Dwa Delfiny - badanie.

Kawały, dowcipy i inne rzeczy, które was śmieszą oraz umilają wolny czas
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Dwa Delfiny - badanie.

Post autor: Matt » 13.02.2005, 23:41

WAGA !!!! NAJPIERW PRZECZYTAJ!!!!
Nie wiadomo dokładnie jak to działa ale przeczytaj dokładnie instrukcję zanim zobaczysz zdjęcie.

Zdjęcie dołączone pokazuje 2 identyczne delfiny. Zdjęcie to zostało użyte podczas studiów nad poziomem stresu w Szpitalu Św. Marii. Popatrz na oba delfiny wyskakujące z wody.

Delfiny są identyczne. Podczas studiów nad poziomem stresu grupa naukowców odkryła że osoby, które są zestresowane znajdują różnice pomiędzy delfinami które są identyczne. Jeżeli znajdujesz dużo różnic pomiędzy delfinami oznacza to że jesteś bardzo zestresowany/na.

Popatrz na fotografie, jeśli znajdziesz więcej niż 2 różnice pomiędzy delfinami oznacza to że należą ci się długie wakacje.
:arrow: ZOBACZ DELFINY
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 14.02.2005, 12:09

Ratunku!!Znalazlam mnostwo roznic!!! oj.. przydadza mi sie bardzo dluuuugie wakacje... :roll: Matt!!Wpedziles mnie w zaklopotanie,obawiam sie ze nie jest ze mna najlepiej :wink:

pepe
Nowicjusz

Post autor: pepe » 14.02.2005, 14:59

a ja zadnej nie zauwazylem..jak dla mnie to rzeczywiscie sa identyczne..

ps. pozzdro dla bartosza_karwana ...moglbys go matt odblokowac..

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Cymbalista » 14.02.2005, 16:37

Jakie roznice :?:
Obydwa delfiny sa jak dwie krople wody :twisted:
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 14.02.2005, 16:40

Hehe ja tam wdziałem tylko jednego delfina, drugie to była chyba latająca krowa, ale nie jestem pewien......agghhhhh gdzie są moje pigulki.........dokrze mój mózg mnie boli...........
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 14.02.2005, 16:56

hahaha!!Latająca krowa!!Jaka krowa? :?: Żadnej krowy tam nie ma!! :wink: :wink: Są wprawdzie różnice,ale to juz przesada :D Cpt_Willard!No gdzie posiałeś te pigułki! :P :wink:

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 14.02.2005, 18:41

Matt??????? skąd wziołeś zdjęcie chomika mojej sąsiadki... to drugie to nie krowa tylko byk....echh widać że sie nie znacie. wniosek-oby wakacje nadeszły jak najszybciej.....

ODPOWIEDZ