Sklepy - te duże i te małe

Dowolne tematy dotyczące Poręby
KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 19.03.2005, 20:24

Na co nam tyle marketóe. fumowscy niewolnicy ledwo co przędą a nam sie zachciewa zakupów. juz biedronka jest i spar. powinni zainwestowac tam np w jakiś przytułek dla bezdomnych albo jakies schronisko. nie podoba mi sie to. ja wresz apeluje do władzmiasta o rozsadek
Karamba - tylko szczerość

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 19.03.2005, 20:34

Karamba dobrze że ty jeśteś biznesmenem jak Pan D. i nie wylądujes w tym schronisku. Trochę rozsądku w twych wypowiedziach.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 19.03.2005, 21:42

KARAMBA pisze:Na co nam tyle marketóe.
To nowe miejsca pracy... nie wnikając już w warunki pracy ale myślę, że lepsze to niż nic.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Mixos
Nowicjusz

Post autor: Mixos » 19.03.2005, 22:56

TRUP pisze:widze Karamba ze jestes człowiekiem który nie rozumie ludzkich dramatów i wyśmiewa się z bezdomnych. Market to market. jak bedzie to bedzie ale nie przeginaj bo to co napisałeś jest obrażające.
Dlaczego piszesz że obraził kogolwiek! On w swoim poście wcale się nie wyśmiewał...przynajmniej ja tego tak nie odebrałem...może jest jedynym z forumowiczów...który nie wstydzi sie pokazać uczuć...ja również uważam żo przydałoby się schronisko dla bezdomnych...i ten post wcale nie ma na celu wyśmiewanie kogokolwiek...ponieważ to może spotkać każdego z nas :( zastanówcie się nad tym :(

Awatar użytkownika
Vinc
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Vinc » 20.03.2005, 22:10

Matt pisze: Podobno zaczeło się wyburzanie rzędu pustych sklepów koło szalet. Możliwe, że to początek budowy tego supermarketu. Wiecie coś więcej na ten temat?
Inwestor, czyli właściciel terenu, czyli firma JAF (?) buduje budynek do którego będzie najprawdopodobniej przeniesiona Biedronka.
Oprócz tego mają tam być jakieś inne stoiska i coś słyszałem o restauracji, ale to wiadomość niepotwierdzona.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 21.03.2005, 23:07

Oo... to nie najgorszy pomysł :roll: Najwyższy czas zagospodarować to miejsce. Myślę, że to nawet lepsza lokalizacja dla Biedronki niż obecna. Sklep będzie lepiej widoczny z drogi. Ciekawe co zamierzają zrobić z szaletami bo to nie ciekawie wygląda i mogą odstraszać klientów.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 22.03.2005, 13:20

No miejsce na biedronke byloby wysmienite, bez porownania do obecnej lokalizacji. Biedronka w centrum, zbijalaby wieksze kokosy, ale czy oplaca sie ja przenosic :?: Ciekawe :?:
Smieszy mnie jedynie to, ze burza budki, ktore nie tak dawno byly budowane i nie bylo z nich zadnego pozytku, pomijajac funkcje schronienia dla miejscowych pijaczkow :wink:
Dobrze by bylo jakby miala tam powstac nie tylko biedrona, ale moze i cos wiecej. Pozyjemy, zobaczymy, ale wydaje mi sie, ze nie szybko doczekamy sie otwarcia.
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 22.03.2005, 14:43

Jeżeli bedzie kasa na inwestycje i wykonawcą bedzie solidna firma to do jesieni market może powstać...poza tym wydaje mi sie ze ten teren nalezy w koncu zagospodarowac bo staly(ją) tam tylko szalety gdzie miejscowi degustatorzy mieli swoją baze..a tak przynajmniej skorzystają ludzie jezeli przeniosą biedronke..
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 25.03.2005, 06:38

porębianin111 pisze:Karamba dobrze że ty jeśteś biznesmenem jak Pan D. i nie wylądujes w tym schronisku. Trochę rozsądku w twych wypowiedziach.
Zachowuje rozsądek w wypowiedziach ale tez nie jestem bizmesmenem jak mnei nazwałaś. a ty zdajesz sobie sprawe ile ludzi potrzebuje jakiegoś noclegu czy ciepłej kawy???Moze market bylby dobry ale po co? czym sie bedzie różnił od biedronki czy sparu???chyba jedynie obsługą bo towary raczej wszedzie są te same. Caly czas nie wiadomo o co sie do mnie czepiacie zwlaszcza ty porebianinie, nie wiem czy prowadzisz jakąś gre przeciwko mnie, ale to twoja sprawa w jakim tonie piszesz.
Karamba - tylko szczerość

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 25.03.2005, 09:23

jeśli tylko miasto nie musi dopłacać do interesu z tymi marketami to niech budują ile chcą-dla mnie market może być na każdej ulicy nawet bo zawsze to pare miejsc pracy więcej a bezrobotnych przecież u nas nie brakuje...
piszecie że zamiast tego mógłby być przytułek dla bezdomnych... ale chyba sie nad tym nie zastanowiliście... kto miałby zapłacić za jego budowe? kto miałby płacić za jego utrzymanie?pewnie miasto-tylko skąd? takie miejsce nie zarabiałoby na siebie a trudno wymagać żeby bezdomni płacili za nocleg...a poza tym na pewno zaraz pojawiłyby sie cwaniaczki żerujące na ludzkim nieszczęściu...w Zawierciu jak udało sie im zorganizować jakieś paczki na Boże Narodzenie dla BEZDOMNYCH to kupe ludzi podobno przychodziło i brało chociaż bezdomnymi nie są i w końcu sie okazało że wielu naprawde potrzebujących nie dostało tych paczek...
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 29.03.2005, 10:31

Słyszałem wczoraj, że to jednak może nie być Biedronka. Podobno ktoś (Jaf) chce jej zrobić konkurencję.
Ostatnio zmieniony 29.03.2005, 18:44 przez Matt, łącznie zmieniany 1 raz.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 29.03.2005, 18:16

a może 'ktoś' chce otworzyć nowy salon samochodowy..?
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 29.03.2005, 19:19

Sztetke pisze:a może 'ktoś' chce otworzyć nowy salon samochodowy..?
...dobre,to by były jaja-salon merca albo bmv w Porębie-myśle że to jednak zbyt słabe marki by mogły sie prezentować w NASZYM mieście :wink: ferrari czy porshe to byłoby coś...ale nasze władze z dorobiszem na czele nigdy nie zgodzą sie na taką inwestycje bo tam już są szlety i trzebaby je zbużyć a to niedopuszczalne :lol:
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

szambelan
Nowicjusz

Post autor: szambelan » 29.03.2005, 22:07

Sprawa co będzie w tym miejscu jest już dawno rozwiązana.Trzeba zobaczyć tablice informacyjna na budowie albo dowiedzieć się na co zostało wydane pozwolenie na budowę przez Urzad Miasta.Wiadome to juz jest dawno, chyba że w Porębie panuje samowolka i każdy sobie może dom w centrum miasta postawić. Odnośnie szalet tez wiadomo na podstawie planu zagospodarowania przestrzennego co my tu bedziemy miec. Niech coś budują to moze miasto sie wzbogaci z podatku.

Dio
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Dio » 31.03.2005, 17:43

Nie wiem co jest napisane na tablicy informacyjnej. Jednak dziś się dowiedziałem od pewnego człowieka, że jest to miejsce na obiekt dla Biedronki. I był to tego bardzo przekonany. To dlatego, że wykonywać to będzie bliska mu osoba.

Tylko żeby później nie było jeśli to nie będzie Biedronka, że wprowadziłem Was w błąd hehe.

ODPOWIEDZ