Mixy Radia Maryja

Kawały, dowcipy i inne rzeczy, które was śmieszą oraz umilają wolny czas
Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Mixy Radia Maryja

Post autor: BrowarMan » 30.01.2005, 16:16

jeśli mozesz poczuć sie urażony lub twoje uczucia religijne obrażone to nie słuchaj
:arrow: gadulstwo
:arrow: józef
:arrow: noga
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 30.01.2005, 17:16

Hahahaha :D:D Zajebiste 8) Nie ma więcej? :twisted:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 30.01.2005, 17:48

Za niedługo zamieszcze cosik jeszcze :lol: :lol:
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: BrowarMan » 01.02.2005, 23:54

Kwiatki Ojca Rydzyka

Zasłyszane na antenie Radia Maryja:

ekspert RM: - Masoni są narzędziem szatana, a ich znakiem jest słońce. Zwróćcie uwagę, że ten znak starają się umieścić wszędzie. Na przykład w Polsacie się ono pojawia i na butelkach wody "Bonaqua", i jako logo partii Unia Wolności. Żebyśmy mieli kilkuset takich ojców Rydzyków w Polsce, to nie musielibyśmy się bać masonerii.
telefon do RM: - Postuluję wyrzucenie z nazwy telewizji Polsat liter: pol. Bo to nie polskie. I co wtedy zostanie? Sat zostanie. I jak dodamy do tego skrót od anteny, zobaczymy całą prawdę Sat-an!

ekspert na antenie RM: - Weźmy słowo "komputer". Wszystkie litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6. Co otrzymamy? Otrzymamy 666.A więc i komputer i Internet to narzędzia diabła.

telefon do RM: - Poszłam do księdza i żalę się, że już nie mam siły, bo piętnaście lat żyję pod jednym dachem z pijakiem,
a ksiądz westchnął i powiedział:
- Ty masz jednego pijaka, a ja mam ich całą parafię.

o. Rydzyk: - Polska stała się terenem misyjnym dla pogan. Ich wysłannikami są prostytutki przy drogach. Siać... trzeba siać, siać, siać...

telefon do RM: - Ja sobie taką modlitwę wymyśliłam sama. Mogę powiedzieć?
- Prosimy...
"Jak to dobrze, że jesteś, ojcze Rydzyku, jak to dobrze, że ciebie ta mama urodziła, niepokalana...

ekspert RM: - To tylko ateiści szukają wszędzie spisków, że wszędzie jest spisek, węszą, że wszystko przez ten spisek. A my, katolicy, wiemy, że to nieprawda. Wiemy, że jest tylko jeden spisek, na czele którego stoi szatan. I on upodobał sobie atak na Polskę, bo Polska jest monarchią, bo mamy swoją królową, bo oddaliśmy się w niewolę Matce Bożej.

ekspert RM: - Jest taka książka dla dzieci pod tytułem "Doktor Dolitle". To jest straszna książka i jeszcze na dodatek lektura. Ona równa zwierzęta z człowiekiem, czyli równa człowieka ze zwierzęciem. To jest doktryna masońska: świnia jest taka sama jak i ja.

o. Rydzyk: - Trzeba pić zioła, bo to nie chemia. Ale jak się je pije na przykład o północy, stojąc na jednej nodze, to już wtedy zaczynasię okultyzm i diabeł.

słuchacz RM: - Chciałem pozdrowić moją zmarłą siostrę. Żeby zawsze była zdrowa.

o. Rydzyk: - Popatrzcie na te kobiety na ulicach. Tak chodzą i się ubierają, jak gdyby były prostytutkami. Popatrzcie, ile mamy w Polsce prostytutek. Ulice pełne prostytutek... na każdym kroku...

ekspertka RM: - Telewizja i gry komputerowe mogą być przyczyną masturbacji,która będzie później przeszkadzała w tworzeniu więzi rodzinnych. Badania na całym świecie wskazują, że masturbacja jest główną przyczyną rozwodów na całym świecie.

rozmowa na antenie RM: - Tu Radio Maryja, katolicki głos w twoim domu. Słuchamy, kto się do nas dodzwonił?
- Tu... tu... Włodź...dź... dzi... mieeerz z No... oooo...weg...g...g... Sącz...cz...cza...
- O widzę, że z Panem sobie nie porozmawiamy...

modlitwy na antenie RM: - Słuchamy, Radio Maryja... w czyjej intencji modlitwa?
- Ja bym chciała się pomodlić za wszystkich oszustów, kłamców i złodziei... no i za ojca dyrektora oczywiście.

słuchaczka: - Pojechałam na pielgrzymkę na Węgry i widziałam, że księża, co byli z nami, kupowali w dużych ilościach winiaki...
o. Jacek: - Mówi pani nie na temat dzisiejszej katechezy

Autentyczne ogłoszenia parafialne
1. Cała wspólnota dziękuje chórowi młodzieżowemu który na okres wakacji zaprzestał swojej działalności.
2. Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystkie panie składać jajka w przedsionku.

3. W każda środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem.

4. Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszego kościoła i zaakceptował ten wybór. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego.

5. W niedzielę ksiądz rektor przewodniczył swej pożegnalnej mszy. Chór odśpiewał hymn "klaskajmy wszyscy w dłonie".

6. Na wspólnej wieczerzy było jak w niebie - brakowało wielu z tych, których się spodziewaliśmy.

7. Z tablicy ogłoszeń: "Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle? Przyjdź i posłuchaj naszego organisty".

8. Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbęda się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron.

9. W czwartek o 16.00 wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej.

10. W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa "Połóż mnie do łóżeczka" razem z wikarym.

11. W podziemiu panie zrzuciły wszelkiego rodzaju ubrania. Można je oglądać w każdy piatek po południu.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 02.02.2005, 00:12

Brak mi słów. Popłakałem się ze śmiechu :D
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 06.02.2005, 22:20

więcej z Radia M.:

o. Rydzyk: A ta prostytucja na drogach? Jakież to wstrętne. I popatrzcie, kto się koło tych narzędzi diabła zatrzymuje. Popatrzcie... góry mięsa z hormonami bo przecież nie ludzie. Trzeba siać, siać... tak, tak... zwierzęta z hormonami. A potem przychodzą z płaczem do księży.

o. Rydzyk: Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.

o. Rydzyk: Wykosztowaliście się na te kiełbasy, na te szynki na święta, a teraz co? Nawet na bilet nie macie, by pojechać do Częstochowy.

rozmowa na antenie RM: Ojcze Dyrektorze... mam nowotwora i to złośliwego.
To wszystko dla Boga, córko.

telefon do RM: Miałam do usunięcia ząb... i to mądrości. Bardzo się bałam i poszłam do kościoła, i modliłam się: Panie Jezu, co to będzie, co to będzie.... I taka myśl mi wtedy przyszła do głowy: to ja się boję o ból zęba, a przecież Jego na tym krzyżu bardziej bolało. No to zaczęłam się modlić i ofiarowałam Jezusowi ten ząb. Poszłam do dentystki, a Jezus mi to wynagrodził i wcale mnie nie bolało.

o. Rydzyk: Polska stała się terenem misyjnym dla pogan. Ich wysłannikami są prostytutki przy drogach. Siać... trzeba siać, siać, siać...

o. Rydzyk: Byłem kilka tygodni temu w Paryżu. Wyszedłem wieczorem szukać eucharystii. Patrzę, a tu wszyscy się bawią, cały Paryż się bawi. Muzyka, kawiarnie, tańce. No szatan, mówię wam, szatan.

słuchaczka RM: Pierwsze słowa, które usłyszałam na antenie Radia Maryja, to to, jak ojciec Tadeusz powiedział, że katolik to jest ciapa. Bardzo mnie to uderzyło i wtedy po raz pierwszy w życiu zaczęłam myśleć.

rozmowa na antenie RM: Niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewica. Czy będę na antenie?
Już pan jest na antenie.
A co mi ksiądz za pierdoły opowiada, kiedy mam włączone Radio Maryja i tam teraz słyszę ojca dyrektora!
Bo jeszcze fale radiowe do pana nie zdążyły dolecieć. I proszę się kulturalnie wysławiać.
Aha...

o. Rydzyk: Przyjeżdżają tu do Torunia ludzie i mówią: Jakie to sobie pałace budują księża. A to jest ich dziadostwo tych ludzi dziadostwo i mały mózg. Zacofanie!

o. Rydzyk: Mówią niektórzy, że Ojciec Święty jest konserwatystą. Pewno, że jest, bo na tych biwakach rozmaitych jadał konserwy, bo je lubi...

telefon do RM: Ja jestem już babką, mam 75 lat. Tyle lat żyłam z alkoholikiem już zaczynam płakać i urodziłam z tym alkoholikiem córkę, która wyszła za mąż też za alkoholika. Urodzili dziecko, też alkoholika...

rozmowa na antenie RM: Jak to jest, ojcze? Znajoma chodziła po domach i zbierała pieniądze na Radio Maryja i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma wstrząs mózgu i cała poraniona jest...
Może źle zbierała...

telefon do RM: Człowiek, który nie modli się i nie słucha Radia Maryja, jest jak to bydlę.

o. Rydzyk: Patrzę... leży na ziemi nieprzytomna staruszka. Podchodzę i pytam ją, co się stało? A ona: A co to pana obchodzi?

o. Rydzyk: Byłem kiedyśw Niemczech i patrzyłem na ich młodzież. I myślałem sobie... kiedyś to tu była wspaniała młodzież. A dziś w Polsce patrzę, a tu całują się na przystanku. I nie zwrócisz uwagi... bo jak zwrócisz, to by człowieka zabili.

"wydaje mi się, że nasz naród idąc na wybory stracił rozum, wypada tylko oczekiwać, kiedy jakaś kara boża spadnie na naszą biedną Polskę .... studenci z Gorzowa, trafnie i po imieniu nazwali rodaków, głosujących na Aleksandra Kwaśniewskiego - zdrajcami Polski".

"Słuchanie muzyki techno prowadzi do niekontrolowanego oddawania moczu"

"Sekty sprzedają się jak nowy rodzaj podpasek". dalej ksiądz wyjaśnił jak powstają odłamy chhrześcijaństwa : "ksiądz katolicki żeni się z siostrą katolicką i zakłada nowy odłam" następnie ponownie odwołał się do katolickiej równości : "jak sekta chrześcijańska wyświęca mężczyzn, to mogą to być święcenia ważne, a jak wyświęca kobiety, to oczywiście są to swięcenia nieważne"

inkwizycja zabroniła stosowania tortur.

"zawieranie małżeństw między osobami tej samej płci, narusza i profanuje (!!!) prawa tysięcy małżeństw zawartych zgodnie z prawem naturalnym"

"Satanizm = marksizm"

"tolerancja (niekatolicka) polega na równouprawnieniu homoseksualistów i innych zboczeńców"

"Nie może być tak, ze wychodzimy z kościoła i kupujemy Gazetę Wyborczą! Przecież mamy Nasz Dziennik i Niedzielę. Tylko z tych gazet mozemy się coś dowiedzieć".

"Radio Maryja jest apolityczne"

"Obowiązkiem obywatela jest obowiązek nieprzestrzegania takich praw cywilnych, które są niezgodne z prawami ewangelii."

"Musimy słuchać biskupów i Ojca Św. i pójść wszyscy do wyborów i wyrzucić to bydło"

"Na księży jest więcej ataków diabła niż na świeckich (...) atakują księży ze wszystkich stron"

Aby zachować czystość przedmałżeńską trzeba się modlić
Do zachowania czystości bardzo pomocny jest różaniec.

z zaleceń przedwyborczych : "Trzeba sprawdzić, czy kandydat na którego będę głosował stoi za obroną życia poczętego jak mur"

W audycji dla dzieci : "Św. Mikołaj był biskupem i rozdawał dzieciom prezenty"

"Polska jest rozkradana, siły liberalno-masońskie atakują"

"Mamy jeszcze jednego przyjaciela w Niebie (...) który będzie wspierał nas w niebie, tak jak wspierał Polskę za swego życia"

"Polskim prezydentem powinien być Polak i katolik, ja sobie nie wyobrażam Polski, żeby rządził nię nie-Polak".

"Katolik głosuje na katolika, mason na masona"

"Jak ten Kwaśniewski kłamie, jak on kłamie i ci jego.... ja patrzę tylko w TV i widzę jak oni kłamią. Oni nawet Ojcu Świętemu kłamią"

"U Rolling Stones są elementy satanistyczne"

"Muzyka techno, może doprowadzić do rozerwania serca"

"Każda rodzina musi być wielodzietna"

"Czy może być coś piękniejszego, jak rodzina na klęczkach przed Panem? (...) wspaniałe rodziny wielodzietne w których rodzą się powołania...."

"Zabijanie dzieci w łonie matki, zwiększa ryzyko raka piersi...."

Program dla młodziezy w Częstochowie....
"noc młodzież spełni na modlitwie, a na rano, o godz. 10 przewidziana jest msza...."

"jak ktos wątpi, ze Maryja została wzięta do Nieba z duszą i ciałem, jak ktoś wątpi w to co mywyjaśniliśmy, to odpadł od wiary i boga...."

Biskup kielecki Ryczan wezwał, by w modlitwach mówić Jezusowi, o dyskotekach, które odciągają młodych od kościołów, od wiary, są siedliskiem rozpusty

"kapłan ma obowiązek przypomnieć wiernym by głosowali na kandydatów, którzy opierają się na 10 przykazaniach"

"w ciągu ostatnich 20 lat w Polsce zbudowano ponad 2 tys, świątyń. To fenomen w skali swiatowej i powinniśmy być z tego dumni!"

ODPOWIEDZ