Te zgubne narkotyki

Czyli rozmowy o wyższych stanach świadomości ;)
agnieszka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: agnieszka » 23.08.2004, 10:35

Wiem że świata nie zmienię ale wkurza mnie całe to cholerstwo. Na każdym kroku spotyka się coś o marihuanie ( o jej cudownym dziaŁaniu). A moja rodzinaprawie nie zostałaprzez to zniszczona-żądziło zakłamanie,totalna olewka domu rodzinnego Więc wy możecie mieć na ten temat zdanie jakie chcecie ale ja nie zmienię.
A co do moichdzieci to wiem że nie będę mogła ich w 100% ochronić ale postaram się jak tylko będę mogła.(nie zamknę ich przed światem). :cry:

Awatar użytkownika
Ted Kaczynski
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Ted Kaczynski » 03.12.2004, 17:28

A ja jestem ZA legalizacją marihuany :twisted: :twisted: :!: :!: Od tego jeszcze nikt nigdy nie umarł 8) 8) 8)
"Jak masz srake to składaj papier na cztery" Adam Mickiewicz
"Nie bądź rasistą - zabij wszystkich"

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 05.12.2004, 17:13

No stwierdzenie, ze nikt nie umarl od marihuany jest raczej malo trafne. Wielu juz odeszlo z tego swiata przez przedawkowanie ganji. Wyobrazacie sobie co zaczelo by sie dziac jesli byla by legalna i powszechnie dostepna :shock: KATASTROFA nasz narod juz pograzylby sie totalnie w paranoii!
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

Awatar użytkownika
Ted Kaczynski
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Ted Kaczynski » 05.12.2004, 17:47

No właśnie nikt od tego nie umarł. Sam zobacz :arrow: TUTAJ

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 05.12.2004, 18:11

Z tych danych wynika, ze oficjalnie nikt nie umarl bezposrednio od przedawkowania marihuany, jednak rzeczywistosc jest troche inna, co prawda nie mozna jej porownywac do twardych narkotyow, ale zgony po niej mialy miejsce. :(
Z drugiej strony moze wplywac posrednio na smierc tzn. czesto zaczyna sie swoja historie z narkotykami(smiertelna historie) wlasnie od naszej niegroznej trawki :twisted:

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 05.12.2004, 18:13

HAHAHA dobre!! Cymbalista AFAIR żeby umirzeć z przedawkowania Marihuany trzeba wypalić 7kg tego "towaru"( tego nie jestem pewien bo nie pamiętam już). Co do skutków śmiertelnych to pojawią się one później bo marihuana ma wpływ na zwiększenie się możliwości zachorowania na raka (ktrani, gardła, płuc).
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Ted Kaczynski
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Ted Kaczynski » 05.12.2004, 18:19

Cymbalista: Chodzi mi o to, że w tych porównaniach marihuana wychodzi na najłagodniejszą ze wszystkich używek. Dlaczego więc nie jest legalna? Od alkoholu ludzie umierają "bezpośrednio" jeśli tak chcesz to nazywać - i jakoś nikt nie zamierza ograniczać jego sprzedaży :?

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 05.12.2004, 18:32

Zapalenie ostrego skuna wymieszanego z jakimis gownianymi dodatkami chemicznymi moze cie zabic!!! Wy chyba skupiliscie sie jedynie na naturze, a o naturze nie ma co gadac bo to chlam!
Piszecie, ze jest taka zdrowa i nic nam po niej nie grozi a jednak cos w tym musi byc, ze jest nielegalna.

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 06.12.2004, 10:44

Proszę wskaż gdzie napisałem, że taka zdrowa?? Do tej pory nie są w pełni zbadane skutki zażywania marihuany. Dlaczego zakazana? Pewnie dla tego, że np. w przeciwieństwie do alkoholu nie była znana w europie i tak rozpowszechniona. Oczywiście są to moje domysły i łapy sobie za to uciąć nie dam :)

P.S Oczywiście nie należy zapominać o tym, że marihuana szkodzi tak samo jak fajki (mówię tu o naturze). Bo te skuny to pewnie jeszcze gorzej.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

LOLA
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: LOLA » 17.12.2004, 19:46

przeraża mnie obecna sytuacja jeśli chodzi o narkotyki.jest tego coraz więcej i coraz więcej ludzi po nie sięga.próbuje sobie przypomnieć czy kilka lat temu kiedy często jeździłam na dyskoteki było tylu naćpanych gówniarzy co teraz.ale jakoś nie przypominam sobie żeby w ogóle istniał problem narkotyków.jednym słowem jest coraz gorzej!!!kiedyś byłam za legalizacją marihuany bo wszystko jest dla ludzi ale z umiarem.niestety nasze społeczeństwo nie potrafi stosować używek z umiarem.już sobie wyobrażam co by się działo.poza tym ta dzisiejsza marihuana to jakieś paskudztwo nasączone chemikaliami.dlatego
ZAMIAST ĆPAĆ WCINAJ NAĆ!!!!! :D

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 18.12.2004, 17:34

LOLA pisze:ZAMIAST ĆPAĆ WCINAJ NAĆ!!!!! :D
To moglo by byc calkiem niezle haslo antynarkotykowe, jakby je rozpowszechnic :lol:
Narkotyki rzeczywiscie sa ogromnym problemem w obecnych czasach, z kazdym rokiem jest ich coraz wiecej i sa coraz bardziej popularne. Najgorsze jest to, ze coraz czesciej siegaja po nie szczeniaki chodzace do gimnazjum, poprzeczka zazywajacych stale sie obniza i niedlugo chyba dragi wejda nawet do przedszkola :roll: Kto jest madry nie bierze tego typu wspomagaczy. Jesli ktos lubi sobie od czasu do czasu cos zapodac, ma na to pieniadze i wie kiedy powiedziec stop, nie jest od razu cpunem. Gorzej jest z tymi, ktorzy wpadna w bledne kolo narkotykowego szalenstwa, tacy ludzie nie mysla logicznie i wg. mnie balansuja nad przepascia :evil:

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 18.12.2004, 19:15

Cymbalista pisze: i wie kiedy powiedziec stop, :
tylko ilu jest takkich którzy wiedzą kiedy powiedziec STOP :?: :?: ...bo ja myśle że jak ktos zaczyna ćpać to coraz bardziej mu sie to podoba..a co za tym idzie ćpa coraz wiecej i wiecej i zawsze twierdzi ze może w każdej chwili przestać...sam siebie oszukuje...na szczescie są tacy którzy z tego wychodzą choć jest ich bardzo malo....i nie chodzi mi tu o kogos kto od czasu do czasu zajara sobie ziolo..ale o kogos kto siega po troche twardsze narkotyki..typu amfa, lsd, czy słynne pixy...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

termit
Nowicjusz

Post autor: termit » 21.12.2004, 15:48

Dajcie spokuj,ganja powinna byc w 100% legalna.Ganja to spoku alkochol to szalenstwo.Ja jak sie upale jeszcze niegdy niezrobilem jakiejs glupoty wrecz przeciwnie wyostrzaja sie zmysly poprawia sie odczucie smaku wyobraznia pracuje ze zdwojona szybkoscia niemowiac juz o orgazmie ktory jest wyjebany w kosmos.Oglonie polecam :).A to ze moza sie uzaleznic od tego? owszem moze ale mozna sie rowniez uzaleznic od czekolady,hamburgerow czy pomaranczy .Alkochol jest o wiele bardziej zgubny jesli chodzi o dzialanie na organizm ludzki a jednak jest sprzedawany poniewaz jest gleboko zakorzeniony w naszek kulturze i niemozliwe byloby jego zlikidowanie(prochibicja w latach 20 u usa).Tak samo jest z ganja juz sie tego niezatrzyma ,to naturalny rozwuj wypadkow,niekture kraje juz to zrozumialy i czerpia z tego korzysci.

LE GA LI ZIT

JAH SAY FIGHT THE POWER MON !!!

KRASNAL
Nowicjusz
Kontakt:

narkotyki

Post autor: KRASNAL » 21.12.2004, 16:07

nie macie pojecia o tym szczeniaki to nie wpowiadajcie sie.wszystko dla wszystkich to prawda co mowia w eterze kto chce to bierze kto nie chce nie bierze.ja nikogo nie oczerniam i nie namawiam ale sam lubie cos zarzucic na polyk ale wy nie zrozumicie ha ha ha wasze zdrowie
Kurwa w mundurze to moj najwiekszy wrog

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Re: narkotyki

Post autor: BrowarMan » 21.12.2004, 18:12

KRASNAL pisze:nie macie pojecia o tym szczeniaki to nie wpowiadajcie sie
nie wiem kogo nazywasz szczeniakami ale sfolguj z takimi tekstami..
chcesz pal...ale uszanuj też że ktoś może mieć inne zdanie na ten temat..
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

ODPOWIEDZ