Sklepy - te duże i te małe

Dowolne tematy dotyczące Poręby
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Sklepy - te duże i te małe

Post autor: Matt » 05.09.2004, 10:16

Podobno w Porębie ma w niedługim czasie powstać nowy supermarket. Zlokalizowany będzie na miejscu dzisiejszych szalet miejskich. Z tego co słyszałem inwestycja ma kosztować ok. 3 mln złotych i sklep ma być miejscem pracy dla 17 osób. Wszelkie plany są już gotowe i budowa powinna się niedługo rozpocząć.

Napiszcie co o tym sądzicie :wink: Może wiecie coś więcej na ten temat :?:
Ostatnio zmieniony 28.10.2006, 12:37 przez Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 05.09.2004, 11:37

hehe nasze miejske szalety- spóścizna radnych ktorejś z poprzednich kadencji nie przetrwały konkurencji z ToiToi :-).
17miejsc pracy to już coś :-). Oby tylko ci ludzie mieli lepsze warunki do pracy niż biedronkowcy, czy pracownicy makro :/.
a co z tym marketem w budynku centrali? Jakoś nie otwierają go nadal...<?>
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

agnieszka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: agnieszka » 05.09.2004, 12:47

Ten supermarket w centrali(SPAR) otwierany jest już od grudnia ubiegłego roku i tak przedłużają z miesiąca na miesiąc i jeszcze nie widać żeby miał być otwarty.
tak samo zaczyna się robić z tą kafejką internetową co ma być w hotelu na miejsu baru(Gudysia).Miała być otworzona z dniem 1 września, ale się przeliczyli.Ale wydaje mi się że taka kafejka nie będzie miała powodzenia w Porębie bo oraz więcej osób ma neta a kto bEdzie chciał wydawać kasę na np.granie w jakieś gierki na kompie(bo właściciele myślą że młodzież po to będzie chciała przychodzić).No jedynie jak ktoś pilnie będzie chciał coś napisać albo ściągnąc z neta to wtedy przyjdą.I chą żeby było otwarte do 23. Alkoholu nie będzie, będą napoje i coś ciepłego do picia i hamburgery itp.Jedynie młodzież będzie mogła na przerwie skoczyć na góra 20 min.
Ale naprawdę nie widzę przyszłości dla tej kafejki w Porębie. :wink:

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 05.09.2004, 12:57

fakt faktem właścicieli tej kafejki czeka trudne wyzwanie zwlaszcza że na terenie Poręby działają dwie firmy internetowe i coraz wiecej ludzi korzysta z ich usług..ten interes może jednak wypalic tylko że nie może to być zwykła kafejka...musi być fajnie urządzona,we fajnym klimacie i musi miec jakies ciekawe oferty a nie tylko internet i hot-dog...no ale pożyjemy i zobaczymy..

a swoją drogą dobrze że ktoś inwestuje w naszym miasteczku..
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Timmy
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Timmy » 05.09.2004, 14:34

a mi się ten supermarket jakoś nie widzi, Biedronkę mamy, SPAR-a może kiedyś otworzą i to wystarczy. Zieleniaki osiedlowe poupadają i tyle, jedyny plus to 17 miejsc pracy, ale wiadomo jaka ta praca w marketach.
Może chociaż pożądny parking zrobią, to będzie gdzie na desce pośmigać :)

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 06.09.2004, 15:34

Mogła by powstać pizzeria, ale to już było omawiane. Najlepsza kafejka internetowa to by była tak w której by serwowali jakieś, żarcie i picie, do tego organizacja jakiś truniejów itd.
Taka kafeję mogła by założyć jedna z firm zakładających internet, było by dla nich taniej. Na pewno dało by się na tym biznesie zarobić :) Dobry handlowiec sprzeda piasek arabom :D
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 08.09.2004, 21:34

no...niech spożytkuja miejsce zapomnianych,porębskich szalet miejskich :lol: tyle mają :wink:

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 28.10.2004, 16:26

z tego co slyszalem to maja pewien problem w centrali...mianowicie: pousuwali te kolumny co podtrzymywaly pietro i wszystko zaczelo powoli opadac i nie sie nie dzieje aby zrobilo sie dobrze...tylko powiedzcie mi jaki ma to byc supermarket w miejscu szalet?? cos pokroju kiosq KIERASA?? przeciez tam nie ma miejsca!!!

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 28.10.2004, 16:54

Jeśli chodzi o sklep w centrali (SPAR) to też o tych kolumnach słyszałem ale podobno już się z tym uporali - przynajmniej mam taką nadzieję bo mają w końcu otwierać i nie chciałbym żeby mi sufit spadł na głowę :?
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

matrix
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: matrix » 28.10.2004, 17:24

Ja troche zmienie temat chociaz tez bedzie sie tyczył sklepu :lol: mam pytanie moze wiecie co to bedzie za hipermarket ktory bedzie sie znajdował naprzeciwko giełdy w zawierciu :!: :?: aha i to cos co buduja tez w zawierciu tez obok gieldy a dokładniej na starym placu manewrowym LOK-u :?: :!:

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 28.10.2004, 17:27

Na przeciwko giełdy ma podobno powstać Intermarche :arrow: www.intermarche.pl A na placu manewrowym nie wiem.

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 28.10.2004, 20:57

Przeginaja troszeczke w tym zawierciu...robia pelno tych supermarketow a ludzie i tak nie beda czesto korzystac bo nie ma pieniedzy...niech jeszcze cos zaczna robic a samych ludzi szlag trafi!!

Acemean
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Acemean » 29.10.2004, 00:09

Supermarket na terenie szalet a to dobre,nigdy do tego nie dojdzie bo niema pięniędzy,noi ciekawe co w tym supermarkecie miało by sie znajdowac,chyba sraj tasma i kostki toaletowe,zeby upamiętnic to miejsce!!! :D

Awatar użytkownika
paramedic999
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: paramedic999 » 29.10.2004, 00:51

Oni chca poprostu rozwalic ryneczek w Porębie ostatnie wiejskie miejsce w tym miasteczku

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 29.10.2004, 02:45

Acemean pisze:Supermarket na terenie szalet a to dobre,nigdy do tego nie dojdzie bo niema pięniędzy,noi ciekawe co w tym supermarkecie miało by sie znajdowac,chyba sraj tasma i kostki toaletowe,zeby upamiętnic to miejsce!!! :D
Co ty w ogóle mówisz :?: :shock: Że niby kto nie ma pieniędzy?.. przecież to nie miasto buduje supermarket :roll: ..tylko prywatny inwestor. Prawdopodobnie będzie to jeden z sieciowych sklepów.

ODPOWIEDZ