PUSTKI-czyżby z powodu szkoły

Rozmowy bez konieczności trzymania się tematu
agnieszka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

PUSTKI-czyżby z powodu szkoły

Post autor: agnieszka » 03.09.2004, 09:43

Fakt że ja też nie często tu zaglądam i nie często się odzywam (ale to z innych powodów) ale ostatnio tu jakoś cicho. Czyżby dla wielu forumowiczów rozpoczęłasię szkoła :?:
Ja na szczęście mam jeszcze niecały miesiąc wakacji.Trochę luziku, ale i tak już się martwię co będzie od pażdziernika.Kucie od zjazdu do zjazdu.
Napiszcie co robicie , czy się uczycie,praujecie ,czy nic nie robicie.
Może ktoś uzna że jestem wścibska, ale co tam.
Ja studiuję zaocznie , dopiero drugi rok, a już chciałabym skończyć. Nigdy nie lubiłam się uczyć ale jakoś dobrze mi szło.I tylko czekam na zakoń zenie studiów. A to dopiero za cztery lata :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 03.09.2004, 10:54

Cisza na forum zaczęła się jeszcze przed rokiem szkolnym więc to nie to. Może to dlatego, że tak na prawdę dyskutowali tylko nieliczni z dwudziestu kilku zarejestrowanych osób i poprostu się trochę wypalili :wink:

Jeśli chodzi o szkołę (lub pracę) to mi to na szczęście nie grozi. :D
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 03.09.2004, 13:01

Matt pisze:tak na prawdę dyskutowali tylko nieliczni z dwudziestu kilku zarejestrowanych osób i poprostu się trochę wypalili :wink:
no wlaśnie..szkoła nie ma tu nic do rzeczy..poprostu moim zdaniem te kilka osób piszących i dyskutujących wyczerpało tematy...ale to tylko chwilowy przestój..pewnie niedługo pojawi się coś nowego i znowu rozpoczniemy burzliwe dyskusje..

a co do nauki też studiuje...mam dużo wolnego czasu a w między czasie szukam pracy..niestety ciężko o nią...ale mam nadzieje że już niedlugo coś znajdę...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 04.09.2004, 13:30

a ja pracuję i się uczę i jeżdżę na mecze naszej sbornej i jestem najlepszy w piciu browara. nawet lepszy od BrowarMan'a

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 05.09.2004, 12:29

Sztetke pisze: jestem najlepszy w piciu browara nawet lepszy od BrowarMan'a
no to sie zgadza....ale ja ostro ćwicze... :wink: :wink:
i może kiedyś bede tak mocny jak ty..a na razie..hmmm...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 01.11.2004, 19:25

Nie tak dawno tez byl chwilowy przestoj...najwidoczniej tak musi byc od czasu do czasu aby kazdy zdazyl naladowac swoje akumulatory.. :wink: :wink:

Ja tez czasami czytam tematy i nie wiem jak sie do nich zabrac..ale to mija szybko ... :) :)

Acemean
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Acemean » 01.11.2004, 21:56

Mała ilść osób na forum spowodowane jest tym że nie każdy zna adres internetowy strony poręby,a jak ktoś juz zna to nie wchodzi na forum bo go najwidoczniej to nie interesuje,Być może jest zbyt mało załozonych tematów kto wie :!: :!: :!:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 01.11.2004, 23:55

Tematow wcale nie jest za malo, ajak ktos chce to zawsze moze zalozyc taki ktory bedzie mu dopowiadac... :!: :!:

Awatar użytkownika
Westwood
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Westwood » 06.09.2005, 16:03

Przydało by sie więcej tych tematów i więcej może nie koniecznie tylko żeby ludzie zaczeli pisać cos ciekawego jestem juz uzytkownikiem troche czasu tylko z koniecznych potrzeb mam nowe konto i pamietam te stare dobre czasy jak w każdy temat w jaki wchodziłem to nie wiedziałem od czego zacząć pisać a teraz to w ciągu całej doby przybędzie ze 20 nowych postów jak dzisiaj :(
F1_Fan

Awatar użytkownika
Piotr Lato
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Kontakt:

Post autor: Piotr Lato » 07.09.2005, 09:12

Praca, jeszcze teraz w weekendy dojdzie mi szkoła eh...szkoda gadac.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 07.09.2005, 16:41

ostatnio znow zaczelo pisac pare osob ;) wchodze i pisze mi ze jest np 20 nieprzeczytanych postow! To calkiem niezle ;) Dobrze jest! Ja mialem swoje forum to przez dlugi czas malo osob sie rejestrowalo a pozniej jak zaczelo pisac z 30 uzytkownikow padł mi serwer :( ehh pech to pech ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
pisi
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: pisi » 07.09.2005, 17:00

ZiGi pisze:ostatnio znow zaczelo pisac pare osob ;) wchodze i pisze mi ze jest np 20 nieprzeczytanych postow! To calkiem niezle ;)
Moze dla tego ze rok szkolny sie zaczal i duzo osob w szkole kozysta z internetu. Dobrze bo forum sie bedzie rozwijalo i wzbogacalo o ciekawe tematy :P
"Mówić można z każdym. Rozmawiać z mało kim."

ODPOWIEDZ