Te zgubne narkotyki

Czyli rozmowy o wyższych stanach świadomości ;)
Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 16.12.2005, 15:49

A najgorsze jest to ze zazwyczaj na samej trawce sie nie konczy. Potem zaczynaja sie twardsze narkotyki i czlowiek coraz bardziej sie pograza...
Obrazek

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 16.12.2005, 18:03

KARAMBA pisze:Policja powinna dozorować mieszkania, sprawdzać małe grupki stojące po póxnych godzinach w klatkach schodowych.
i co jeszcze...moze niedługo kazdemu z nas powinni zakladac podsłuchy albo powinnismy nosic kamerki zeby Policja słyszała nasze kazde słowo i widziała co robimy...a poaza tym przeciez jest prokurator ktory w uzasadnionch przypadkach wydaje nakaz przeszukania....chyba ze "dozorować" to znaczy cos innego..ale nie mam pojecia co...
...Karamba ty chyba ksiedzem jestes...moralizujesz tu, nic ci sie nie podoba, wszystko ci przeszkadza..(dlaczego ty sie jeszcze nie wyprowadziłes z tak zepsutego, zacpanego, zapijaczonego i pełnego złodzieji i dilerów miasteczka :!: :!: )
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

porębianin111
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: porębianin111 » 16.12.2005, 21:54

Panie Karamba każdy ma swój rozum i każdy robi że swoim życiem co chce. Jeżeli toś ma ochotę ćpać to napewno to zrobi pomimo twojego postu, jeżeli ma na to ochotę niech to robi szybciej zakończy żywot na tym świecie jego sprawa. Co do spożywania alkoholu ja raczej nie uważam że to jest coś zŁego (oczywiście nie mówię tutaj o spożywaniu codziennie) co do palenia też kto ma to ochotę to niech sobie pali.

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 18.12.2005, 21:18

Karamba powiedz ale tylko tak uczciwie czy naprawdę jesteś taki nie za bardzo normalny czy tylko tak udajesz???
przecież każdy to wie i jest udowodnione naukowo że alkohol w odpowiednich ilościach pomaga a nie szkodzi(wódka i wino na krążenie a piwo na nerki) czyżby więc każdy kto ma problemy z serduszkiem i na jego rozruszanie potrzebuje lampeczki wina był alkoholikiem????
jakby to powiedział jeden z satyryków "odpowiedzi proszę nie przesyłać poczta i bez tego ma od cholery roboty!!!"
do nieczytania...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 21.12.2005, 18:03

Sztetke pisze:Karamba powiedz ale tylko tak uczciwie czy naprawdę jesteś taki nie za bardzo normalny czy tylko tak udajesz???
Zas zaczynasz?O co ci chodzi.Czepiasz sie kazdego wraz z tym drugim porębianinem. Czepiam sie was? CO ja nie moge sie wypowiedziec? Uwazam ze używki są złe i nie narzucajcie mi swego zdania. Pamietajcie ze kultura człowieka tkwi w niezwracaniu innym ludziom uwagi.Widocznie wam jej brak.
Karamba - tylko szczerość

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 21.12.2005, 19:56

Karambo mój drogi jesli nie masz pojęcia o co mi chodzi to przytocz cytatem dalszą część mojej wypowiedzi a później w jakikolwiek w miarę sensowny sposób na nią dopowiedz a przyrzekam że już nigdy nie skomentuę żadnego twojego posta...jeśli nie podołasz tak prostemu wyzwaniu no to cóż...ty będziesz pisał, a ja który mam do tego pełne prawo albo się bedę z tobą zgadzał albo nie...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 10.01.2006, 15:14

ehh ja na szczęście jestem w tych sprawach totalnym laikiem i takim pozostane . Ale inni powinni sie leczyć i to na serio.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

SilentBob
Nowicjusz

Post autor: SilentBob » 07.04.2007, 22:11

:o juz niedługo narkotyki bedą dostarczane przez listonoszów w naszym mieście :lol:

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 07.04.2007, 22:33

Nie wiem czy tego juz nie bylo ale zapytam... Czy trawke (maryche) uwazacie za narkotyk? Większość ludzi twierdzi ze to tylko nic nie znaczaca uzywka ale bardzo wielu, ze najzwyklejszy narkotyk...
Obrazek

SilentBob
Nowicjusz

Post autor: SilentBob » 07.04.2007, 22:42

8) dla mnie ganja to nic tylko ziołolecznictwo :lol: pomaga ludziom chorym na anoreksje :P

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 08.04.2007, 15:31

Oczywiscie ze ganja nie jest narkotykiem indianie palilia ja setki lat wczesnij i zyli w holandi jest ona legalna w normalnych ilosciach jest lecznicza

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 07.05.2007, 23:07

Znalazłem na patrz.pl krótki amatorski film o narkomanie, który warto zobaczyć - choćby jako przestrogę:
:arrow: http://nektar.bogow.patrz.pl
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Piotr Lato
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Kontakt:

Post autor: Piotr Lato » 08.05.2007, 08:55

Zobaczcie jak ludzie sie zmieniają po "kuracji" narkotykowej.Również można potraktowac to jak przestroge.
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,5 ... przed_i_po
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 10.05.2007, 23:44

Piotr Lato pisze:Zobaczcie jak ludzie sie zmieniają po "kuracji" narkotykowej.Również można potraktowac to jak przestroge.
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,5 ... przed_i_po
niewyspanie, pryszcze i brak fryzjera, brrrrrrrr..... :?

Takie obrazy jak we wcześniejszych postach raczej średnio przemawiają do rozsądku bo trudno młodemu człowiekowi utożsamić się z narkomanem który dłuższy czas bierze w żyłę i wygląda jak wrak. Jednak całe zło dzieje się dużo szybciej. Weźmiesz- i cała gospodarka serotoniną więc spojrzenie na świat ci się pochrzani... możesz obudzić się będąc kim innym. Na pewno mniej szczęśliwym. Nie warto.
Jeśli chodzi o filmy potuszające tą tematykę to BARDZO polecam "Requiem dla snu". Jeśli ktoś nie widział, to niech koniecznie obejrzy!
Ostatnio zmieniony 11.05.2007, 19:13 przez erni, łącznie zmieniany 1 raz.
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

Bilet
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Bilet » 09.05.2008, 16:17

Ostatnio policja sie wzieła ostro za Porębe i dragi w porębie co mi sie bardzo podoba Bardzo często widze jak jeżdza z psem po Porębie
,,sens jakiegoś epizodu nie tkwił w środku jak pestka,lecz otaczał z zewnątrz opowiesc,która rzucała nań światło
-jak blask oświetla opary-
na wzór mglistych aureoli,widzialnych czasem przy widmowym oświetleniu księżyca"...

ODPOWIEDZ