Temat o basenie, siatkówce i nie tylko

Rozmowy bez konieczności trzymania się tematu
NieMowZle
Nowicjusz

Temat o basenie, siatkówce i nie tylko

Post autor: NieMowZle » 24.07.2009, 12:58

To jest mój drugi nick, bo poprzedni został zablokowany za posiadanie innego zdania niż Pan administrator Matt. Chciałe się podzielić kilkoma sprawami:
1) Wczoraj nie mogłem się nadziwić dlaczego, to woda z basenu jest wypuszczana. Obronę tych, którzy za to odpowiadają (będę pisał z pewną tajemniczością, bo nie wiem kto tym teraz zarządza, czy miasto czy może jakaś osoba prywatna) wziął administator tego forum. Argumenty miał następujące: brudna woda, że trzeba się pokazać przed ludźmi, którzy przyjdą na GP siatkarek na MOSiRze. Otórz co zaobserwowałem, woda i tak czysta nie może być, bo basen nie został umyty przed napełnieniem, oczywiście został napełniony tylko do połowy (pierwsza rzecz którą chciał się Pan admin pochwalić w imieniu miasta).
2) Po drugie nie było przed kim się chwalić, bo grało 6 osób na 3 boisikach, w tym 3 mężczyzn (przypominam GP kobiet w siatkówce). Ot wieka imreza. No cóż może następnych dniach będzie więcej osób. Na dowód tego zamieszczę kilka linków do zdjęć jakie zrobiłem z tej imrezy (24.07.09, godz. ok. 11.00):
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Martin
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Re: Temat o basenie, siatkówce i nie tylko

Post autor: Martin » 24.07.2009, 13:52

Basen był myty w poniedziałek.

Zablokowany