Co Cię wkurza, drażni, czego nie tolerujesz lub nie lubisz

Rozmowy bez konieczności trzymania się tematu
Awatar użytkownika
Blue79
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Blue79 » 11.10.2005, 22:50

Ja nie lubie jak ktoś włązi notorycznie w dupe nauczycielom, poprostu to mnie wqrwia :twisted: :twisted: :twisted:
"Życie nie składa się z oddychania, tylko z chwil, które zapierają dech w piersi."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cukiereczek_x
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: cukiereczek_x » 12.10.2005, 14:33

A ja strasznie nie lubie jak ktoś wpieprza się w moje życie, stara się na siłe coś zmieniać we mnie zmieniać, mówi jaka jestem chociaż wogóle mnie nia zna :?
Nie pójde do nieba, bo... mam lęk wysokości

Awatar użytkownika
Flap
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Flap » 22.10.2005, 14:56

No to mnie to ostatnio zaczeli wkurzac sędziowie :D i ich zabwne teksty i minuty kary za pierdoly chociazby "prosze zejsc za linie i pozadnie sie ubrac" albo "5 min kary" na to zawodnik "no ide" a sedzia " no to jeszcze drugie 5 i nauczysz sie nie dogadywac" no i tak niektorzy panowie sedziowie w wieku 50 lat sobie sedziuja i nie pie....olą sie z niczym - oooj nerwica czasem jest na boisku
Takich 3 jak nas 2 nie ma ANI JEDNEGO =]

uHaHanY
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: uHaHanY » 22.10.2005, 16:42

A mnie wkurza Korek :evil: i teledyski z crazy frogiem...zaje***bym ta zabe :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Flap
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Flap » 23.10.2005, 20:20

tak tak tak uhahany ma racje to tez jest tak wqr.....ce ta latajaca, plywajaca zaba ze jak widze ten teledysk to bym tivikiem rzucil za okno :evil:

human
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: human » 25.10.2005, 20:27

Mnie wqrwia szkoła i moje stopnie ze sa takiego niskiego poziomu
*****Be quiet...Don't ask*****

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 25.10.2005, 20:55

to sie nie wkqrwiaj tylko wez za nauke...
a tak apropo to to co mnie wkurwia troche sie z tym łaczy bo mnie ostatnio wkurwiają niektore posty forumowiczów a własciwie nie same posty a błedy ortograficzne i stylistyczne jakie są popełniane...
no sorry ale jak mi ktos nie potrafi napisac trzeci (pisze czeci) to niech lepiej wpisze cyfre(3)..
do jakis drobnych literówek sie nie czepiam bo wiadomo ze sie zdazaja...
co was ucza w tych szkolach...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

uHaHanY
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: uHaHanY » 25.10.2005, 21:20

Domyslam sie o ktorego posta chodzi...rzeczywiscie porazka :? Masz prawo sie o to denerwowac bo jak ja czytam takie posty to tez mi cisnienie rosnie...
Bez komentarza :? :?

Awatar użytkownika
Flap
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Flap » 25.10.2005, 21:55

W sumie to prawda z tymi bledami, ale niektorzy pisza np. bez ł, ą, ż, itp tak jak ja, bo tak sie szybciej troszke pisze i przyzwyczajenie z gg :? a co do samych bledow ortograficznych nie wliczajac ł, ą, ż, itp to tez mysle ze to poraRZka :lol:

FliP
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: FliP » 25.10.2005, 22:17

A mnie wkurwia jak ktos mysli i uwaza sie za najlepszego w cos a wcale tak nie jest
ŻyCie JeSt ZbYt kRóTkIe bY mIeĆ CzAs nA zMaRtWiEnIa!

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 26.10.2005, 19:43

Flap pisze: ale niektorzy pisza np. bez ł, ą, ż, itp tak jak ja, bo tak sie szybciej troszke pisze i przyzwyczajenie z gg
w necie tego nie zalicza sie do bledów...wiec jak ktos zamiast ł pisze l czy zamiast ś -s to mnie nie drażni...ale reszta..ehhh...szkoda słów...trzeba z tym walczyc...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Wilku
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Wilku » 26.10.2005, 20:41

Bede szczery niewiem moze dostane za to bana moze nie wurzaja mnie administratorzy tym ze niektóre posty usówaja.Bo skoro to jest forum to każdemu wolno pisac co chce a oni wprowadzają jakies ograniczenia :evil:
Stara Szkoła Nie Pamiętasz Tych Czasów-Reprezentuje Siebie -Nie Wywołuj WILKA z Lasu

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 26.10.2005, 21:29

Wilku pisze:Bede szczery niewiem moze dostane za to bana moze nie wurzaja mnie administratorzy tym ze niektóre posty usówaja.Bo skoro to jest forum to każdemu wolno pisac co chce a oni wprowadzają jakies ograniczenia :evil:
Sorry ale jest coś takiego jak regulamin forum, który należy przestrzegać. Usuwamy tylko posty niezgodne z przepisami. Jak się coś nie podoba to do widzenia. :idea:

Mnie wk*wiają ludzie, którzy nie potrafią przestrzegać prostych zasad. :x :x :x
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 26.10.2005, 21:41

a nie wkurza cie to ze kodeks drogowy zabrania ci jazdy pod prąd...
a nie wkurza cie to ze kodeks karny zabrania ci popełniac czyny zabronione(upppss termin prawniczy)
a nie wkurza cie to ze 10 przykazan bozych zakazuje ci krasc, zabijac, cudzołozyc...
a nie wkurza cie to ze zewszad obowiazuja jakies przepisy ktorych musisz przestrzegac...
zastanow sie..przeciez zyjemy w takim swiecie ze muszą obowiazywac reguły...a my chcac nie chcac musimy je przestrzegac..a z forum masz taki plus ze jak cie wkurzamy to wchodz tylko po to by poczytac a nie pisac...lub co POLECAM pisz zgodnie z regulaminem,swoimi przekonaniami,prawdą, a nikt nie usunie ci posta....
pozdrawiam..

luzia
Nowicjusz

Post autor: luzia » 23.01.2006, 14:39

Njabardziej mnie wkurza ludzka głupota i niemożność zrozumienia pewnych ważnych rzeczy; oprócz tego ludzie którzy podcinają innym skrzydła.
Bardzo fajny temacik, dopiero teraz go zauważyłam :D

ODPOWIEDZ