Czy odbierasz telefony z numerem zastrzeżonym

Rozmowy bez konieczności trzymania się tematu

Odbieram
1
4%
Nie odbieram
16
70%
Czasem odbieram
6
26%

Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
Henryk Mościbrodzki
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: Henryk Mościbrodzki » 12.02.2011, 21:58

Nie mam nic przeciw przywilejowi blokowania prezentacji numeru, tylko ten który blokuje prezentację numeru, niech pamięta, że ja mam przywilej nieodbierania takiego połączenia.
Jak z tego widać, na takiej operacji traci blokujący, bo nigdzie się nie dodzwoni, gdy zablokuje prezentację swojego numeru. Po prostu blokowanie numeru jest zwykła dziecinadą, która - jak każda inna moda - szybko przeminie. :D

Nikt nikomu nie odmawia prawa do blokowania prezentacji swojego numeru, ale taka osoba może spodziewać się że inne osoby mogą blokować połączenia przychodzące z numerów zastrzeżonych. ;)

Blokowanie połączeń przychodzących z numerów zastrzeżonych. Użytkownik, który nie życzy sobie odbierać telefonów z numerów z ukrytą prezentacją numeru może podjąć decyzję o tym, czy odbierać takie połączenia.

* Aktywując usługę blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych nie będziesz odbierał połączeń z numerów, które mają ukrytą swoją prezentację.
* Każde połączenie przychodzące, które nie zostanie zaprezentowane własnym numerem, z powodu ukrycia numeru, nie zostanie zrealizowane, a Ty nie będziesz o tym informowany.
* Dzwoniący usłyszą bezpłatny komunikat informujący o przyczynie niezrealizowania połączenia. W celu zrealizowania połączenia dzwoniący powinien włączyć prezentacje numeru i zadzwonić ponownie.

andrety
Nowicjusz

Re: Czy odbierasz telefony z numerem zastrzeżonym

Post autor: andrety » 04.11.2011, 09:01

ja odbieram kazde polaczenie, nr. zastrzezony rowniez, nie odbieraja tylko Ci co maja cos za uszami, albo dlugi i teraz sie boja odebrac tela.TYLE

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 04.11.2011, 09:28

andrety pisze:ja odbieram kazde polaczenie, nr. zastrzezony rowniez, nie odbieraja tylko Ci co maja cos za uszami, albo dlugi i teraz sie boja odebrac tela.TYLE
:lol: :lol:
Jak ja lubię takie generalizowanie. Przeciw monitoringowi tylko złodzieje, przeciw Straży Miejskiej bandyci, zastrzeżonych nie odbierają ludzie z długami itd. Niektórzy jak widać od razu wszystko wiedzą. Szkoda, że ta ich wiedza z rzeczywistością ma niewiele wspólnego.
No, ale wracając do tematu. Kiedyś odbierałem, obecnie już nie. Operator sieci, w której mam telefon dzwoni z jakimiś bzdurnymi reklamo-konkursami, zawsze z zastrzeżonego. Więc obecnie olewam. Tym bardziej, że jeszcze mi się nie zdarzyło aby poważna firma lub kurierzy etc. mieli zastrzeżone numery. Za to niektóre osoby prywatne tak. No cóż :)
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Blachu
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Blachu » 04.11.2011, 11:03

Nie odbieram z reguły zastrzeżonych, no chyba ze wiem kto może zadzwonić bo czekam na tel. od tej osoby i wiem, ze ma zastrzeżony. Kiedyś odbierałem ale mnóstwo połączeń z tymi numerami to w moim przypadku operator który próbuje mi wcisnąć darmowe minuty których jużnie potrzebuję albo inne oferty z jakimiś pierdołami których też nie chcę. W dodatku raz trafiła mi się bardzo upierdliwa baba, która po prostu nie chciała się odczepić i próbowała mi wcisnąć jakąś kolekcję kart do zabawy dla dziecka, więc musiałem sam zakończyć tę rozmowę. Ten telefon utwierdził mnie w przekonaniu że nie chcę odbierać takich połączeń.

Mrkrzys32
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Mrkrzys32 » 04.11.2011, 15:47

Nie odbieram zastrzeżonych.Albo mi chca wcisnąć kartę kredytową,albo jakieś maszynki do golenia wykonane w kosmicznej technologi. Wkurza mnie to że oni słyszą nie,drugi raz nie,a i tak dzwonią.

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 06.11.2011, 20:33

Ja również nie odbieram z reguły albo jest to operator sieci który po raz enty próbuje mi wcisnąć nową taryfę albo bank oferujący kartę albo kredyt.
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 07.11.2011, 15:59

myśle że ktoś dzwoniąc z zastrzeżonego robi to bo ma coś do ukrycia w wielu wypadkach tożsamość, więc nie ma w tym nic złego że się nie odbiera takich telefonów.

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 07.11.2011, 21:52

ja zawsze odbieram. Mam już tak zrąbany telefon, że to nie robi różnicy- odbiorę czy nie- tak czy siak się nie dogadamy. :oops:
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

ODPOWIEDZ