Rowni i rowniejsi ?

Sprawy techniczne związane z serwisem e-poreba.pl
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.11.2006, 11:09

Po kiego wała tu wchodzisz skoro uważasz, że jest inaczej? Jeśli masz mi coś do zarzucenia w tym temacie to napisz o co Ci chodzi.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Lord_GAPO
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Lord_GAPO » 16.11.2006, 11:13

dostałem ostrzezenie jedno potem drugie. i chciałbym wiedziec dlaczego?? przeciez staram sie tematu trzymac, nikogo nie obrazam itp. zatem co ja robie taiego strasznego ze zaraz z forum wylece??

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 16.11.2006, 11:16

Wszystko na temat ostrzeżeń masz tu viewtopic.php?t=727 Tam sprawdzisz za co je dostałeś. Jeśli masz dodatkowe pytania to pisz na PW.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Qrde
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Qrde » 16.11.2006, 16:57

Matt pisze:
Qrde pisze:erni, Twoje uwagi IMHO sa nietrafione. Dlaczego ? Ano dlatego ze to forum nie jest forum prywatnym. Jest to forum ogolnodostepne, na ktore nie trzeba extra zaproszen, czy tez super ukrytych loginow i hasel.
I tu się mylisz. To jest forum prywatne udostępniane tylko tym, którzy się zgadzają akceptować regulamin. Jest tam Art.23, który brzmi: Decyzje Administratorów i Moderatorów są ostateczne i nie podlegają dyskusji, jeżeli podejmowane są po wcześniejszym wspólnym ich ustaleniu w ich gronie. Więc ustaliliśmy z Moderatorem, że temat zamknięty. Dostałeś ostrzeżenie na 3 miechy i koniec! Albo to przeczekasz albo się pogrążysz.
Wszystko pieknie i ladnie Matt, z tym ze ja nie neguje absolutnie tego, iz forum zostalo zalozone przez Ciebie, ze ty utrzymujesz portal finansowo. To zupelnie naturalne. Ale. Ale jesli zalozyles je dla kazdego kto zechce sie tu zarejestrowac, stalo sie ono ogolnodostepne. To tylko tyle.
Regulamin oczywiscie istnieje (bo trzeba sie czegos trzymac) i rejestrujac sie tutaj, zgodzilem sie go przestrzegac.

Mnie chodzi o zupelnie prosta sprawe - za co dostalem ostrzezenie ? Moze jestem zbyt glupi, ale nie potraafie zrozumiec przeslanek kierujacych Toba lub moderatorem, a ktore spowodowaly udzielenie mi ostrzezenia.
Odpowiedzcie mi w koncu na pytania ktore zadaje od paru dni:
- ktore slowo/slowa jest obrazliwe ?
- kogo obrazilem ?

Skoro otrzymuje ostrzezenie za rzekome przewinienie, chcialbym, abyscie wskazali gdzie popelnilem blad. Nie chcialbym przeciez popelnic go ponownie.
Sztetke pisze:odnosząc się do punktu no.1 forumowicza Qrde uznaję że jest zupełnie pozbawiony sensu i dalsze dyskutowanie z Tymże wymienionym jest pozbawione sensu...Twoje argumenty są zbyt łatwe do zbicia...
Zeby dyskutowac nad sensem, trzeba go najpierw zrozumiec. Argumentow takze nie zdolasz zbic.

erni, postaw sie w skore uzytkownika, ktory "za nic" dostaje ostrzezenie. Chcialbys wiedziec za co dostales ? Chcialbys zeby Cie zbywano niczym ? Chcialbys dostawac odpowiedzi w rodzaju "bo tak" ?
Dlaczego zaraz elokwencja ? Dlatego ze potrafie napisac jakies zdanie z sensem ? Przeciez wypowiadanie sie na forum nie polega na pisaniu polslowek.

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 16.11.2006, 21:29

Qrde- daj się przekonać że nic takego złego na prawdę ci się nie stało. Komunikacja na forum sprzyja interpretowaniu intencji adwersarza jako złe raczej niż dobre. Nie ma co ciągnąć tego tematu bo będzie tylko powodował wzajemne urazy tym bardziej że okres jest dla niektórych nerwowy i lepiej przez te kilka dni wyluzować. A pisząc o elokwencji- pisałem raczej w sensie komplementu :)
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.
Była wolność i swoboda, Była demokracja, W Hradcu Kralovem, w Hradcu Kralovem
Polska okupacja. http://youtu.be/6BD2qnBozvEI

Qrde
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Qrde » 19.11.2006, 14:31

erni pisze:Qrde- daj się przekonać że nic takego złego na prawdę ci się nie stało.
Wiem ze nic takiego, bo ostrzezenia i bany nie robia na mnie wrazenia - jest przeciez tyle mechanizmow pozwalajacych obejsc takie "niedogodnosci". Mniejsza z tym.
Chodzi mi o ZASADĘ.
Nie mozna kogos "karac" nie przedstawiajac mu zarzutow, nie wskazujac dowodow "przestepstwa". Takie metody dzialaja na mnie jak plachta na byka.
Skoro zawinilem, nie ma sprawy. Ale chce wiedziec za co.

Sadze, ze moderator mial trudny dzien, nie zrozumial tekstu, a ze jestem tym "dwutygodniowym uzytkownikiem", chcial po prostu pokazac "kto tu rzadzi". Tylko ze to o Nim zle swiadczy. Nie o mnie.
Zreszta, wartosciowy czlowiek to taki ktory potrafi zrozumiec swoj blad, potrafi powiedziec "sorry". Sa tutaj tacy ?
erni pisze:A pisząc o elokwencji- pisałem raczej w sensie komplementu :)
"Raczej" ? :wink:
Nie ma sprawy, "raczej" zrozumialem co masz na mysli :mrgreen:

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 11.05.2007, 09:19

mam pytanko do mata. czy uzytkowników okreslonych jako rada miasta nie obowiązuje regulamin forum??

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 11.05.2007, 10:29

Obowiązuje. Skąd takie pytanie?

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 11.05.2007, 10:40

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 11.05.2007, 10:44

Nie wiem o co Ci chodzi... Może konkretniej (?)

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 11.05.2007, 13:12

sorki ze tak długo ale nie miałem netu. chodzi mi o ostatnie posty niejakiego erniego. ja w takiej samej sytuacji dostałem ostrzeżenie. 10.1 regulaminu

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 11.05.2007, 13:51

Zgadza się. Następnym razem dam mu ostrzeżenie :idea:

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 11.05.2007, 19:22

lukas pisze:sorki ze tak długo ale nie miałem netu. chodzi mi o ostatnie posty niejakiego erniego. ja w takiej samej sytuacji dostałem ostrzeżenie. 10.1 regulaminu
SKARŻYPYTA!!!
Obrazek

Poprawiłem post. Oczywiście można było napisać mi na priva że coś się nie zgadza (dla wyjaśnienia- puściłem dwa posty z rzędu). Ale po co, jak można robić cyrk :twisted:
W Hradcu dni są niespokojne I noce zatrute, Miażdży bruk polski żołnierz Swym podkutym butem.

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 11.05.2007, 22:14

chyba jednak matt komus innemu juz bys ostrzeżenie wlepił ale RADA MIIASTA jakżeby mozna. a tu prosze teraz mu sie to spodobało............... a tak nawiasem nawet ładne zdjecie erni, to twoje z dowodu czy tylko swój poziom pokazujesz..............[mnie nikt na pw nie napisał] zeby sprawa była jasna, ja do ciebie nie mam nic. to pytanie było do adm forum i jak by to był stefan burczymucha to tez bym je zadal,bo ja musze do lipca czekac zeby mi to ostrzezenie zdjeli tez napisałem dwa posty z rzedu, :wink:

Awatar użytkownika
erni
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: erni » 11.05.2007, 23:14

lukas pisze:chyba jednak matt komus innemu juz bys ostrzeżenie wlepił ale RADA MIIASTA jakżeby mozna. a tu prosze teraz mu sie to spodobało............... a tak nawiasem nawet ładne zdjecie erni, to twoje z dowodu czy tylko swój poziom pokazujesz..............[mnie nikt na pw nie napisał] zeby sprawa była jasna, ja do ciebie nie mam nic. to pytanie było do adm forum i jak by to był stefan burczymucha to tez bym je zadal,bo ja musze do lipca czekac zeby mi to ostrzezenie zdjeli, :wink:
Fotka niestety nie moja. Ale fajna, nie? :P Rzeczywiście miała za zadanie coś zilustrować :twisted:

Przyjrzałem się Twojemu ulubionemu wątkowi na tym forum- czyli "siatkówka". Tylko jeden wątek - wiesz ile tam jest takich "podwojonych postów"??? DWADZIEŚCIA OSIEM w tym przypadki w których to ty przewiniłeś są trzy. Dwa przypadki to nawet potrojenie wiadomości. Wśród nich nie ma niestety wspomnianego Stefana Burczymuchy.
Tak więc- o jakim równym traktowaniu piszesz skoro wyraźnie się dopominasz dla kogoś specjalnego traktowania? Grunt żeby był porządek- więc poprawiłem te posty. Zadowolony, czy muszę się samoukarać? :)

ODPOWIEDZ