Plan miasta

Sprawy techniczne związane z serwisem e-poreba.pl
zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Plan miasta

Post autor: zdzich » 18.02.2005, 13:18

Witam !!

Jestem już pełnoprawnym użytkownikiem portalu i chciałbym złożyć swoją propozycję. Podoba ni się obsługa mapki miasta ale nie podoba mi się jej treść gdyż jest bardzo uboga. Nie można się tam doszukać nazw ulic,usytuowania poszczególnych urzędów, terenów rekreacji, noie oznaczone są ciągi zabudowy przy poszczególnych ulicach, dostępne drogi leśne itp

Moja propozycja jako rodowitego porębianina z dziada pradziada - zróbcie nam wszystkim mieszkającym z dala od Poręby tą przyjemność i opracujcie plan miasta z prawdziwego zdarzeni !!!!!!!

dzięki i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 18.02.2005, 13:30

Witam. Będę robił co w mojej mocy aby ten plan ulepszać ale nie jest to takie proste. Jest to bardzo praco/czaso chłonne. Ten plan, który jest teraz i tak jest najlepszym z dostępnych. Jak znajdę trochę wolnego czasu to postaram się coś zrobić.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

zdzich
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

plan miasta

Post autor: zdzich » 27.02.2005, 12:18

Witam !!
Chciałem wrócićjeszcze raz do planu miasta.Zdaję sobie sprawę że wykonanie takiego przedsięwzięcia to nie jest sprawa łatwa. Zwykle powołuje się do tego zespół ludzi. A zmiasta tego pochodzą ludzie którzy mają niebagatelny wpływ i możliwości w powiecie. Mająinformacje nie tylko o ulicach ale także o każdej działce, nowych inwestycjach itp
Wojdas z Górki, Domagała z Kolonii /architekt pow./ i kilku innych.
Może by tak kliknąć do starostwa i prywatnie poprosić ich w imieniu portalu o pomoc w tym przdsięwzięciu.
Przy odpowiednim umotywowaniu myślę że nie odmówią pomocy ??!!
pozdrawiam

ODPOWIEDZ