Opinia uzyszkodnika :)

Sprawy techniczne związane z serwisem e-poreba.pl
Awatar użytkownika
Heurige
Nowicjusz

Opinia uzyszkodnika :)

Post autor: Heurige » 11.06.2004, 23:00

Bardzo przyzwoite forum.
Choc jak dla mnie mocno rozbudowane - admeenie sadzisz ze na kazdym z dostepnych 4umach bedzie wystarczajaco duzo watkow?
Z drugiej strony moze to spowoduje ze nie bedzie zamieszania :) i kazdy szybko znajdzie to czego szuka (wyszukiwarka yest!).
Zobaczymy "w praniu" :D Tymczasem pozdrawiam i zycze wytrwalosci w przedsiewzieciu.
Wszystkie bledy zamierzone i chronione prawem autorskim :)

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 12.06.2004, 01:45

Jestem optymistą :) Jak narazie ilość odwiedzających serwis Poręby podwaja się z miesiąca na miesiąc i mam nadzieję, że tak będzie nadal :o Wszystko zależy od nas - internautów z Poręby :!: 8) Mówcie o serwisie znajomym - to najlepsza reklama :wink:
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Jestem za!!!

Post autor: ZiGi » 31.07.2004, 12:19

Masz racje Matt miło było by pogadać z przyjaciółmi na forum, ale jak narazie jest tu jeszcze za mało ludzi.Sam namawiam wszystkich aby tu wchodzili ale to nie zawsze się udaje!!! :( TRUDNo
Obrazek

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 31.07.2004, 12:23

Wielkie dzięki ZiGi :D Właśnie takich ludzi potrzeba.. namawiaj znajomych dalej i nie poddawaj się :wink: Ja też tak robię i czasami działa a czasami nie. Najtrudniej namówić do 1szego wejścia ale jak już wejdą to potem co jakiś czas zaglądają :P
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

ODPOWIEDZ