'Masa' Burmistrzem Miasta Poręba

Rozmowy bez konieczności trzymania się tematu
Awatar użytkownika
Piotr Lato
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Kontakt:

Post autor: Piotr Lato » 22.03.2007, 18:23

Kolejny post potwierdził moje zdanie o Tobie, a co do odbytu to pewnie z kumplem posprawdzaliscie juz głębokosc swoich.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 26.03.2007, 22:30

To co zrobił ze swoim życiem to jego sprawa. Nie na miejscu jest teraz z naśmiewanie sie z niego. To był człowiek.

Cóż życie zgotowało mu taki los. Trudno. Niewiadomo czy tylko on sobie jest temu winien. W końcu miał rodzine. Niewiadomo jak mu się układało.

Szkoda że wszyscy go pamiętają jak chodził po Porębie i kulał.

ja go pamiętam jako człowieka który był inny, tylkonie będę zabierał głsu bo każdemu może życie różnie potyczyć.

Pozatym Panie Admistratorze może ten temat według mnie trzeba zamknąć. Nie ma sensu pisać o człowieku który nas już opuścił.

Chyba że innym osobom sprawia przyjemność nabijanie się z innych osób które nas opuściły.

Pozatym mógł Pan na to wpaść sam. Ten temat powinien byc zamnknięty.

Jeżeli nie mam racji proszę o ostrzeżenie.

Panie spiderman Man to ty o nim mało wiedziałeś. Ja go nigdy nie będę oceniał za OSTATNIE DWA LATA ŻYCIA bo nie znaczy o człowieku. Ale najwidoczniej jeteś tak płytkim człowiekiem. Tylko uważaj na siebie.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 27.03.2007, 11:14

Nie zamierzam zamykać tego tematu. Jeśli ktoś chce tu zabrać głos to proszę bardzo - tylko autor będzię odpowiedzialny i to co napisze będzie świadczyło o nim. Nie będę nikomu utrudniał wypowiedzenia się w tym temacie dopóki przestrzega regulaminu.

Pan Spider-Man dostał już bana za tekst w tym temacie więc nie przeczyta tego co do niego piszecie. Szkoda klawiatury...
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Giba
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Giba » 29.03.2007, 15:25

A ja tu sie nie zgodze z Mattem co do tego bana....w koncu pisał w temacie "rozmowy niekontrolowane" :arrow: sam dział-temat mowi sam za siebie"niekontrolowane" to jak to w koncu jest :?: wiec chyba mial prawo pisac co chcial jak to Matt napisał "tylko autor będzię odpowiedzialny i to co napisze będzie świadczyło o nim" wiec to chyba jego sprawa co pisał... Pozdro
WsPoMnIeNiA To NaJwAżNiEjSzE Co NaM PoZoStAjE, ZaPaMiĘtUjEmY Te NaJbArDzIeJ WzRuSzAjĄcE, PłYnĄcE Z GłĘbI SeRcA, ZaPiSaNe Do KoŃcA ŻyCiA...WsPoMnIeNiA

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 29.03.2007, 16:19

Tego posta za który dostał bana już dawno nie ma. To, że jest to dział 'Rozmowy niekontrolowane' to nie znaczy, że można łamać regulamin! W żadnym dziale nie będę tolerował wyzywania się od pedałów :/ Spider-Man dobrze wiedział co za to grozi - wyleciał na własne życzenie. Następnym razem w takich sprawach pisz na PW a nie na forum.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Giba
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Giba » 30.03.2007, 15:49

Bede pisał na forum w koncu temat "rozmowy niekontrolowane" :lol: :D
WsPoMnIeNiA To NaJwAżNiEjSzE Co NaM PoZoStAjE, ZaPaMiĘtUjEmY Te NaJbArDzIeJ WzRuSzAjĄcE, PłYnĄcE Z GłĘbI SeRcA, ZaPiSaNe Do KoŃcA ŻyCiA...WsPoMnIeNiA

pol
Nowicjusz

Post autor: pol » 02.04.2007, 16:57

No wlasnie co to jest rozmowy "prawie niekatrolowane" czy "rozmowy niekatrolowane" jesli chodzi o te drugie to ktos tu powinien sobie sam bana strzelic a nie w wolnej strefie katrolowac :evil:

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 02.04.2007, 17:08

Zrozum, że jest jeszcze coś takiego jak Regulamin Forum i obowiązuje we wszystkich działach. Dopóki jest przestrzegany to się nie wtrącamy. Jeszcze raz przypomnę - nazwa "Rozmowy niekontrolowane" oznacza tylko, że jeśli dyskusja w tym dziale odbiegnie od rozpoczętego tematu to nie będziemy interweniować. Można też zakładać nowe tematy niepasujące do reszty forum.

Jestem pewien, że gdyby to Ciebie tu ktoś zaczął wyzywać to prosiłbyś o usunięcie takiego tekstu albo zaczęłaby się jakaś bezsensowna walka na wyzwiska itp. Od takich rzeczy są czaty albo GG ;)

ODPOWIEDZ