Usługa wymiany drzwi z ulotki

Rozmowy bez konieczności trzymania się tematu
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Usługa wymiany drzwi z ulotki

Post autor: Matt » 11.03.2010, 11:31

Zapewne wielu z Was co jakiś czas dostaje w blokach ulotki z reklamą możliwości wymiany drzwi wejściowych na nowe. Cena drzwi z montażem przeważnie oscyluje w okolicy 800zł (+materiały) więc nie jest to dużo pod warunkiem, że jest to profesjonalna robota. I dlatego postanowiłem założyć ten temat. Zastanawiam się nad taką wymianą i chciałbym wiedzieć czy ktoś z Was lub Waszych znajomych skorzystał już takiej usługi? Macie jakieś info na ten temat?
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Vinc
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: Usługa wymiany drzwi z ulotki

Post autor: Vinc » 11.03.2010, 20:57

Wiesz Matt jak to jest... czasami nie stać nas na tanie rzeczy ;)
Osobiście wolałem zapłacić więcej przy wymianie i mieć drzwi markowe, natomiast oglądałem takie drzwi u znajomych i nie jestem nimi zachwycony... no ale z drugiej strony trudno za taką cenę stawiać wielkie wymagania.

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Avalon » 11.03.2010, 23:36

Te drzwi które mają na ulotkach to tylko tam ładnie wyglądają. Sąsiad założył drzwi z takiej firmy i powiem szczerze, że nawet 300 zł. bym za nie nie dał. Najlepiej zorientuj się na żywo jak jakie drzwi wyglądają, potem popatrz na cenę i w ostateczności poszukaj wśród znajomych kogoś kto je Ci wprawi.
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 12.03.2010, 07:39

Dzięki za odpowiedzi. A więc ustaliliśmy jedno - same drzwi za 800zł są marnej jakości. A co z montażem? Czy robotę chociaż wykonali jak należy? :) Bo wiem, że w ofercie mają też i inne modele drzwi, nawet do 1500zł.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Avalon
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Avalon » 12.03.2010, 09:11

Jak się sprawują drzwi to ciężko mi powiedzieć, bo ich nie używam, a z samego sporadycznego patrzenia nic nie wynika. Mogę Ci powiedzieć, że ja bym się kłócił gdyby mi tak zrobili, m.in. przy podłodze od korytarza jest zdarty lakier + bardzo wysoki próg - co źle wygląda.
Na początku była cisza, a wokół niej ciemność
Potem mrok przeszył okrzyk światła i powstał chaos
Gdy wypalił się jego ból, powstał Świat ...
MattRix

ODPOWIEDZ