Plebiscyt "PRZYWAL Z BATA"

Rozmowy bez konieczności trzymania się tematu
qwadrat
Nowicjusz

Plebiscyt "PRZYWAL Z BATA"

Post autor: qwadrat » 03.06.2005, 14:34

SZANOWNI FORUM-OWCY

Z dniem dzisiejszym rozpoczyna się WIELKI PLEBISCYT "PRZYWAL Z BATA".
Wybieramy komu przywalić .................
W plebiscycie udział biorą:

- RADNI naszego miasta
- pracownicy URZĘDU MIASTA
- pracownicy placówek oświatowych, ośrodków zdrowia i urzędów pocztowych - czyli CI, którzy nas MIŁO albo ZAJEBIŚCIE MIŁO obsługują

kto wygra, kto zostanie laureatem BAT-a 2005, komu przypadnie zaszczytne miano - TO TY O TYM DECUDUJESZ

N O M I N C J A numer 1
ciężki był to wybór, padło na ............................

- szanowna ruda pani ZOFIJA z pok.nr 2 u.m. - 100 BATÓW

za co?
za delikatność, za kobiecość, za wyrozumiałość, za MĄDROŚĆ, za oddanie, za dupolizanie .........
za co jeszcze? a za JAJCO

PAMIĘTAJ!!! TO TY DECYDUJESZ KOMU PRZYWALIĆ!!! TO TWÓJ BAT DZIŚ DECYDUJE!!!
NOMINUJ Z PRZEMYŚLENIEM I UZASADNIENIEM

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 03.06.2005, 14:53

Ja nominuje "pana" Dorobisza za to co "dobrego" robi dla naszego miasta
Na nim to sam bym uzyl tego bata
Obrazek
Obrazek

Oeen
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Oeen » 03.06.2005, 18:12

moja nominacja to także 100 batów dla pani Zofii a za co, za całokształt tj. chamstwo, kretynizm itp. nie chce mi się wymieniać, bo musiałbym wymienić wszystkie negatywne określwnia ze slownika wyrzów języka polaskiego i słowenika wyrazów obcych.

chłop z Poręby
Nowicjusz

Post autor: chłop z Poręby » 03.06.2005, 22:48

Ja też bardzo chętnie przyłaczam się do plebiscytu "przywal z bata"
Moje nominacje nie będą dla nikogo zaskoczeniem;-)

1-wsze miejsce i 100 batów Pani Zofia z pokoju nr 2 Urzędu Miasta.
za wspaniałą i kamienną twarz i szyderczy uśmiech.

2 miejsce i również 100 batów - kretyński Pan Dorobisz.
za robienie szumu wokół siebie.

3 miesjce - uprzejma czarna Pani Liza Cz. z 1-wszego okienka na porębskiej poczcie
za to, że swoją niechęcią do pracy i klientów robi za "stracha porębskiej poczty"

Awatar użytkownika
Lucky Luck
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Lucky Luck » 04.06.2005, 00:06

Jak każdy to każdy ja też oddam swoj głos w tym plebistycie, więc tak :

1- miejsce dla "zawsze uśmiechniętej" pani z okienka pocztowego pani L. Cz 100 batów :D :D :D za to że na samą myśl o niej robi mi się słabo.
2- miejsce dla pani ekspedientki sklepu spożywczego na ul. Mickiewicza, za jej "piękny duży NOS (chyba wiecie o kogo chodzi!!) 100 batów
3-miejsce oczywiscie dla pani Zofii z pokoju nr 2 w UM (biedna pani nigdy nie ma czasu) 100 batów
...A może nasz świat jest piekłem jakies innej planety!!

Timmy
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Timmy » 04.06.2005, 00:08

no to ja też sobie walne z bata, a co

dla odmiany nie będzie to nikt z UM tylko przemiła i przeurocza pani z Poczty, z pierwszego okienka od wejścia, inicjały bodajże E.C.

Pozdrawiam

PREZES
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: PREZES » 04.06.2005, 15:40

Ja też z miłą chęcią przyłożę z bata;-)

pierwszych 100 batów- otrzymuje..... Pani Zofia C. z Urzędu Miasta; za okazaną sympatię do ludzi;-). Kiedy jestem obsługiwany przez Panią Zofię, czuje sie jak "najmniejsze ogniwo w teorii Darwina";-)
Ciekawe czym kierował się stary burmistrz przyjmując Panią Zofię do pracy???

Następne 100 batów do podziału - dla "Pań" pracujących w księgowości i kasie naszego Urzędu Miasta. są tak zajęte czasem pracą, że trudno im zauważyć osobę, która weszła własnie do ich pokoju w celu załatwienia swojej sprawy.

Kolejne 100 batów dla Pani Cz. z pierwszego okienka naszej poczty.
Nominacja za kilkuletnią "kamienną twarz bez uśmiechu".

Wszystkich, których obdarowałem "przyłożeniem z bata" napewno zdają sobie sprawę dlaczego ich wymieniłem.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 04.06.2005, 16:29

Dziwne...nasz burmistrz jest ze wszystkich stron krytykowany a nikt nie wymierzył mu jeszcze bacika...hmmmm...
.
tak wiec mamy 2 liderów....
:arrow: pani ZOFIJA z pok.nr 2 u.m.( 600 batów)
:arrow: Pani Liza Cz. z 1-wszego okienka na porębskiej poczcie (400 batów)
dalej
:arrow: pan Dorobisz (200 batów)
:arrow: dla pani ekspedientki sklepu spożywczego na ul. Mickiewicza(100 batów)
:arrow: dla "Pań" pracujących w księgowości i kasie naszego Urzędu Miasta( 100 batów)
:arrow: dyrekcja MOK-u (100 batów) ode mnie za zapewnienie wielu rozrywek, obsługe biblioteki i organizacje życia kulturalno - rozywkowego w naszym miescie

P.S mam nadzieje ze dobrze to zliczyłem :wink:
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 04.06.2005, 19:23

oczywiście nie byłbym sobą gdybym się nie przyłączył do tak świetnego i prestiżowego plebiscytu...

oczywiście pani Zofija jest bezkonkurencyjna bijąc wszystkich na głowę i również ode mnie otrzymuje całe 100 batów...
(w przypływie wyrozumiałości mogę jej odjąć jednego bata tłumacząc jej zachowanie niezwykle stresującymi studiami w pewnej wyższej szkole...)

a na drugim i nie mniej zaszczytnym miejscu plasują się ex-equo:pan radny Dorobisz i jakże by inaczej jak zawsze uśmiechnięta i serdeczna pani Eliza z okienka numer 1...(50 batów)

żeby przypadkiem ktoś sobie nie pomyślał że się nie znam na matematyce trzecie miejsce i zaledwie 25 batów otrzymuje super chamski i niezwykle zarozumiały viceprezes naszego ukochanego klubu (czyt.MKS) czyli pan Nowak...

a za jakiś czas kolejne nominacje...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

trevor
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: trevor » 05.06.2005, 21:43

Ja mam swojego idola a raczej idolke w spółdzielni.

200 batów i łamanie kołem dla Pani co siedzi w sekretariacie koło wejścia do prezesa (po lewej stronie).

Za piastowanie stanowiska przez zasiedzenie. Za to z jaką gracją pałaszowała puszkę śledzi w oleju podczas rozmowy ze mna.

Oeen
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Oeen » 06.06.2005, 20:06

do twórcy tego plebistytu, mam pytanie czy to poloega tylko na dawaniu batow czy tez mozemy kogoś nagrodzic. Nie bardzo rozumiem, proszę mi to wyjasnic. Bo mam swoj typ na najlepszego pracownika UM. A co do batów to mam jeszcze jedną kandydaturę. 100 batów dla Pani z pokoju ner 1 UM- za niekompetencję, brak znajomości przepisóqw, nieumiejętność r ozwiązywania problemów miasta i ich zupełna nieznajomość i ignorancję.A gdybyście nie wiedzieli o kogo chodzi to jest to pani Izabela G.

LOLA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: LOLA » 06.06.2005, 22:24

100 batów ode mnie za wiecznie "czerwoną twarz" dla Pana Ryszarda S.

qwadrat
Nowicjusz

Post autor: qwadrat » 07.06.2005, 12:24

NOWA NOMINACJA - GRUPOWA

Początkowym założeniem było "nagradzanie BATEM". Kandydowały osoby mające bezpośredni kontakt z nami, ciemnymi petentami. Nic nie szkodzi aby w tym miejscu kogoś nagrodzić (śmiało to można rozwijać). Nic nie stoi także na przeszkodzie aby przywalić grupowo.

za co i komu?

Jest grupa osób, która aktualną swoją pozycję zawdzięcza swym wyborcom. Jest to bardzo, okazuje się, ciekawa GRUPA.
Dietki, dietki, dietki. Oczywiście należą się im jak najbardziej. Tylko za co??? Chodzi o to, że jeśli tęgie głowy nie wymyślą, nie zdołają czegoś ustalic na jednej sesji to zwołują sobie następną, i następną, i następną. Mała PARANOJA. Im mniej produktywne działanie tym więcej DIETY. A miasto jak wygląda, jak funkcjonuje - czytelniku zaobserwuj sam.

Gwoli ścisłości - NOMINACJA GRUPOWA przyznana jest dla RADY MIASTA

*przyznana jest dla całej grupy, gdyż taką stanowi, chociaż być może znajdują się tam jakieś "czarne owce" i ten BACIOR w dupsko je przebudzi

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 07.06.2005, 14:36

proponuje aby kazda osoba przyznająca swoje BATY sumowała juz istniejące a jezeli bedzie to nowa osoba niech poprostu ja dopisze...
bedzie nam łatwiej obserwowac przebieg rywalizacji a tym samym wszystko bedzie bardziej czytelne i przejrzyste...a wiec ja zaczne podsumowanie i mam nadzieje ze poprzecie mój pomysł...
wiec do dzieła...

:arrow: pani ZOFIJA z pok.nr 2 u.m.( 700 batów)
:arrow: Pani Liza Cz. z 1-wszego okienka na porębskiej poczcie (450 batów)
dalej
:arrow: pan Dorobisz (250 batów)
:arrow: Pani co siedzi w sekretariacie koło wejścia do prezesa(200 batów)
:arrow: dla pani ekspedientki sklepu spożywczego na ul. Mickiewicza(100 batów)
:arrow: dla "Pań" pracujących w księgowości i kasie naszego Urzędu Miasta( 100 batów)
:arrow: dyrekcja MOK-u (100 batów)
:arrow: Pani Izabela G z pokoju ner 1 UM(100 batów)
:arrow: dla Pana Ryszarda S.(100 batów)
:arrow: dla RADY MIASTA (100 batów)
:arrow: viceprezes naszego ukochanego klubu (czyt.MKS) czyli pan Nowak... (25 batów)
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

LOLA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: LOLA » 07.06.2005, 16:57

myśle że ocena grupowa jest oceną niesprawiedliwą. W radzie miasta jest chyba 15 radnych, jedni mogą twierdzić że ta czy inna osoba nie pracuje sumiennie, a z kolei inna wywiązuje się ze swoich obowiązków. Każdy na stronie um może sprawdzić jakich mamy radnych (na wypadek jakby nie wiedział) i wtedy wydawać jakiekolwiek opinie. Każdy pracuje na swój wizerunek osobno i tak powinien byc oceniany.

ODPOWIEDZ