aż strach się bać

Rozmowy bez konieczności trzymania się tematu
gosposia
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: 30.11.2015, 21:35

aż strach się bać

Post autor: gosposia » 03.06.2016, 12:38

W tym tygodniu podczas festiwalu Schlossgrabenfest w niemieckim Darmstadt doszło do kolejnego przypadku zbiorowego molestowania kobiet przez (jak pisze policja) "mężczyzn o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej". Czy jesteśmy nadal bezpieczne? Zawsze w takich sytuacjach mówi się ze dziewczyny zaczepiały, że zachowywały się wyzywająco, że prowokowały tych biednych mężczyzn. Pewnie niedługo każą nam chodzić w burkach i zakażą prowadzenia samochodów w imię poprawności politycznej...
Pikanterii dodaje fakt z Danii gdzie dziewczyna, która broniła się przed gwałtem została za to ukarana! Stało się to w dzielnicy gdzie od dawna dochodziło do gwałtów. Dziewczyna która tam mieszkała kupiła sobie gaz pieprzowy by się bronić. Taki gaz jest w Danii zabroniony więc policja skupiła się na ukaraniu dziewczyny zamiast ścigać napastnika.
Na szczęście w Polsce możemy jeszcze używać w celu samoobrony gazu pieprzowego, paralizatora, czy pałki teleskopowej. Zastanawiam się jaki gaz wybrać [http://www.bron.pl/bron-bez-zezwolenia/gazy-pieprzowe] . Podobno najlepsze są takie które w sposób trwały (przez kilka dni nie do zmycia) pozostawiają czerwoną farbą na napastniku. Takie coś z pewnością ułatwia późniejszą identyfikację.

ODPOWIEDZ