Bankomat Global Cash w Biedronce

Dowolne tematy dotyczące Poręby
Awatar użytkownika
Blachu
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Bankomat Global Cash w Biedronce

Post autor: Blachu » 04.09.2011, 14:57

Czy ktoś wie może jakie są prowizje za wypłatę gotówki w bankomacie w Biedronce? Mam konto w PKO BP ale przez ostatnie pół roku coraz częściej zdarza się że w najmniej odpowiednim momencie kiedy w portfelu brak gotówki, ten bankomat jest akurat nieczynny. Bankomat w Biedronce mógłby poratować sprawę, ale w ciemno nie będę wypłacał, bo może się okazać że się nie opłaci i lepiej iść wypłacić w bankomacie BPS

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Re: Bankomat Global Cash w Biedronce

Post autor: Cpt_Willard » 04.09.2011, 20:08

Prowizję za wypłatę w obcym bankomacie ustala twój bank i to tam musisz sobie sprawdzić. Niektóre banki pobierają inne nie. Ja np. mam bez prowizji niezależnie od bankomatu.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Re: Bankomat Global Cash w Biedronce

Post autor: Matt » 05.09.2011, 09:17

Jeśli wypłacałeś już w BPS i wiesz jaką prowizję pobrano Ci w tamtym banku to w Biedronce powinna być taka sama. Zwykle jest podział na bankomaty Twojego banku oraz obce.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ