub herbata. Tak że Stowarzyszenie Emerytów „Nestor” nie częstowało nikogo alkoholem. Nie wiem czy to oznacza że teraz jak jest impreza emerytów to mają nająć firmę ochraniarską i sprawdzać czy ktoś nie wnosi alkoholu.
My tym emerytom musimy być wdżwięczni za to że wybudowano kiedyś Dom Kultury a obecnie MOK, bo jak były kiedyś w FUM „13” to co roku 25 % od każdego pracownika przeważnie szło na (budowa Domu Kultury, budowa basenu, i rozbudowa ośrodków wczasowych w Niechorzu i Muszynie). To teraz tym byłym pracownikom co kiedyś ze swoich składek dawali na budowę Domu Kultury, a który był kiedyś jednym z ładniejszych w naszym województwie zabronisz teraz na zabawie wypić „kielicha”, czyli już nawet Sylwestra też nie można w MOK zorganizować.
Panie „andrzej2” wejdź sobie na strony Internetowe innych gmin i tam zobaczysz jakie odbywają się różne imprezy czy to w MOK czy w Miejsko – Gminnych Ośrodkach Kultury od wesel po różne imprezy rodzinne i jak byś tam chciał wprowadzić „prohibicje” i zakaz organizowania imprez to by cię z tej mieściny czy wioski na taczce wywieźli lub na furmance z gnojem tak jak Jagnę w "Chłopach".

kundel
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: kundel » 08.12.2014, 19:16

"andrzej2" - musisz mieć dobry towar :lol:

Bo czytając co piszesz na całym forum poważnie traktować cię nie trzeba.

ODPOWIEDZ