Sex, miłość, związki...

Czyli rozmowy o wyższych stanach świadomości ;)
Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Sex, miłość, związki...

Post autor: BrowarMan » 16.08.2004, 22:27

jak to mówią temat TABU...zobaczymy czy tak jest naprawde.. :lol: :lol:
założyłem ten temacik bo w dziale o piffku świadomie bądż nie ten temat się przewinął... :lol: :lol:

tak więc zapraszam...i czekam na wpisy...(chyba z resztą nie tylko ja).. :lol: .. :?: :?:

chyba w dobrym dziale to umieściłem bo to też pewnego rodzaju używka..
Ostatnio zmieniony 22.08.2004, 23:52 przez BrowarMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.08.2004, 23:46

No i super :!: Takiego tematu brakowało na naszym forum. To trochę przerażające ze sex zalicza się często do tematów tabu no ale cóż... co kraj to obyczaj :wink: I w 100% zgadzam się z BrowarMan'em co do umiejscowienia tego tematu.. sex to używka. Wiele ludzi przyznaje się nawet do uzależnienia od seksu :lol: ...ale bywają gorsze nałogi :wink: Na początek zapraszam do działu Humor. Znajdziesz tam odnośnik do innego forum gdzie także podjęto ten sam temat pod nazwą "Rozmowy o seksie na poważnie":

:arrow: http://poreba.mroque.boo.pl/forum/viewtopic.php?t=99 - polecam - ubaw po pachy :P :P :P
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 17.08.2004, 15:19

widze że ten temat nikogo nie rusza... :lol: :lol: dziwne..myślałem że bedzie bardziej oblegany..może to dlatego że nik nie chce zacząć,,więc może ja zarzuce temacik.. :lol: :lol: ktoś musi być pierwszy...zaczne od kawału...a mianowicie......

facet nad jeziorkiem...opala się, wędkuje...
...nagle branie...złota rybka!
facet spojrzał...mała jakaś! i ...sru ją do wody!
rybka z wody wkurzona:
-co ty! a życzenia! nie chcesz mieć najlepszej fury w okolicy???
-MAM!
-a nie chcesz największej chaty w okolicy???
-NIE! TEŻ MAM!
-te...facet a jak u ciebie z seksem???
-SPOKO 2-3 razy W TYGODNIU...
-a widzisz! nie chcesz 2-3 razy dziennie??????
-RYBKO...NIE CHCĘ...KSIęDZU NIE WYPADA

sex a kościół..jak sądzicie czy sex przed ślubem to grzech...czy księża mają prawo nam tego zabraniać...nie wspomne już o ich upodobaniach..bo o tym to prawie codziennie się slyszy... :!: :?: :!:

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI... :wink: :wink:
Ostatnio zmieniony 17.08.2004, 15:32 przez BrowarMan, łącznie zmieniany 2 razy.
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 17.08.2004, 15:29

Czy ktoś zna różnice pomiedzy sexem w dużym mieście a w małym mieście... :?: :?:

oto co mnie przychodzi do glowy...

w większym mieście jest większy wybór partnerek ale co nie znaczy ze w mniejszym mieście nie możesz znaleź tej odpowiedniej.!!!

sex w małym miescie hmm wszyscy o nim wiedzą i wszystkich on interesuje
w duym miescie chyba nikogo nie interesuje kogo sypiasz, no chyba ze współmałżonka

w malym miescie w godzine po seksie kazdy wie kto z kim i jak bylo...

a w Porębie jak jest... :?: :?: :!:

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 17.08.2004, 17:44

BrowarMan pisze:sex a kościół..jak sądzicie czy sex przed ślubem to grzech...czy księża mają prawo nam tego zabraniać...nie wspomne już o ich upodobaniach..bo o tym to prawie codziennie się slyszy...
uuu.. temat rzeka :wink: jestem ateistą i jestem przeciwny całemu klerowi i wszystkiemu co z klerem związane :twisted: :!: Sex przed ślubem to wg. mnie obowiązek.. no bo jak można kupić samochód bez jazdy próbnej :wink:

Jeśli chodzi o sex+kościół ... hmm.. jestem za zniesieniem tego pseudo celibatu.. niechaj się skończą te ich underground'owe związki bo to się aż śmieszne robi :D Odrazu przychodzi mi na myśl hasło "będę księdzem, jak mój ojciec" :wink:

Inna sprawa jeśli chodzi o pedofilów marki MEN IN BLACK, którzy też zaczynają pojawiać się jak grzyby po deszczu :evil: to jest jak plaga :!: ci 'ludzie' są chorzy i ich trzeba leczyć a nie zamykać na kilka miechów tak jak ostatnio zdajsie w Austrii:!: :evil:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 19.08.2004, 14:52

BrowarMan pisze:Czy ktoś zna różnice pomiedzy sexem w dużym mieście a w małym mieście... :?: :?:
W dużym mieście ten temat na forum byłby oblegany.. a tu :? Boicie się czegoś? :wink: Wyraźcie swoje poglądy na powyższe tematy :D :D Jestem pewien, że macie coś do powiedzenia :wink:

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 19.08.2004, 14:58

Ta ja się boję Matki Bożej ZAWSZE!!! DZIEWICY!!!! :D
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 19.08.2004, 15:01

Zadnych granic-zaspiewalby Wisniewski :lol:
Przeciez na wsiach nie ma zacofania sprzed wielu lat,biorac na przyklad pod uwage te porady dla kobiet ze wsi :wink:

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 19.08.2004, 16:05

ten temat tu nie chwyci raczej...a dlaczego :?: :?: ...przeanalizujmy to...
jak już wcześniej pisaliśmy to w Porębie nie widać wogole dziewczyn...

a skoro tu nie ma żadnych panienek a tylko goście to wniosek jest prosty...

w Porębie nie ma jak zdobyć doświadczenia i dlatego nikt nic na ten temat nie pisze bo zapewne nie wie o czym...

a jeżeli ktoś ma doświadczenie to na 90% musi być homoseksualistą... :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 19.08.2004, 16:43

"Zaraz, zaraz! Nie róbce z nas pederastów!!" :D
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 19.08.2004, 17:55

nie robimy... to tylko taka mała teoria :wink: :wink:

na rozruszanie tematu...ehhh to chyba przez ten upał mi sie pier...oli...

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 19.08.2004, 20:03

Problem tego wątku polega na tym, że nikt nie sformułował tu jasnych założeń, tudzież pytań lub listy omawianych zagadnień. Pytania nt. seksu w mieście i na wsi też są bardzo ogólnikowe. Jak wszyscy wiemy i co nie raz zostału już powiedziane seks istnieje wszędzie nawet na głębokiej wiosce (patrz poradnik dla kobiet ze wsi rok 66) więc ten temat mamy nie jako wyczerpany. Oczywiście można porozmawiać o ilości dostępnych partnerek/rów.
Co do tematyki kościelnej to jako ateista uważam, że seks przed małużeństwem to nic złego. Wychodzi tu na wierzch dośc skostniała definicja małużeństwa i jego sztywe formy (oczywiście w wydaniu kościelnym). Dziś tylko tyle bo zmęczony słońcem jestem, ale jak będę miał trochę czasu to napiszę coś więcej.
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 19.08.2004, 23:26

ja zarzuciłem temacik ogólnie...możemy podyskutować na konkretne tematy tylko ktoś musi rozpocząć..ja zarzuciłem ogólnie..jak ktos ma jakiskonkretny to niech daje..czekam...

Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 20.08.2004, 11:39

ja mysle(ha ha ha-mysle mimo ze jestem blondi) :wink: :wink: ze to bardzo trafny temat o seksie przed zawarciem malzenstwa. :lol: Trzeba sprawdzic sie przed jako kochankowie bo sex to jedna z wazniejszych kwestii w malzenstwie..a jesli chodzi o kosciol to ja pomijam jego zasady.A ksieza to co?Dlaczego maja przyciemniane szyby w samochodzie itd?Kazdy czlowiek ma potrzeby a to co oni glosza to jedna wielka bzdura :? .Oszukuja samych siebie.Nie wierze w ich abstynencje a juz na pewno w ascetyzm ktorego u nich zupelnie nie widac..

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 20.08.2004, 14:59

czytalem ostatni artykuł..zamieszczam poniżej fragmenty..czekam na wasze opinie...

Nawet drapiąc swojego mężczyznę po plecach możesz zostać zaklasyfikowana jako... sadystka. A jeśli lubisz, kiedy on robi ci „malinki” na szyi lub lekko gryzie, to znak, że niewiele brakuje ci do masochistki.

Upodobanie do pikantnych historyjek to skatofilia. Ale pod tą nazwę podciągnąć można także sekstelefony (słynne linie 0–700...), wideotelefony czy rozmowy o seksie przez Internet.Pasjonatów froteryzmu najczęściej można spotkać w autobusach i tramwajach. W tłoku wybierają sobie kobietę (bo to przypadłość typowo męska) i ocierają się o jej pośladki. Kiedy zdenerwowana pasażerka zwraca uwagę, wówczas najczęściej stara się jej wmówić, że nic takiego nie miało miejsca.

Równie nieprzyjemny może być voyeryzm, czyli podglądactwo. – Skłonności tego typu utrwalają się najczęściej w bardzo młodym wieku i znów przede wszystkim u chłopców – dodaje seksuolog. – Zaczyna się, od podglądania, które potem, w połączeniu z masturbacją, przeradza się w nawyk i jedyny sposób do osiągnięcia seksualnej satysfakcji.

Najpopularniejszą parafilią jest ekshibicjonizm. To także męska rzecz. U kobiet zdarza się bardzo rzadko.

Najwięcej ekshibicjonistów jest w Katowicach w okolicach Doliny Trzech Stawów – twierdzi Michał Gałęziowski, komendant katowickiej Straży Miejskiej.Wielu „striptizerów” można też zobaczyć w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Najczęściej obnażają się przy bramie zoo.W liczbach

9,3

godzin w życiu przeciętnego mężczyzny to czysty orgazm, podczas gdy kobiety mają szansę na zaledwie 1,4 godziny orgazmu

12,6

sekund trwa przeciętny męski orgazm

Od 7

do... rekordowych 107 sekund – tyle może zająć kobiecie przeżywanie orgazmu

7 proc.

proc. populacji ludzkiej to ekshibicjoniści, przede wszystkim jest to męska przypadłość

13,7 proc.

badanych ostatnio Polaków stosuje jako metodę antykoncepcyjną stosunek przerywany

ODPOWIEDZ