Te zgubne narkotyki

Czyli rozmowy o wyższych stanach świadomości ;)
Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 21.12.2004, 20:24

nie macie pojecia o tym szczeniaki to nie wpowiadajcie sie.wszystko dla wszystkich to prawda co mowia w eterze kto chce to bierze kto nie chce nie bierze.ja nikogo nie oczerniam i nie namawiam ale sam lubie cos zarzucic na polyk ale wy nie zrozumicie ha ha ha wasze zdrowie
Polecam 2KG gwoździ i młotkiem w łeb jak nie pomoże to do lekarza specjalisty.
Alkochol jest o wiele bardziej zgubny jesli chodzi o dzialanie na organizm ludzki a jednak jest sprzedawany poniewaz jest gleboko zakorzeniony w naszek kulturze i niemozliwe byloby jego zlikidowanie(prochibicja w latach 20 u usa).Tak samo jest z ganja juz sie tego niezatrzyma ,to naturalny rozwuj wypadkow,niekture kraje juz to zrozumialy i czerpia z tego korzysci.
Ganja jest tak samo szkodliwa jak fajki. Palenie prowadzi do raka płuc, jamy ustnej itd. Podczas badań w USA wykazano, że u "pokolenia hippisów" lat 60-70 nastąpił znaczny wzrost zachorowań na raka.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

KRASNAL
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: KRASNAL » 23.12.2004, 20:11

Cpt mam pytanie.Dlaczego jestes taki przeciwny?Probowales czegos?Moze ogladasz programy typu-Pod napieciem i na podstawie tego czerpiesz swoja wiedze na ten temat.Wszystko dla ludzi, ale z umiarem nawet witamina C mozna przedawkowac.Albo boisz sie uzaleznienia bo jestes slaby psychicznie? :shock: mysle ze powinienes troszke wyluzowac a jak nie potrafisz to spal lufe z chlopakami to cie odprezy :lol:
Kurwa w mundurze to moj najwiekszy wrog

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 23.12.2004, 23:37

Nigdzie nie pisałem, że jestem przeciwny. Zajrzyj na pierwszą stronę tego tematu tam jest mój post. Więc nie widzę sensu tego wszystkiego powtarzać :wink:. Nie rozumiem tylko dla czego mam wyluzować?? To, że napisałem o szkodliwości marihuany nie świadczy chyba o tym, że jestem spięty albo coś.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 01.02.2005, 23:43

Proszę bardzo. Ministerstwo Zdrowia za legalizacją :)
Marihuana bez groźby więzienia?

"Rzeczpospolita": Za posiadanie niewielkiej porcji narkotyków nie będzie kary - taka zmianę w ustawie antynarkotykowej proponuje Ministerstwo Zdrowia.

W najbliższych dniach rozpocznie się publiczna debata na ten temat - zapowiada "Rzeczpospolita".

Ministerstwo Zdrowia chce zrezygnować z karania za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków "na własny użytek". Posiadanie środków odurzających byłoby nadal zabronione, ale w razie złamania zakazu nie groziłyby żadne sankcje. Policja zwraca jednak uwagę, że dilerzy narkotyków na ogół mają przy sobie jedną, dwie "działki" i w tej sytuacji wykpią się przed odpowiedzialnością.

Opozycja jest pomysłem resortu oburzona. - Sytuacja w służbie zdrowia jest dramatyczna, a Ministerstwo Zdrowia wymyśla kolejne tematy zastępcze: zapłodnienie in vitro, karanie za narkotyki. - mówi Elżbieta Radziszewska z Platformy Obywatelskiej. Dyskutujemy o związkach homoseksualnych i aborcji, zamiast o zadłużeniu szpitali.

Przed wprowadzeniem karalności za posiadanie narkotyków policja odnotowywała 19,6 tys. "przestępstw narkotykowych" rocznie. Po zmianach ustawy ich liczba z roku na rok wzrosła o połowę. W 2003 roku policjanci mówili już o ponad 47 tysiącach przestępstw dokonanych pod wpływem środków odurzających.

źródło: onet.pl, PAP, JP (2005-02-01)
Ostatnio zmieniony 18.10.2005, 13:19 przez Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

porebski konfident
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

miejsce dla nas albo dla was

Post autor: porebski konfident » 19.03.2005, 12:38

cponow w porebie mnostwo ale ciekawe czy jeszcze ktos z poreby sprzedaje po zeszlorocznej wpadce naszych kolegow i ciekaw jestem czy jest w naszej wsi jakies miejsce gdzie mozna sie spotkac i pojarac wspolnie albo draga sobie zazyc

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 19.03.2005, 14:58

wydaje mi sie ze jest...jak w kazdym miescie...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

porebski konfident
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

hej cpuny

Post autor: porebski konfident » 19.03.2005, 18:26

tylko cieka we gdzie

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 08.04.2005, 23:18

A mnie tam nie ciekawi gdzie bo nie zamierzam cpac :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 18.10.2005, 13:18

Temat przymarł więc czas na taką małą ciekawostkę pt. "Co w trawie piszczy" :wink:
Bogate żniwa

Policjanci z Posterunku w Ogrodzieńcu zlikwidowali plantację marihuany, którą na jednej z posesji prowadził 23 letni mieszkaniec tego miasta. W trakcie czynności zabezpieczono 453 krzewy marihuany, z których można uzyskać ok. 226,5 kg suszu o rynkowej wartości ok 1130000 zł i 119 sadzonek tej rośliny z których w przyszłości można by uzyskać ok. 60 kg suszu o wartości 300 tys. zł.

<center>Obrazek Obrazek</center>
W chwili obecnej przedsiębiorczy plantator przebywa w policyjnym areszcie i odpowiadać będzie z art. 49 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomani i grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2. Skonfiskowane konopie ostatecznie zostaną zniszczone.

źródło: KPP w Zawierciu
Kto by pomyślał. Ciekawe jak dużo tego typu plantacji znajduje się w naszym powiecie.
Ostatnio zmieniony 18.10.2005, 16:33 przez Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Blue79
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Blue79 » 18.10.2005, 15:01

ooooo dużo tego znaleźli Yellow_Colorz_PDT_01 oby wiecej takich akcji :!: :!: :!: :!: narkotyki to samo zło nic dobrego nie dają!!
"Życie nie składa się z oddychania, tylko z chwil, które zapierają dech w piersi."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

<Gohan>
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: <Gohan> » 18.10.2005, 15:49

Hehe ciekawe kto i gdzie wychodowal takie cos hmm no ale coz dobrze ze to wszystko zgarneli
ChOĆ.ŻYc!e.c!ąŻy.a.pSyCh!kA S!AdA.N!E.MoGę.s!ę.pOdDać! tO~MoJa~zAsAdA!

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 18.10.2005, 18:55

Matt pisze:Ciekawe jak dużo tego typu plantacji znajduje się w naszym powiecie.
ojjjjjj...podejrzewam ze kilka jest....szkoda tylko ze....
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

KARAMBA
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: KARAMBA » 16.12.2005, 06:13

Już mam dość tych porębskich kryjących się dilerów trawy. Ludzie czy wy nie wiecie ze sobie szkodzicie?Policja powinna dozorować mieszkania, sprawdzać małe grupki stojące po póxnych godzinach w klatkach schodowych. Te małe grupy moga być pierwszym znakiem dla policji że coś śmierdzi. Uważam że w naszym mieście dużo jest osób które biorą tylko starannie sie kryją a naiwni rodzice nic nie widzą. Uważam że sobie szkodzicie ale to wasza sprawa takjak alkohol dla osób pijących czy papierosy. Najlepiej nie ulegać używkom. Zastanówcie się nad tym.
Karamba - tylko szczerość

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 16.12.2005, 07:13

Tak zgadzam sie policja powinna wziasc sie do roboty. Niewiem czy to jest az tak rozpowszechnione ale wiem jedno - narkotyki zdobyc bardzo latwo. Gorzej pozniej ich sie pozbyc z naszego zycia ;) I taka mala historyjka. Ogladalem kiedys rozmowy w toku gdzie bylo o narkomanach z bogatych rodzin. Jeden gosciu cpal od jakichs 5 lat i co roku wydawal jakies 15 tys na amfe :o Brał w bardzo duzych dawkach bo bylo go stac a rodzina sie nie skapla do puki mu sie nic nie stalo
Obrazek

Awatar użytkownika
Blue79
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Blue79 » 16.12.2005, 13:18

Teraz bardzo jest łatwo kupić np. trawke, każdy może kupić sobie i chyba wszyscy wiedzą że to szkodzi. Z czasem każdy co bierze lub pali skapnie sie że to go przerasta.
"Życie nie składa się z oddychania, tylko z chwil, które zapierają dech w piersi."
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ