Piwo

Czyli rozmowy o wyższych stanach świadomości ;)
Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 16.08.2004, 19:55

No,ja jeszcze nie probowalam,wiec nie wiem jak to smakuje :wink: ...Ale Matt,byles swiadkiem? :shock:

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 16.08.2004, 19:57

brzoskwinka...polecam...fajnie jest tylko najpierw trzeba znależć dobre miejsce..jakieś ustronne.. :lol: :lol: :lol:

proponuje koło fontanny na przeciwko straży..lub boisko mks-u.. :lol: :lol: :lol:
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.08.2004, 19:58

Kurcze.. żałuję ale tego nie widziałem :x Za to słyszałem o tym już od wieeeelu osób :wink: Miałem właśnie wspomnieć o tych dzieciakach (widowni tego dziwnego hapeningu :wink: ) ale byłem pewien, że ktoś zrobi to za mnie :P
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.08.2004, 20:00

BrowarMan pisze:lub boisko mks-u.. :lol: :lol: :lol:
Tiaa, w czasie meczu jako atrakcja w przerwie.. coś na rozgrzanie trybun :D :D
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 16.08.2004, 20:19

No wiesz Brow...ja sie na to raczej nie pisze....za malo osob chodzi na mecze mks-u :lol: :lol: :wink: ...za skromna widownia :!: :wink: ...a tak powaznie to w Porebie sa bardziej ustronne miejsca niz boisko albo fontanna,np zeby bylo wszystkiego po trochu:woda,trawka,sianko,slonko,ludzie z pieskami spacerujacy,z wozkami tatusiowie i mamuski...to sie nazywa dyskrecja :wink: :wink: :wink: czyli porebskie stawy :D :D

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.08.2004, 20:37

brzoskwinka pisze:...ja sie na to raczej nie pisze....za malo osob chodzi na mecze mks-u :lol: :lol: :wink: ...za skromna widownia :!: :wink:
Uwierz mi brzoskwinko.. ludzie przyjdą, ..będą tłumy :) Grunt to dobry marketing :twisted: reklama czyni cuda.. wystarczy ogłoszenie na głównej stronie poręby (ja o to zadbam ;) ) powiedz tylko kiedy :)

Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 16.08.2004, 20:51

Matt,nie przeginaj :wink: Wiesz ze ja nie lubie zbytniego rozglosu i nie mam zamiaru w ten sposob sie lansowac :wink: :lol: Ten sex na łonie natury to bylby totalny niewypal...odpada....wygrala z nim dyskrecja..domek,lozeczko,w gre wchodza inne szalone tajemnicze miejsca :D :wink:

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.08.2004, 21:00

dobra.. spoko :D skończmy o sexie i wróćmy do PIWA :D

P.S.
O seksie piszemy tutaj :arrow: viewtopic.php?t=98

Awatar użytkownika
viggen
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: viggen » 24.09.2004, 17:43

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.
Oscar Wilde

Awatar użytkownika
gys0n
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: gys0n » 19.10.2004, 13:38

ŻYWIEC ponad życie...

wszystko inne jest NIEWAŻNE.... :P

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 20.10.2004, 11:33

Oglądalem wczoraj ciekawy program poświęcony Rosjanom i ich stosunkowi do alkoholu :lol: :lol:......i co sie ciekawego dowiedzialem...Rosja to najszybciej rozwijający się rynek piwny....piwo tam jest traktowane jako napój orzeżwiający... :lol: :lol: :lol: ciekawe czy u nas coś takiego ma szanse bycia...chcielibyście.. :?: :!: :?: juz nie goniliby "nas "za picie piwa pod sklepem :wink: :wink:

a druga rzecz jaka mnie zszokowała to to że w Rosji 0.7l wódki kosztuje prawie tyle samo co litrowa Coca-Cola...i żalą się Rosjanie jak tu nie pić..
gdyby u nas byly takie ceny to podejrzewam że połowa porębskich "smakoszy"szybko by się wykończyła...
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 20.10.2004, 12:08

BrowarMan pisze:...gdyby u nas byly takie ceny to podejrzewam że połowa porębskich "smakoszy"szybko by się wykończyła...
Przetrwają najsilniejsi :D

A na poważnie to u nas raczej nie przejdzie traktowanie piwa jako napój orzeźwiający... mamy słabsze głowy od Rosjan i dla nas to pozostanie napój alkoholowy, po którym jesteśmy zdolni do różnych czynów :wink: ...niektórym po prostu odbija :wink: (patrz: rozwalone kosze i latarnie :evil: )

agnieszka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: agnieszka » 20.10.2004, 17:25

Może wyda wam się to śmieszne ale ja nie lubię piwa.Po prostu mi nie smakuje. Za dużo goryczki jak dla mnie.A jeśli już to jak jest spotkanie ze znajomymi (nie zęsto ze względów takich co wiedzą niektórzy o mnie znają)ale tylko i wyłącznie Reds lub Gingers.Jedynie te piwka mi smakują. Ale nie cierpię z tego powodu.Za to bardzo lubię zapach piwa :roll: .I wiem jedno że nigdy nie będę alkoholiczką-gdzieś nie lubię tego. :twisted: Oczywiście nie mam uprzedzeń do ludzi którzy lubią kulturalnie sobie wypić. :)

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 05.11.2004, 21:35

TRUP pisze:. no ale powiedzcie przeciez wam tez nie raz sie filmik skrócił
pewnie że nie raz ..nawet kilka...rożne rzeczy robiło sie pod wpływem %%...to były czasy...jednych sie żałuje a inne do tej pory wspomina z uśmiechem na twarzy...

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 05.11.2004, 21:50

TRUP pisze:przewaznie to jest tak ze to kaca sie zaluje a impreze wspominala mile.
kac kacem..ja go zawsze zwalcvzam Alkasetzerem...i rzadko go mam ...akurat kaca nie żałuje.raczej swoich niektorych wybrykow..nie było ich dużo ale...

ODPOWIEDZ