Sklepy - te duże i te małe

Dowolne tematy dotyczące Poręby
Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Re: Sklepy - te duże i te małe

Post autor: gys0n » 24.05.2012, 05:34

Nie macie takiego odczucia, że w Polo markecie nie ma kierownika, osoby która mogłaby pracowników kopnąć w dupę żeby Ci się ruszyli? Wiecznie otwarta jedna kasa + stoisko z alkoholem. Panie na kasie zachowany pełny spokój. Reszta Pań wykłada ciągle towar na sklepie!
Na pytanie klientki czy można otworzyć kasę slyszy odpowiedź "nie ma kogo dać" no krew zalewa. mam trochę dość już tego sklepu.

Marcin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Marcin » 25.05.2012, 13:16

Moim zdaniem wystarczy wysłac maila z uwagami do zarządu Polo(jest podany na oficjal.stronie Polo) i po sprawie,daje słowo to działa.

Mrkrzys32
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Mrkrzys32 » 25.05.2012, 15:32

A co powiecie o sklepie rowerowym w Porebie? Pani chciała mi sprzedac łańcuch rowerowy za 20 zł,ten sam łańcuch w Zawierciu kosztuje 10 zł.Niezle łupią ludzi.

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 25.05.2012, 18:33

Mrkrzys32 pisze:A co powiecie o sklepie rowerowym w Porebie? Pani chciała mi sprzedac łańcuch rowerowy za 20 zł,ten sam łańcuch w Zawierciu kosztuje 10 zł.Niezle łupią ludzi.
No wiesz. jest czekolada za złotówkę i jest za 5 złotych. Nie pakuj wszystkiego do jednego worka.
Co do Polo to trzeba będzie tak zrobić. Chyba się kobiety zrzyły bo bardzo pewnie się czują.

Marcin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Marcin » 25.05.2012, 21:30

Jezeli chodzi o market to jest jeszcze cos takiego jak infolinia dla klientów czynna od 8:00 do 16:00 pod numerem 801 162 160. Bardzo miła obsługa przyjmująca wszelkie skargi i uwagi dotyczące swojej sieci.

tomekr
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: tomekr » 01.02.2013, 11:58

Czy w POLO kiedyś będzie porządek z kasami?
Rzadko się zdarza by były czynne 2 kasy+ monopol.
a kolejka na kilka osób.

W Biedronce raczej sie to nie zdarza.. Jeden dzwonek i zawsze jakas kasjerka biegnie uruchomić kolejną kasę.
a w POLO nieźle trzeba sie nastać.

PREZES
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: PREZES » 01.02.2013, 17:11

tomekr pisze:Czy w POLO kiedyś będzie porządek z kasami?
.
W POLO może jest taka ustalona polityka sprzedaży, że 1kasa zwykła + monopolowe stoisko wystarczą.
Albo jest za mało pracowników na sklepie a wiecej na magazynie.

Swoje trzeba odstać przy kasie.
"Racja jest jak dupa... każdy ma swoją"
Józef Piłsudski

.Michał.
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: .Michał. » 01.02.2013, 22:00

Dlatego sporadycznie tam chodzę, kupuje nieraz dwie rzeczy a stoję kilka ładnych minut, zresztą to samo jest w Tesco tam jest tylko jedna kasa czynna.

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 03.02.2013, 16:38

Dlatego i ja od dłuższego czasu nie chodzę do Polo.Na szczególną uwagę zasługuje tez bezczelność jednej z kasjerek, która to kilka krotnie dała przywilej zakupu znajomym wstrzymując całą kolejkę na stoisku alkoholowym
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

klient123456789
Nowicjusz

Sklep Polomarket w Porębie

Post autor: klient123456789 » 07.08.2013, 18:11

Witam w dniu 7.08.2013r zakupiłem w Polomarkecie ŚWIEŻĄ jak pisało na etykiecie kurę. W domu okazało się, że mięso cuchnie, klei się, nadaje się tylko do wyrzucenia, w trakcie oględzin przez kierownika Polo podczas składania reklamacji, ten stwierdził, że wszystko jest w porządku. Co prawda reklamację uznano ale bardzo niechętnie. a Jak wasze przygody z polo? OTO LINK JAK W POLOMARKECIE JEST WYKŁADANE ŚWIEŻE MIESO http://imageshack.us/photo/my-images/844/2ux3.jpg/

mandarynka3
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: mandarynka3 » 08.08.2013, 09:23

To, że w POLO oszukuja klientów to norma. Na tzw promocjach, terminie przydatności,reszty w kasach. Nie wiem czy to jest polityka właściciela czy personelu. Zreszta znając jedną z tych pań to czystość w życiu codziennym nie jest normą. :cry: Towar np na półkach z nabiałem, którego termin spożycia już lada dzień upływa układany jest na przemian ze świeżym towarem. Wędlina stara, odświeżana chyba płynem do naczyń. Na kasach tez należy bardzo uważać. Oszukują z wydawaną resztą. Osoby które zakończyły edukację na podstawówce czy zawodówkę pracują na kasach. :? Brak totalnej odpowiedzialności.

Mrkrzys32
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Mrkrzys32 » 08.08.2013, 18:01

Trzeba było zgłosić to w sanepidzie,centrali Polo Market lub rzecznika praw konsumenta,a nie wzywać policji młody człowieku.Co do obsługi czasami jest trochę opieszała,ale jeszcze mnie tam nie oszukali.

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 23.08.2013, 09:55

Ja również omijam ten sklep szerokim łukiem,miałem podobną przygodę ok 1 rok do tyłu.Kupiłem pałeczki z kurczaka pani zapewniała że dziś przywiezione.W domu po rozpakowaniu tego czegoś odór był taki okropny że poszło w kosz.Od tamtej pory nie robię zakupów na dziale mięsnym w Polo
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

matkaporebianka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: matkaporebianka » 28.10.2013, 15:43

POLOMARKET.

Pare minut po godzinie 7 rano. Wyszłam kupić bułki dla dziecka.
Na sklepie krąży kilka Pań sprzedawczyń...
Podchodzę do kasy i co??? Sytuacja taka jak zawsze :oops: , czyli 10 osób w kolejce do stoiska monopolowego a inne kasy nieczynne.
Szkoda mi sie zrobiło tej kobiety z monopolowego, bo sama widzi że kolejka się powiększa a pomocy innych koleżanek nie ma i w kolejce do kasy spędziłam co najmniej 15 minut.
Dlaczego to tylko jedyny sklep w tej zakichanej Porebie w którym trzeba trzymać nerwy na wodzy?

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 28.10.2013, 20:08

matkaporebianka pisze:POLOMARKET.

Pare minut po godzinie 7 rano. Wyszłam kupić bułki dla dziecka.
Na sklepie krąży kilka Pań sprzedawczyń...
Podchodzę do kasy i co??? Sytuacja taka jak zawsze :oops: , czyli 10 osób w kolejce do stoiska monopolowego a inne kasy nieczynne.
Szkoda mi sie zrobiło tej kobiety z monopolowego, bo sama widzi że kolejka się powiększa a pomocy innych koleżanek nie ma i w kolejce do kasy spędziłam co najmniej 15 minut.
Dlaczego to tylko jedyny sklep w tej zakichanej Porebie w którym trzeba trzymać nerwy na wodzy?
rzeczywiście podział pracy w tym sklepie jest niezrozumiały, kasy ale i stoisko mięsne rządzi się swoimi prawami. aż dziwne że są jeszcze klienci.

ODPOWIEDZ