1% podatku. Komu w Porębie możemy pomóc?

Dowolne tematy dotyczące Poręby
agata75m
Nowicjusz
Kontakt:

1% podatku. Komu w Porębie możemy pomóc?

Post autor: agata75m » 09.03.2010, 13:10

witam
Chciałabym założyć nowy wątek dot. 1% podatku, który możemy oddać dla kogoś potrzebującego.
Jak mamy pomagać np.dzieciom z Poręby jak nie wiemy komu.
Przyznaję nie jestem całkiem nie w temacie bo sama szukam pomocy
dla mojego 7-letniego synka chorego na autyzm.
Może będziemy wymieniać się informacjami kto potrzebuje takiej pomocy
i każdy będzie mógł pomóc tej osobie którą sobie wybierze?
Czekam na odp. albo lepsze pomysły.
Agata

Grzegorz_33_33
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: 1% podatku. Komu w Porębie możemy pomóc?

Post autor: Grzegorz_33_33 » 23.12.2013, 08:19

Odświeżam...
Bo zaraz będzie można się rozliczać

ppp
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: ppp » 23.12.2013, 11:07

Urzędowi Miasta Poręba

agata75m
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: agata75m » 23.12.2013, 12:33

A tak tam też potrzebna pomoc...
Agata

saint79
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: saint79 » 04.01.2014, 17:54

Witam.
Ja osobiście znam dziewczynę z Poręby, która aktualnie potrzebuje pomocy. Nas podatników to nic nie kosztuje(ponieważ i tak ten nasz 1% zostanie zadysponowany przez Urząd Skarbowy, a tak przynajmniej sami decydujemy komu chcemy pomóc). Poniżej zamieszczam link do strony stowarzyszenia na której opisana jest jej aktualna sytuacja życiowa i historia choroby.

http://www.stowarzyszenierazem.org.pl/a ... _dla_razem

Ponadto cytuje z wymienionej strony apel tej młodej porębianki o pomoc:

Mam 25 lat. 31 stycznia 2012 w nocy o godz. 24.00 zatrzymało się moje krążenie i bicie serca. Cudem od Boga po 15 minutach reanimacji „uruchomili” mi bicie serca. Trzy tygodnie byłam w stanie śpiączki klinicznej. Obecnie uczę się chodzić, mówić, czytać i pisać. Aby utrzymać te czynności, które udało mi się wypracować potrzebna jest pomoc wielu specjalistów i udział w turnusach rehabilitacyjnych, a to wszystko bardzo dużo kosztuje! Cierpię na:
- kurczowe porażenie czterokończynowe
- uszkodzenie mózgu z niedotlenienia

Proszę więc o wpłatę 1% podatku na Stowarzyszenie na rzecz wspomagania osób z niepełnosprawnością i ich otoczenia „Razem” KRS 0000311733 z dopiskiem: Na leczenie i rehabilitacje podopiecznej Stowarzyszenia, Haliny Matuszczyk
http://imageshack.us/photo/my-images/22/v7ag.jpg/

saint79
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: saint79 » 01.03.2014, 18:34

Witam. W związku z trwającym okresem rozliczeniowym odświeżam temat pomocy osobom tego potrzebującym. Jestem przekonany, że większość z nas nie zaznacza komu chciałaby przekazać ten 1%, a w takiej sytuacji istnieje możliwość pomocy młodej osobie z Poręby, naprawdę tego potrzebującej. Poniżej wklejam aktualny apel o pomoc.
(ponieważ zdjęcie może być trochę nieczytelne- przepisuję także jego treść).
Obrazek

Nazywam się Halina Matuszczyk i od urodzenia mieszkam w Porębie.
Cierpię na:
Los sprawił, że w 2012 roku w moim organizmie zatrzymało się krążenie i bicie serca. Zapadłam w śpiączkę. Po miesiącu czasu dzięki lekarzom oraz opatrzności bożej odzyskałam przytomność i do dziś, każdego dnia jestem poddawana nieustannemu leczeniu i rehabilitacji. Z trudem i cierpliwością pokonuję bariery codziennego wysiłku. Aby podtrzymać dotychczasowe efekty leczenia w dalszym ciągu muszę być dowożona do wielu specjalistów, systematycznie poddawać się kolejnym zabiegom i formom leczenia. Potrzebuję wsparcia i pomocy. Mam szczęście, że otrzymuję wsparcie od najbliższej rodziny. Niestety moje leczenie wymaga również ogromnych nakładów finansowych, których nie posiadam. Dlatego też proszę wszystkie życzliwe osoby o przekazanie 1% podatku na moje dalsze leczenie.

Proszę o wpłatę 1% podatku na Stowarzyszenie na rzecz wspomagania osób z niepełnosprawnością i ich otoczenia „Razem” podając nr KRS 0000311733 z dopiskiem: na leczenie i rehabilitację podopiecznej Stowarzyszenia: Haliny Matuszczyk

Awatar użytkownika
Andre3000
Nowicjusz

Post autor: Andre3000 » 02.03.2014, 23:04

saint79 pisze:Witam. W związku z trwającym okresem rozliczeniowym odświeżam temat pomocy osobom tego potrzebującym. Jestem przekonany, że większość z nas nie zaznacza komu chciałaby przekazać ten 1%, a w takiej sytuacji istnieje możliwość pomocy młodej osobie z Poręby, naprawdę tego potrzebującej. Poniżej wklejam aktualny apel o pomoc.
(ponieważ zdjęcie może być trochę nieczytelne- przepisuję także jego treść).
Obrazek

Nazywam się Halina Matuszczyk i od urodzenia mieszkam w Porębie.
Cierpię na:
Los sprawił, że w 2012 roku w moim organizmie zatrzymało się krążenie i bicie serca. Zapadłam w śpiączkę. Po miesiącu czasu dzięki lekarzom oraz opatrzności bożej odzyskałam przytomność i do dziś, każdego dnia jestem poddawana nieustannemu leczeniu i rehabilitacji. Z trudem i cierpliwością pokonuję bariery codziennego wysiłku. Aby podtrzymać dotychczasowe efekty leczenia w dalszym ciągu muszę być dowożona do wielu specjalistów, systematycznie poddawać się kolejnym zabiegom i formom leczenia. Potrzebuję wsparcia i pomocy. Mam szczęście, że otrzymuję wsparcie od najbliższej rodziny. Niestety moje leczenie wymaga również ogromnych nakładów finansowych, których nie posiadam. Dlatego też proszę wszystkie życzliwe osoby o przekazanie 1% podatku na moje dalsze leczenie.

Proszę o wpłatę 1% podatku na Stowarzyszenie na rzecz wspomagania osób z niepełnosprawnością i ich otoczenia „Razem” podając nr KRS 0000311733 z dopiskiem: na leczenie i rehabilitację podopiecznej Stowarzyszenia: Haliny Matuszczyk
Znałem tą dziewczyne :(

mosiu1988
Nowicjusz

Post autor: mosiu1988 » 07.03.2014, 23:27

kto może niech pomoże

saint79
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: saint79 » 23.02.2015, 23:03

Witam. Z uwagi na fakt, iż rozpoczyna się okres rozliczeniowy, odświeżam temat, proszę i gorąco namawiam, by przekazywać 1% podatku na mieszkankę naszego miasteczka - Halinę Matuszczyk.

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Lokalizacja: Szerokość geograficzna: 50.4888 Długość geograficzna: 19.3482
Kontakt:

Post autor: Avalon » 24.02.2015, 06:35

A możesz napisać coś więcej? Kto to i dlaczego + numer KRS.
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

Awatar użytkownika
KSRG OSP Niwki
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: KSRG OSP Niwki » 25.02.2015, 12:50

W związku ze zbliżającym się czasem rozliczeń podatkowych,
druhowie OSP Niwki proszą o przekazanie 1% podatku. To nic nie kosztuje, a
nam pozwoli na realizację celów statutowych.

KRS: 0000116212 cel szczegółowy: Ochotnicza Straż Pożarna Niwki, 42-480 Poręba, ul. Kopernika 66
KSRG OSP NIWKI

saint79
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: saint79 » 26.02.2015, 15:09

Prosiłem o 1% na Halinkę Matuszczyk (nazwisko panieńskie Glinczak), ponieważ znam ją osobiście, jest mieszkanką Poręby i z związku z nagłym zachorowaniem znalazła się w tragicznej sytuacji i potrzebuje pomocy na rehabilitację. Myślę, a w zasadzie jestem przekonany, że większość osób rozliczających PITa nie wskazuje na kogo chce przeznaczyć 1%. Jak powszechnie wiadomo w takim wypadku zdecyduje za niego "państwo". Podając nr KRS konkretnej osoby, stowarzyszenia, itd. realnie pomagamy ludziom w potrzebie, w tym przypadku dziewczynie, która jeszcze kilka lat temu "żyła" wśród nas, którą spotykaliśmy na co dzień, znaliśmy ją ze szkoły, a obecnie nie może samodzielnie się poruszać, ani funkcjonować.
W postach powyżej wkleiłem jej apel o pomoc, ale podam jeszcze raz dane, które należy wpisać w odpowiedniej rubryce:

KRS 0000311733 z dopiskiem: Na leczenie i rehabilitacje podopiecznej Stowarzyszenia, Haliny Matuszczyk

mosiu1988
Nowicjusz

Post autor: mosiu1988 » 16.02.2016, 11:51

Prosiłem o 1% na Halinkę Matuszczyk (nazwisko panieńskie Glinczak), ponieważ znam ją osobiście, jest mieszkanką Poręby i z związku z nagłym zachorowaniem znalazła się w tragicznej sytuacji i potrzebuje pomocy na rehabilitację. Myślę, a w zasadzie jestem przekonany, że większość osób rozliczających PITa nie wskazuje na kogo chce przeznaczyć 1%. Jak powszechnie wiadomo w takim wypadku zdecyduje za niego "państwo". Podając nr KRS konkretnej osoby, stowarzyszenia, itd. realnie pomagamy ludziom w potrzebie, w tym przypadku dziewczynie, która jeszcze kilka lat temu "żyła" wśród nas, którą spotykaliśmy na co dzień, znaliśmy ją ze szkoły, a obecnie nie może samodzielnie się poruszać, ani funkcjonować.
W postach powyżej wkleiłem jej apel o pomoc, ale podam jeszcze raz dane, które należy wpisać w odpowiedniej rubryce:

KRS 0000311733 z dopiskiem: Na leczenie i rehabilitacje podopiecznej Stowarzyszenia, Haliny Matuszczyk

ODPOWIEDZ